Skocz do zawartości

Pikmin 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pierwsza część cyklu jest jedna z niespodzianek na GCN jak ją kupiłem za nieduże pieniądze ale grało się uber. Potem przyszedł czas na część 2 i zaskoczenie brak ograniczeń czasowych co było plusem bo wyhodowałem dzięki temu 15k Pikminów. Obecnie katuje 3 i hmm co powiedzieć mianowicie przed chwilą wykonałem reset na 1 bossie bo stracił bym mój skromny dorobek jakoś chyba 46 Pikminów. 

 PS. Po małym na razie ograniu mogę powiedzieć że jest to chyba lepsza część od 2 nie ma podziemi i jest bardziej jedynkowo :) Co akurat mnie cieszy. Nie mówię że druga część cyklu była zła co to to nie 15k Pikminów mówi samo za siebie ale jakoś bardziej wolałem otwarte przestrzenie leveli z 1 niż tłamszenie się po jaskiniach. Obecnie jest dobrze dla mnie gra na 8.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Super gra odpalilem wczoraj na chwilkę i 3 h minęły.  Nowe sterowanie reklamowane na e 3 bomba. Bardzo intuicyjne wykorzystanie padleta.

 

Obecnie mario kart poszło w odstawkę i gram w to oraz w wonderful 101. Obie gry mają wysmienitego singla.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Do cholery kamerę to w tej grze zja$%^& jest stanowczo za blisko nawet bliżej niż na GCN przez co (pipi) widać. I gwóźdź mnie obchodzi strowanie na Wii mote 8 lat starczy teraz nawet nie myślę by go odkurzać. Jest jeszcze to stylusowe ale taki pitki niech sobie wsadzą:(. A co do gry to downgrade względem 2 ostry ograniczenie czasowe - czas gry mniejszy etc wiec ta odsłona jest na 8 a 2 lubię za swobodę a tu jej przez upływający czas (napoje) nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dobos, mogę Ci zaspoilerować lekko, że pod koniec gry owoców będzie znacznie więcej, więc nie ma takiej presji. Ostatni poziom przechodziłem na luzaku, a pikminy z nektarem rozniosły bossa na strzępy. Generalnie jestem zdania, że gameplay jest bardzo dobrze zaprojektowany. Jeśli nie stoisz w miejscu, albo się gdzieś na dobre nie zatniesz, to nie ma raczej ryzyka, by skończyły się zapasy (a nawet jeśli to zawsze można wybrać jakiś wcześniejszy dzień). Tak że bez obaw i rób swoje. : )

Odnośnik do komentarza

@ Dobos

 

Spokojnie, nie będziesz musiał. :) Nie wiem na jakim etapie jesteś, ale trzy buteleczki to ogólnie dobry wynik. Tylko jak stracisz zbyt dużo pikminów jednego dnia to polecam go powtórzyć, a nie odbudowywać siły. Szkoda zachodu.

 

@ Xord

 

Dwa ostatnie levele nieco zmieniają formułę i jest trochę trudniej, ale raczej nie powiedziałbym żeby to była jakaś drastyczna różnica.

Odnośnik do komentarza

Gra jest super. Ja sobie poradziłem w ten sposób że czasem resetowałem dany dzień i już wiedząc co i jak zbierałem owoce 2 razy szybciej. Troche to może oszukiwanie ale zawsze miałem minimum 4 buteleczki.

 

Dla mnie ta gra to must have dla posiadacza wii u większy niż mario card.

Odnośnik do komentarza

Twilight River przypomina Wistfull Wild ;) co wcale  nie takie złe bo owa miejscówkę do dziś lubię a i BGM miała świetny.

PS> Dwa słowa ogólnie jest bardzo fajnie staro-szkolny klimat GCN czuć . Druga sprawa to pewien regres w stosunku do dwójki da się wyczuć ograniczenie czasowe choćby jednak brak jaskiń jak w poprzedniczce mi nie przeszkadza nie przepadałem za nimi mimo ciekawostek jakie można było znaleźć. Trzecie urocze ( kobiece) Winged Pikmin :P fajnie że w końcu są i latające. W chwili obecnej mam tylko 3 przedstawicieli dopiero co zebrałem ah N.

PS2> Otóż N powinno ta serie lepiej wypromować na hiciora jak Zeldę bo ma potencjał nie co inny klimat ciut cukierkowy taka odskocznia od Metroid z równie ciekawą eksploracją. Taki mój koncert życzeń :)

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja swój pierwszy kontakt z serią miałem już ok rok temu i muszę przyznać, że gra jest na prawdę miodna. Magia tego tytułu sprawiła, że poczułem się znowu jak dzieciak :D Eksploracja świata wciąga, do odwiedzanych wczesniej miejsc chce się powracać, a przyjemna dla oka oprawa wizualna tylko umila rozgrywkę. W trybie dla jednego gracza spędziłem ok 30h, ale i tak chciałoby siię więcej, napisy końcowe togenralnie wielki żal, że to już koniec :D No jak dzieciak, dosłownie, świetnie się bawiłem z tymi małymi, kolorowymi ludzikami :D

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Wii U dla mario kart zaraz po premierze w czerwcu a w zestawie za bezcen udało mi się pikmin 3 dorwać. Najlepsze że nie wiedziałem co to za gra. Uruchomiłem ot tak aby sprawdzić i z czytnika nie wyszła do ukończenia. Mario Kart sobie wtedy leżało na pułeczce :D Swoją drogą to też gra do której z przyjemnością wrócę w przyszłości a takich też dużo nie ma bo raczej sprzedaje po ukończeniu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...