Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Kamiya na Twitterze napisał 60fps.

 

Edit: nie demo chodziło w 30fps, a filmik z dema. Te same zródło wstawiło już materiał w 60fps.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Panowie zapytam tutaj, bo z Bayonettą jest to pytanie związane. Jakim padem najlepiej będzie grać w Netkę na WiiU. Rozumiem że tabletopad będzie obsługiwany, ale coś mi się wydaje że nie będzie to najwygodniejsze rozwiązanie. Pytanie: kupować jakiś pro controller czy nie? Jak tak to który jest lepszy? Ten klasyczny z Wii czy ten nowy? Ktoś miał te pady w łapkach żeby doradzić? :P

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kamiya jedzie po Nintendo, mimo że robi dla nich grę :)

 

http://www.vg247.com/2014/06/11/bayonetta-2-wii-u-hideki-kamiya-box-art-doesnt-like/

Uwielbiam gościa. Wali prosto z mostu, nie ma lizania sie po jajkach. Pamiętam, że już kiedyś po kimś/czymś cisnął, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było :D

 

E: a, już pamięta, cisnął po januszach, którzy płakali mu, żeby zrobił B2 na ps360 :F

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Kamiya jedzie po Nintendo, mimo że robi dla nich grę :)

 

http://www.vg247.com/2014/06/11/bayonetta-2-wii-u-hideki-kamiya-box-art-doesnt-like/

Poprzednia okładka o wiele lepsza. Kamiya dobrze podsumował to co z nią zrobili.

Gościa lubię bo jest szczery i nie owija w bawełnę.

 

I świetnie,że będzie dual-audio,potwierdzono też, że gierka ma śmigać w 60fpsach.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Panowie zapytam tutaj, bo z Bayonettą jest to pytanie związane. Jakim padem najlepiej będzie grać w Netkę na WiiU. Rozumiem że tabletopad będzie obsługiwany, ale coś mi się wydaje że nie będzie to najwygodniejsze rozwiązanie. Pytanie: kupować jakiś pro controller czy nie? Jak tak to który jest lepszy? Ten klasyczny z Wii czy ten nowy? Ktoś miał te pady w łapkach żeby doradzić? :P

 

Wysłane z Tapatalka

W bayo grałem na padzie od xboxa a pro kontroler go przypomina. Dla mnie to najwygodniejszy pad i stworzony do slasherów.

Odnośnik do komentarza

Nie padleta do bayo bym nie brał. Zainwestuj w pro kontroler warto ja nim gram w mario kart, monster huntera, injustice oraz mario 3d world. O wiele wygodniejszy niż padlet. Padlet sprawdza się w grach takich jak wonderful czy pikmin 3 gdzie sterowanie jest stworzone pod padlet. Bayo 1 nie była pisana z myślą o padlecie i myślę że 2 też nie będzie. Bedzie dodana obsługa troszkę na siłę.

Odnośnik do komentarza

Ok dzięki za porady. W takim razie w przyszłym miesiącu będę rozglądał się za pro controllerem i przy okazji kupię może jeszcze większą baterię do gamepada bo ta która jest w standardzie to śmiech...

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I stara i nowa okładka mi odpowiada choć może rzeczywiście ciekawiej by wyglądało z całym widocznym księżycem w tle, ale moim zdaniem źle nie jest. Zresztą liczy się również sama gra a z tego co wiadomo to Nintendo nawet zachęcało P+ aby się nie krępowali i robili to co uważają za słuszne (ba jeśli chodzi o strój linka do Bayo 1 to Nintendo zasugerowało aby kubraczek był bardziej w ero stylu niż jest normalnie - chodzi o ukazanie konkretnego dekoltu Bayonetty ;-] ).

 

Cieszy mnie cholernie że dorzucają jedynkę do zestawu, z tego co czytałem to wyeliminowali wszelkie bugi z wersji PS360 (i techniczne i graficzne) więc można będzie po premierze sprawdzić czy jest konkretnie usprawniona wersja.

 

P.S. podoba mi się używanie Master Sworda do walki. Cieszy również zróżnicowanie wykorzystania różnych spodobów kontroli. Sam na bank się zaopatrze w pro controllera (na pewno dłużej bateria trzyma a w slasherach to ważne).

 

A i Butcher z tekstem że Bayo 2 wygląda tak samo jak 1 to niech przejrzy jeszcze raz na oczy bo widzę do big N jest już tak uprzedzony że żal mi naczelnego bo kiepsko prezentuje obiektywną postawę i nawet nie potrafi przyznać że Big N również posiada graficznie porządne pozycje (bo na bank nie bronie mu posiadania własnego zdania ale cóż, nie powinno tak być żę własne zdanie nawet w gazecie jest na pierwszym miejscu).

Odnośnik do komentarza

Bayo będzie miała etapy z mechem:

 

BAYO2_03_thumb.jpg

Bayonetta will get to pilot some sort of a mech in Bayonetta 2, Nintendo and PlatinumGames revealed today on Nintendo’s Treehouse live-stream.

 

According to director Yusuke Hashimoto, the mech doesn’t control all that differently from Bayonetta herself. Punches can go into bullet attacks, kicks can go into a strong blast attack.

 

BAYO2_02_thumb.jpg

Like Bayonetta, the mech attacks using both hands and feet. It has machineguns on its hands and some sort of shotgun-like weapon on its legs.

 

Bayonetta 2 is slated for release this October.


Read more at http://www.siliconera.com/2014/06/12/bayonetta-will-get-control-mech-bayonetta-2/#MvsvdwBElMYHGI8h.99

 

 

Nowe screeny i artworki:

http://www.allgamesbeta.com/2014/06/bayonetta-2-coming-to-wii-u-in-october.html

Odnośnik do komentarza

Byleby nie były to tak tragiczne momenty jak w "jedynce"

rakieta czy motor.

Ogólnie widzę też, że promocja i dostępność materiałów jest podobna jak w 2009 roku, gdy wychodziła "pierwsza" część - na 3 trailerach widzieliśmy już chyba wszystkich bossów prócz ostatniego + lokacje. Nie wiem czemu PG ma w zwyczaju pokazywać całą grę przed jej wydaniem.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.