Skocz do zawartości

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

ibrRpKdtd0OOm1.gif

 

 

London, UK. — May 13, 2013 — Capcom, a leading worldwide developer and publisher of video games, today confirmed that Phoenix Wright™: Ace Attorney™ - Dual Destinies will be available to purchase digitally on Nintendo 3DS™ across Europe and North America in Autumn 2013. 

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies, previously announced for the West as Ace Attorney™ 5, sees the return of courtroom hero Phoenix Wright. Set eight years since his last appearance in the courts, the first case in Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies sees the action start in a destroyed court room. It’s down to Phoenix Wright and his team at the Wright Anything Agency to discover the cause of the destruction. Players will have to battle it out in court against Gaspen Payne, the younger brother of Winston Payne from previous Ace Attorney titles, as they defend the accused. 

The much loved gameplay and features from previous titles in the Ace Attorney™ series return but for the first time in stunning 3D graphics, bringing the courtroom and characters to life and putting players directly in the heart of the action. Players will need to investigate each crime scene with the dynamic 3D visuals now making it possible to change views and zoom in on areas to uncover any hidden evidence or clues. In the court room the drama continues as players present their evidence, challenge witnesses and begin to unravel the truth behind each of the cases in Phoenix Wright: Ace Attorney -Dual Destinies.

Joining Phoenix is the young Attorney Apollo Justice and new Associate Attorney Athena Cykes. Athena’s unique ability to psychoanalyse witnesses introduces a brand new element to proceedings. Using Athena’s ‘Mood Matrix’ players can detect the emotional state of a witness and tell whether they’re surprised, angry, happy or sad. Players can compare these feelings with the statement given by the witness, point out any contradictions between the two and challenge the witness testimony. 

For the latest trailer, screenshots and artwork for Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies visit the Capcom Europe Press Site www.capcomeuro-press.com

 

 

 

Jesienią gramy :D. Tylko kurde zastanawia mnie te podkreślenie ściągnięcia gry z eShopu. Czyżby brak wersji pudełkowej? Proszę, nie :(.

 

Proszę moderatora działu o zmianę nazwy tematu na Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nowy trailer:

 

 

W famitsu zdradzono, że wracaja dwoje starych bohaterów:

 

 

aa5PT6U.jpg

 

 

A tu macie demo na PC. Oczywiście po japońsku, ale zobaczcie, jak zaje.biście wyglądają animacje w 3D. Dla mnie bomba.

http://www.capcom.co.jp/gyakutensaiban/5/trial/GyakuSai5.swf
Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

 

Ace Attorney: Dual Destinies asks you to defend a whale in court in upcoming DLC

 
Capcom announced its DLC plans for the next installment in the Phoenix Wright series, Ace Attorney: Dual Destinies, which is slated to include a pirate-themed case that will tie the new title with the story from the previous game in the series Apollo Justice.
 
The upcoming DLC episode, "Special Chapter: Turnabout Return," reveals Phoenix Wright's first case, which naturally features Wright attempt to defend an orca whale in court against murder charges. The game also includes the whale's pirate-obsessed trainer.
 
Additional DLC will feature a deduction quiz that will take place at Wright's office, along with additional costumes.
 
Dual Destinies is available today in Japan on 3DS. The game launches in Europe and North America later in the year as an eShop-only download.

http://www.polygon.com/2013/7/25/4555690/ace-attorney-dual-destinies-asks-you-to-defend-a-whale-in-court-in

 

eurogamer-mki5vp.0_ci79uep.jpg

 

 

What?  :teehee:

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Boże, jak to pięknie wygląda o_o. Te animacje, ta muzyka, praca kamery podczas przejść między obroną/świadkami, te wstawki anime - magia. Nowy system rozpoznawania emocji w zeznaniach też robi wrażenie dosyć ciekawego. Ach, po kilku latach wreszcie znowu móc nacisnąć X, żeby przedstawić materiał dowodowy, który jest sprzeczny z zeznaniem - bezcenne.

 

I to wszystko za jedyne 110 zł. W (pipi)e mam te przypisywanie do konta, czekam na premierę jak poparzony.

 

iQPvRCuG3hIkL.jpg

 

 

  :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie demo i cóż - jestem zachwycony :D . Stary, dobry Phoenix Wright powraca i już się nie mogę doczekać pełnej wersji :) . Grając przekonałem się tylko, że brakowało mi tego stylu opowiadania fabuły i Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies zapowiada się na taki powrót do korzeni. System wykrywania emocji ma potencjał - w demie oczywiście było łatwo, bo to prawdopodobnie pierwsza rozprawa występująca w grze, ale później może być coraz ciekawiej :) . Nie będę ukrywał - jako fan serii jaram się tą najnowszą odsłoną i zaczynam poważnie rozważać zakup tej cyfrowej wersji :shok: . Podejrzewam, że kiedyś tam gra mimo wszystko pojawi się jednak w pudełku, ale chyba nie wytrzymam czekania :D . To jest jedna z tych gier, dla których kupiłem 3DS-a :) .

Odnośnik do komentarza

A jak motywy muzyczne? Jedynka i trójeczka miały je fantastyczne, w AJ było OK, w dwójce średnio. Co myślisz o tych z najnowszej odsłony?

Cóż, dla mnie nadal soundtrack z jedynki i trójki pozostaje niedościgniony (szczególnie jedynka!), ale ten z Dual Destinies też jest całkiem OK:). Nowe utwory może nie mają tego powera, ale z radością powitałem powrót motywu "Suspense", w nieco tylko zmienionej aranżacji :) .

Odnośnik do komentarza

Mój dobry kolega, wielki fan serii ma już od jakiegoś czasu OST z piątki na telefonie i mówił mi, że OST jest zaje.bisty. To, co słyszałem w demie było bardzo obiecujące.

 

No i tak jak pisze Sarge, miło było usłyszeć starą melodię w tak dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Same carty czy komplety? Ja kompletowałem (bez GK2) stosunkowo, a wszystko pewnie wyniosło mnie ok. 500 zł (z kolei za mangi pewnie ok. 400). No ale czego się nie robi dla ulubionej serii ;).

 

Co do Dual Destinies, to gra będzie dostępna prawdopodobnie ok. 1 w nocy, ale chyba będę musiał poczekać do rana. Jaram się straszliwie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.