Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba sie przeciez blokowac. Wystarczy po kazdym uderzeniu skorygowac postac, tylko szybko trzeba to zrobic bo killstreak padnie ;)

 

Nie szukalem nigdy jaki jest maxymalny schemat, ale ja max dostałem 8k w jednym worku. W schemacie 100, 200, 300, 500, 1k, 2k, 4k, 8k

Odnośnik do komentarza

O kurde, jako sołtys wyznaczyłem budowę fontanny - 100 tys. $ O_O

 

Dołożą się coś mieszkańcy? Czy sołtys będzie musiał bulić ze swojej kieszeni xD? Kurde, jaka ta gra jest dobra. Sam do końca nie wiem, co mnie w niej urzekło, ale jednak każdego dnia do niej wracam.

 

A, jeszcze pytanie co do skamielin/rybek i reszty rzeczy, które mogę oddać do muzeum - czy jestem złym człowiekiem, bo wszystko sprzedaję xD? Wiem, że mam rozwijać to muzeum, ale hajs jest niezły z tych skamielin. Czy może warto rozwijać muzeum? Są z tego jakieś korzyści?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

O buraki. Ja im ku.rwa dam fontannę ;).

 

Kupiłem trochę tych turnipów i teraz tak - jutro cenę poznam o 6:00, a drugą o 12:00, tak? W ogóle to teraz zająłem się lekturą zmian cen na rynku. Wczuwa jak na giełdzie. Lipa, że zapomniałem w poniedziałek i wtorek sprawdzić, no ale cóż, mam nauczkę.

 

http://www.thonky.com/animal-crossing-new-leaf/stalk-market/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ragus ja też myślałem że bede sprzedawal ale doczytalem w necie że za oddawanie rzeczy do muzeum pojawi sie opcja dostania lepszej wędki, łopaty i siatki, wiec jednak postanowiłem oddawać każdy nowy okaz, mam juz ze 25 ryb oddanych, a przy 32 gatunkach dostaje sie nową wędkę

 

 

musze wybudowac mostek na rzeczce, bo mam strasznie niewygodnie chodzić z domu na plażę :P mam nadzieje ze sie da

Odnośnik do komentarza

O buraki. Ja im ku.rwa dam fontannę ;).

 

Kupiłem trochę tych turnipów i teraz tak - jutro cenę poznam o 6:00, a drugą o 12:00, tak? W ogóle to teraz zająłem się lekturą zmian cen na rynku. Wczuwa jak na giełdzie. Lipa, że zapomniałem w poniedziałek i wtorek sprawdzić, no ale cóż, mam nauczkę.

 

http://www.thonky.com/animal-crossing-new-leaf/stalk-market/

Dokładają się mieszkańcy dlatego nazywa się to projekt publczny ;)

No ale tak na 100 000 to góra z 5k wrzucą zależy też jak długo czekasz. Ceny trunipow zmieniaja się tak jak piszesz. trzeba sledzić je dwa razy dziennie.

Ja tez na poczatku sprzedawałem wszystko, ale pozniej załowałem. Pozniej wrzuce screeny jak wyglada pełne muzeum, piekna sprawa.

Ja muzeum dostaje się lepsze sprzęty, srebrne i zlote.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie będę oddawał wszystko do muzeum - właśnie sprawdziłem jak fajnie wyglądają duże okazy - faktycznie się micha cieszy :D.

 

A, zrobiłem ten trik z kamieniem i rowami wokół niego - faktycznie postać mi się zablokowała i wypadło kilak tysięcy. I teraz moje pytanie - taki kamień jest jeden na dzień, tak? Oprócz niego, jedynym specjalnym kamieniem jest fałszywka, z której wypada jakiś emerald albo inny kamień szlachetny, tak?

 

I te 2 kamienie zmieniają się raz na dobę? Od 6:00 rano? Bo nie wiem, czy jak już wykopię 3 dziury i trafię na kamień z hajsem, to czy powinienem robić to samo z każdym napotkanym kamieniem, czy jak już znajdę ten jedyny, to mam dać sobie spokój aż do kolejnego dnia.

 

Btw. Nawet nie wiesz MichAelis, jak jestem Ci wdzięczny za ten kod na AC. Wciągnąłem się jak cholera.

 

edit: Kurde, rano turnipy miałem po 81. Po 12:00 znowu sprawdzę.

 

ad5b3ea8c91ab53f22fa5bd0771191b4bce29968

XD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mozesz sobie dac spokoj do kolejnego dnia. Jak pisalem wyzej. Zawsze jeden jest z hajsem(albo z kilkoma szlachetnymi, jak masz srebrna lopate) + zawsze jedna fałszywka z jakims emeraldem.

Dzis sroda, jak po 12 bedziesz mial spadek i do jutra do drugiej zmiany ceny Ci nie wzrosnie tylko nadal spadek to sprzedawaj, bo juz na 99% nie wzrosnie i stracisz jeszcze wiecej. Strzelam ze duzo nie zainwestowales. Cieplo sie robi jak wrzucisz 1 000 000 w niedziele, a potem obsrany caly tydzien sprawdzasz zeby chociaz te 150 wyrwac na sztuce :D Raz mi sie udalo za 481 sprzedac.

 

I turnipy mozesz sprzedawac online w obcych miastach, takze jak ktos ma wyzej i Cie wpusci to bez problemu zarobisz.

Odnośnik do komentarza

tak se wszedłem na strone o AC na ppe i patrzcie

http://www.ppe.pl/encyklopedia-4590-animal_crossing__new_leaf-5-3DS.html

 

jedna osoba przeszła gre i to w 12 godizn XD lulz

 

 

kurde siedze w pracy i wiem że w domu czeka na mnie AC i dostane w końcu domek (mieszkam w namiocie) i w ogole nie moge sie doczekać sprawdzenia co nowego jest w sklepie itp xD

chyba będe brał 3dsa do pracy i robił krótkie sesyjki w kiblu xD

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, te myślenie o AC w miejscach publicznych jest najlepsze. Dzisiaj po ćwiczeniach od razu jadę do domu sprawdzić, kto się wprowadził do nowego domu i czy lud wykazał inicjatywę i dołożył się do fontanny.

 

Kiedyś myślałem że a AC chodzi tylko o umeblowanie domu i tyle. Takie mini simsy. Ojej, jak się myliłem.

 

Yano, poczekaj jak będziesz miał dostęp do "rzepowej" giełdy wtedy się zacznie dumanie. Kupiłem po 90, a już spadła z 81 na 77. No nic, czekamy na hosse.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

z tego co narazie mam możliwe do roboty, a nie jest tego wiele to chyba jednej rzeczy będzie mi brakować troszke - tzn chciał bym żeby była troszke bardziej rozwinięta możliwość pracy na roli, żeby można było zasadzić i zbierać roślinki jak w harvest moon, z tego co czytałem w necie mozna zasadzić drzewka i kwiatki, ale to mało rolnicza sprawa :P

tego mi troszke brakuje

 

mam ochotę zdobyć kostium pływacki i ponurkować, ale jeszcze sobie poczekam kilka dni na to

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Na wet suit poczekasz ale nic nie denerwuje bardziej niż czekanie na Club LOL. Ile ja naszukałem się info po jakim czasie go otworzą a to 7 dni od podpisania petycji musi minąć. Denerwowało mnie to bo 3 soboty bez mojego ulubionego cyfrowego artysty są zmarnowane no ale jak otwarto to... Tu jest dużo więcej roli niż w poprzednich częściach ja np. dalej nie mam wiśni i pomarańczy. Chciałem urwać z Nintendo town ale nie wiem jak ze snu zabierać do "reala" przedmioty. I tak 21 12 2008 zachorowałem na Animal Crossing pamiętam te pierwsze chwile świetna seria spędziłem z nią ponad 1200 h z 3 częściami z tym że na GC najmniej choć i tak z 150 już poszło ale teraz w dobie kiedy leży Wii U to nie wiem kiedy do niej  wrócę.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Na Wii jest jak na GCN o pływaniu zapomnij no nie licząc Kapp'n w GC. BTW Nie wiedziałem że mieszkańcy się dokładają do tego myślałem że to jest "umowne" znaczy jest ale ty jako gracz tego nie odczujesz bo masz decydujące zdanie. Figaro  spłać 32900 chyba i wio na wysepkę po 19 tam są tropiki i te wszystkie beetle rzadkie na Wii nawet niektóre bardzo są  łap je a kasa poleci ci jak woda gwarantuje w 40 minut nawet 400k a to sporo i o owocach można zapomnieć no dla ozdoby nic więcej. ba nawet turnipy wydają się miałkie z tym. Mój rekord w 35 minut 430k bells . Od 19-02 do wiadomości na publicznej nie namęczyłem się.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Na 3ds jest wyspa na której rosną tropikalne owoce w tym kokosy lub jak się ma szczęście nawet banany ale to można łatwo zdobyć. Musisz trochę wydac na dom zdaje się ostatni 1 etap spłat 32.900 i to odblokuje Ci Kapp'n  będzie dock gdzie czekać będzie Tortimer w hm zobaczysz. Graj a poznasz grę tu są niespodzianki. Kolega mnie wyprzedził ja dodam  że są tam przedmioty do kupienia exy na to miejsce i club Kapp'n gdzie też są ex przedmioty nie ma ich normalnie dostępnych na wyspie. AHA robali nie sprzedawaj na wyspie bo dostaniesz grosze!!!!!! ale co ja tam.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Na Wii nie ma za to są owoce i zbieranie 253k w 2h. Oczywiście jak celowałeś w najwyższą ocenę miasta to gdzieś koło tego kasy wydoisz na przysmakach.

PS: Nie mam problemów z starszymi grami ale przy New Leaf stare części wydają się upośledzone. Otóż tak siermiężne teraz jest np. LttC o Population Growing nie wspominając. Wiem od tego 2 się zaczęło ale NL tyle udogodnień wprowadziło że teraz kosmos je dzieli.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Aha. Spróbuję zrozumieć choć część tego co napisałeś. W sumie pomóż proszę ostatni raz, radziłeś mi ostatnio by wysyłać owoce mieszkańcom, a oni mi odeślą jakieś nie-natywne. Zrobiłem tak, a oni nic :( Odpisali bez prezentu. Mam to wysyłać do mieszkańców mojej wioski czy innych?

Odnośnik do komentarza

Spoko zaczynałem od LttC więc mam do niej jakiś tam sentyment a co do owoców to do swojej wioski i rozmawiaj z nimi 3 razy dziennie z każdym wtedy nawet jest większe prawdopodobieństwo szybszej odp bo więź się wzmacnia chyba. Od innych dostaniesz odp jak jest wii connect 24 włączone co już jest zamknięte ja tylko 1 raz dostałem wiadomość od Toma z miasta znajomego kilka razy do niego zagadałem bo miałem niecny plan zwerbowania go do siebie gdyż chciałem tego kota i przysłał mi prezent w liście. Fajne czasy;)

PS> Nie zawsze prezenty są dodawane ja bez problemu w drugim mieście miałem w ciągu 1 miesiąca nawet nie wszystkie owoce.  tak czy siak nie robisz takich głupot jak ja dostałem od znajomego kokosa i jak diabli chciałem mieszkać po palmami i zgadnij gdzie go posadziłem a mieszkałem w centrum. Otóż kokosów nie sadź nigdzie po za plażą tak 2 kroki od wody to the best miejsce mniej więcej mogą być 3 ale plaża.

PS2> 2 piętro muzeum. Nie ma łopaty za wykopane rzeczy jest do kupienia na 2 piętrze i tyle aha i złota ale nie wiem za co:( 

Nagrody są ale to sam odkryjesz nie są to narzędzia.

Edytowane przez Xord
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...