Skocz do zawartości

Co się dzieje?


Rekomendowane odpowiedzi

Po kolei:

Wczoraj rano włączyłem PS3. Wszystko było ok, czekałem na informację o epilepsji itd, ale ona się nie pojawiała. Po 5 minutach włączyło się menu, no i poza włączaniem konsoli wszystko było ok. Potem, podczas wyłączania było praktycznie to samo, nie było obrazu a konsola wyłączała się przez 2-3 minuty. Trochę się przestraszyłem, ale wszystko było potem ok, normalnie się włączało, tylko wyskoczył komunikat, że dane są uszkodzone i trzeba je przywrócić.

 

Dzisiaj rano było to samo, tylko włączanie trwało już z 1-2 minuty, to samo z wyłączaniem. Pomyślałem, że może to dlatego, że mam zawalony dysk grami, więc zacząłem usuwać te mniej ciekawe, kiedy plejka zaczęła się lekko zawieszać nawet w XMB. Podczas usuwania jednej większej gry wyskoczył komunikat, że coś poszło nie tak i dane są uszkodzone.

 

Po kolejnym, normalnym włączeniu wyskoczył komunikat, że dane systemowe są uszkodzone i trzeba je odbudować, lecz pasek postępu 20 minut stał na 14%, po 50 minutach jest już 17%)

Co się dzieje? Czy jakieś reinstalowanie softu pomoże? A jeśli tak, to jak to zrobić (strzelam że przez pendrive’a, ale nie jestem pewien)?

 

Dodam, że tylko menu się ścina, wszystkie gry (płytowe, tych z dysku nie sprawdzałem) działają ok.

Dziwne jest to, że jest niby przywracanie danych, a dioda od HDD w ogóle się nie świeci :|

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...