Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ba, pewnie, że taka mroczniejsze stylistyka jak z Twilight Princess jest najfajniejsza.

 

Najlepiej niech znajdą równowagę między zbyt słodkim SS, a zbyt mrocznym i wyblakłym TP. Tak jak potrafili to zrobić w erze N64.

 

 

 

Stylistyka Skyward Sworda trafiała do mnie idealnie gdyż lubię impresjonizm ale ciekawi mnie akurat jak prezentowałby się SS w bardziej ciemniejszej kolorystyce. Nie pogniewałbym się nawet jakby Link wyglądał teraz jak w ostatnim tech-demie. W pierwszym poście dziwi mnie akurat fakt że niby Nintendo wybrało jedną stylistykę. Z jednej strony może to i dobrze bo silnik jest bardziej dopracowany pod względem technicznym ale z drugiej ale z drugiej seria ta nigdy nie miała urartego schematu. Mogliby popracować nad złotym środkiem zadowolenia i fanów cel-shadingowych odsłon oraz zwolenników dark-fantasy. Tak czy siak ja i tak będę się jarał od czasów Ocariny tylko Phantom Hourglass mnie rozczarował.

 

 

@Kazuyoshi - Czy przypadkiem każda Zelda nie działa na przemodelowanych silnikach głównych odslon Super Mario? (oficjalnie Ocarina i Majora's śmigały na silniku z Super Mario 64 i wydaje mi się że Wind Waker hulał na silniku z SMS a Skyward Sword na SMG) - wiele efektów graficznych jest aż za bardzo do siebie zbliżonych pod tym względem (vide: warunki pogodowe, światlocienie, fizyka ognia i wody). Poprawcie mnie jeśli się mylę...

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nowa Zelda powinna wygladac tak jak ta z tech-dema - tam wszystko od samego Linka az po powazniejszy klimat bardzo mi sie podobalo. Mielismy juz kolorowego Linka w Wind Waker i Skyward Sword no i w odslonach na handheldy Nintendo, wiec teraz czas na cos powazniejszego i moze nawet troche bardziej mrocznego.

Odnośnik do komentarza

Mnie również to tech-demo bardzo przypadło do gustu i jeśli oni graficznie to osiągnęli jeszcze zanim ostateczne dev-kity wyszły i trochę wody w Wiśle upłyneło to nie mogę sobie wyobrazić jak może cudownie wyglądać nowa Zelda. Naprawdę jak czytam tego dużego newsa z początku tematu to jaram się jak szczerbaty na suchary, bardzo bym chciał aby większośc z tego okazało się prawdą (zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar lokacji). A Link w tech-demie na WIi U w życiu nie wyglądał bardziej kozacko :-]

Odnośnik do komentarza

Mnie również to tech-demo bardzo przypadło do gustu i jeśli oni graficznie to osiągnęli jeszcze zanim ostateczne dev-kity wyszły i trochę wody w Wiśle upłyneło to nie mogę sobie wyobrazić jak może cudownie wyglądać nowa Zelda. Naprawdę jak czytam tego dużego newsa z początku tematu to jaram się jak szczerbaty na suchary, bardzo bym chciał aby większośc z tego okazało się prawdą (zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar lokacji). A Link w tech-demie na WIi U w życiu nie wyglądał bardziej kozacko :-]

 

To się nie ciesz, bo news okazał się fejkiem. Trudno. Za to potwierdzone jest, że art style ma być nowy, zupełnie nie spotkany jeszcze w serii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...