Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

http://www.polygon.com/e3/2016/6/17/11960226/bayonetta-3-hideki-kamiya-e3-2016
 

 

 

"To answer your question straightly, yes," Kamiya said. "It's actually something I've been thinking a lot about. We've talked a lot about it internally at the company and I've written some outlines for what the game would be. And I feel really confident it would be cool if we got the chance to make it.

Ja już takie (pipi)amento uskutecznia to pewnie coś tam się dzieje. Byłoby bardzo miło zobaczyć kontynuacje - nie tylko ze względu na kolejną bayonettę, ale również ze względu na to, że była by to chyba pierwsza gra sequel Kamiyi, gdzie robił też pierwszą cześć.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Świetna ma ta gra zestaw broni - biły mechaniczne, miotacze ognia, młot czy kulka z mariana (ta chyba najbardziej odjechana), a jeszcze nie zdobyłem kosy czy innych ukrytych broni. W B1 pamiętam, że tylko uzywałem katany, killgora i podstawowego składu, a tutaj ciągle sobie zmieniam i patrze co fajnego oferuje. Na razie najmniej spodobał mi sie łuk, ale i jemu dam szanse.

Odnośnik do komentarza

Upne w górę po raz ostani, ale kur.va - pojedynki z Lumen Sage to najlepsze co gry mi zaoferowały. Do tego poziom trudnosci infinite climax to nie (pipi) z poprzedniej czesci, naprawdę jest hardcore przez to ile się tutaj dzieje. Wstyd się przyznac, ale apteczki idą w ilosciach hurtowych.

Odnośnik do komentarza

U mnie leżała pół roku i poszła do żyda wraz z pierwszą częścią (jej ofiara przyniesie mi grę na którą czekałem 10 lat). Szczerze nie mogłem się odnaleźć w świecie Bayo, nie podoba mi się postać, nudzi mnie bestiariusz, muzyka wykańcza. Jedynie system walki GOTY ale co z tego jak cała reszta odrzuca. Wolę Ninja Gaiden'a (zwłaszcza Black) i Devila (starego nie DmC). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Wielkim fanem DMC czy NG nie jestem, do pierwszego Bayo podchodziłem dwa razy na przestrzeni kilku lat, dopiero ostatnio przy trzeciej próbie jakiś trybik zaskoczył i w końcu mnie wciągnęło. Jeszcze w trakcie przechodzenia zamówiłem Bayo 2 i od razu po obejrzeniu napisów pierwszej części włączyłem dwójkę, przeszedłem prolog oraz pierwszy chapter. I o słodki Jezu, jakie to jest dobre, kolorowe, jak ta kamera jeździ i co tam się dzieje... Póki co i tak pewnie nic jeszcze nie widziałem, ale już czuję, że mam do czynienia z sequelem idealnym. :obama: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym Ps4/xone bo chce zobaczyc wypie.rdolona grafę w 60 klatkach, ale z drugiej strony chce Nintendo, wyłożenie kasy i kładzenie lachy na reszte i wolna ręką PG. No i kórva - chciałbym Hidekiego i jego pierwszego sequela w zyciu gry którą sam stworzył, RE2 sie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wygląda na to, że zbliża się zapowiedź Bayonetty 3.

 

https://www.youtube.com/user/platinumgames/videos

 

 

(obejrzcie najnowsze klipy)

 

Oby, oby. Mam nadzieję, że wyjdzie na kilka platform. Najgorszą opcją byłaby powtórka sytuacji z Bayonettą 2 i wydanie wyłącznie na konsolę Nintendo. Chociaż trudno mi uwierzyć, że mieli w tym samym czasie w produkcji Niera, Scalebound i Bayonettę 3 (nie licząc kilku mniejszych produkcji), chyba że ta ostatnia jest na wczesnym etapie produkcji. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dodatkowe info o BAYO 2:

 

Following the announcement of Bayonetta & Bayonetta 2 for Nintendo Switch at The Game Awards 2017, PlatinumGames has followed up with more info and screenshots for Bayonetta 2 on Switch.

 

Here are the new features for Bayonetta 2 on the Switch:

  • Local wireless cooperative play
    The previously online-only coop Tag Climax is going local! Team up with a friend to take it on – online or off.

 

  • amiibo support
    Bayonetta 2 for Nintendo Switch will support amiibo, including the Bayonetta amiibo from the Super Smash Bros. series.

 

  • Video capture support
    Record gameplay videos, starting up to thirty seconds before you press the capture button. Share videos from your Switch’s Album to Facebook and Twitter to show the world your skills!
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.