Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, XM. napisał:

Nie odbijesz się bo b2 to najlepszy slasher obok Ninja Gaiden. 

No i b2 jest pierdyliard razy lepsze niż b1 bo nie ma je.banych qte.

 

Mam nadzieję, że Bayo2 jest tak dobre, choć wątpię, bo do tej pory nic nawet nie zbliżyło się do Gaidena z Xboxa, moim skromnym zdaniem oczywiście :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Ficuś napisał:

Nie umiem sie znowu przekonac do jedynki po ograniu dwojki, responzywnosc nie ta, ciut wolniej, uniki tak nie wchodza, kamera czasem szaleje, dalej to super gra (stawiam ja na rowni z dmc1) ale bayo2 rozyebalo mi musk

 

responsywność jedynki na wiiu i pewnie na switchu też jest odczuwalnie niższa niż wersji z x360, dlatego, że jacyś wyrobnicy robili konwesję z xboxa na wiiu, a potem tę wersję pewnikiem przeniesiono na switcha

 

oryginał z xboxa (i port na pc zapewne też) ma ten sam feeling, co dwójka

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, estel napisał:

Jedynka mi mocno dropi w docku. Na TV jest plynniutko.

 

Zapomnialem juz jaka ta gra jest zenujaca tymi scenkami robionymi pod walenie konia przez nastoletnik japoncow.

 

Na szczescie gameplay to dalej pierwsza liga. Nie moge sie doczekac jak zaczne 2 czesc, bo ponoc jest jeszcze lepsza!

 

Mocno dropi w doku, a na TV jest płynniutko? Aha :).

Odnośnik do komentarza

sprite swietnie zripostowal ;)

 

Chodzilo mi o to, ze w handheldzie troche dropi (Bayo1) a w docku jest plynnie.

 

Teraz gram w Bayo2 i boze, jaka ta gra jest dobra. Duzo plynniejsze animacje niz w 1, no i mocno sie zaczyna. Mam tylko wrazenie, ze jest troche prosciej (porownuje Normal z B1 do Normal z B2). Ktos tam pisal, ze to najlepszy slasher obok Ninja Gaiden Black - dokladnie.

Odnośnik do komentarza

Jest banalnie w porownujac normale, natychmiast zmieniaj na hard bo i on imo jest latwiejszy niz normal z b1

 

Bayo2 mocno sie zaczyna? Przeciez ta gra taka jak poczatek jest przez caly czas, nie zwalnia ani sekundy

 

Bayo2 i xbc2 po wszeczasy w panteonie moich najlepszych gier ever

 

Dwojke niedawno z marszu skonczylem drugi raz i zaczalem trzeci na qlimax xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...