Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko Jelly Bean, a za 3 miesiace wyjdzie Black Cock i wszyscy beda mowili, ze 'jak Android to tylko Black Cock' ;) I tak zamierzam kupic telefon w okolicach grudnia/stycznia najprawdopodobniej, wiec jeszcze troche czasu na pozastanawianie sie i przemyslenie kwestii ceny mam :)

Edytowane przez Lucek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Black Cock nie brzmi zbyt zachęcająco ;)

 

@Owiec

Ale to nie powinno cię interesować jako konsumenta, że jest tyle różnych modeli. W sensie to nie jest wymówka, że coś nie działa. Płacisz - wymagasz, a nie jakieś farmazony w stylu "no rozumiem ich, że nie działają mi rzeczy na telefonie, bo przecież jest tyle różnych modeli i biedni programiści muszą siedzieć i kodować ; ((("

 

@Yano

Nie ktoś, tylko ja ;) A poza tym dalej nie odpowiedziałeś mi na pytanie o tej wielkiej pułapce Apple. Teraz jakieś ograniczenia techniczne, wtf? Jedyne co mi przychodzi od głowy to bluetooth, którego braku i tak nie odczuwam bo wszystko robię po 3G/wifi. Jakieś bzdury klepiesz.

Odnośnik do komentarza

AppStore jest genialny. Może jedyną wadą z punktu widzenia konsumenta jest całkowite przywiązanie do marki. Szkoda zmieniać markę telefonu jak na apki wydałem już spokojnie ponad 2k PLN. Poza tym telefon prosty, szybki, niezawodny, nie wiesza się kiedy jadąc autem gadam na głośnomówiącym, odpaloną mam navi Navigona i do tego w tle ściągam maile. Serio to jest możliwe i nadal telefon działą PŁYNNIE, nie że działa, tylko jest zero zwieszek, płynnie przewijam liste kontaktów, zmieniam ekrany, przełączam się między apkami. Ten kto nie korzystał to nie wie jak bardzo można się przyzwyczaić do niezawodności. I do tego jeszcze raz - AppStore świetny + masę apek filtrujących go pod każdym kątem.

 

Aha i ktoś tu mówił, że "Google mógłby sobie wypuścić swój telefon" - uściślając to już wypuścił, nazywał się Google Phone i wyglądał tak:

large_g1.jpg

 

i oczywiście był chuyowy.

Odnośnik do komentarza

Yano jak nie wiesz to nie gadaj. może i mają sęk w tym, że na Samsingu dana apka chodzi a na SonyEryku już nie - a to jednak jest ZNACZNA RÓŻNICA. w AppStore chodzi wszystko.

demonizujesz, wiekszosc aplikacji działa wszedzie (co najwyzej najstarsze modele moga miec problemy)

 

ale takie "problemy" z aplikacjami wynikają z tego że androidowcy mają wybór! wchodzisz do sklepu i masz 50 telefonów do wyboru, i bierzesz ten ktory ci najbardziej pasuje. a iphonowcy mają tylko 1 telefon, i albo ci pasuje albo wypad. ew na allegro moga se kupić starszy model, tyle że róznice sa znikome wiec to nadal ten sam telefon

 

to jest jak za komuny kiedy byl jeden rodzaj mydła, jeden rodzaj srajtaśmy itp

 

wyobraź sobie co by było gdyby na rynku zostało tylko apple, inne firmy i android znikają całkowice w magiczny sposób. czy ludzie by sie cieszyli że mogą kupic tylko 1 telefon? drogi, i bebechami ponad podtrzeby 90% ludności? czy może raczej woleli by mieć wybór? ktoś chce tylko coś taniego do dzwonienia, ktoś chce wypas itp, każdy coś znajdzie dla siebie. a z apple nie ma tak - albo lubisz albo wupad. i dlatego tak dużo ludzi robi wypad i złorzeczy na firme z takimi zasadami

 

taka sama sytuacja jak 100 lat temu było z fordem T, każdy mógł sobie wybrać jakiego koloru chce samochód... pod warunkiem że chciał czarny

 

lepszy jest wybór czy brak wyboru? co powiesz?

 

jak by to wygladało gdyby apple zaczelo robic TV - jeden model z wielką ceną, a co jak ktos chce mniejszy? albo innego koloru? niech sie pocałuje

tym bardziej było by ti dobitne gdyby apple zaczelo robic samochody, chcesz sportowy? nie ma! chcesz duży i rodzinny? wal sie! chcesz dostawczy? lol.

nie ma tak jak "one size fits all" , podobnie jak z telefonami

jeden produkt nie zadowoli wszystkich, dlatego apple zarobiło sobie hejterów, którzy może i nawet docenili by dany sprzet, ale nie mają zamiaru grać tak jak im apple dyktuje

 

 

 

DA FUQ?!!?

 

jak na apki wydałem już spokojnie ponad 2k PLN.

 

 

(pipi) co ty kupujesz? serio pytam, masz 1000 aplikacji czy każda kosztowala 50 zeta?

daj pare rpzykładów z cenami, na andku wszystko co mi poptrzbne mam za darmo, taka ilość kasy mnie bardzo zdziwiła

 

nazywał się Google Phone i wyglądał tak:

 

i oczywiście był chuyowy.

a co było w nim chuyowego? to był pierwszy telefon z androidem, nie mial w pelni ukrztałtowanego systemy, technicznie też nie był demonem prędkości ale spełniał swoje zadania bardzo dobrze, co więcej - spełniał takie zadania o jakich nigdy nie myslałem że są możliwe na telefonie

przyznaje - napewno nie był idealny, ale zeby mowic ze chuyowy? uzasadnij to jakoś

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

lepszy jest wybór czy brak wyboru? co powiesz?

Ja wole brak wyboru mam jeden telefon+kila modeli wstecz i wiem,ze Ios6 pojdzie na telefonach od 3gs do I5 i kazda appka bedzie dzialac. Kupujac tanszego androida nie mam takiej pewnosci.

jak by to wygladało gdyby apple zaczelo robic TV - jeden model z wielką ceną, a co jak ktos chce mniejszy? albo innego koloru? niech sie pocałuje

Jak by apple zrobil tv tez bym pewnie kupil,bo wiem ze,za wysoka cene dostaje JAKOSC.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja wole brak wyboru

zapraszam do Korei, bedziesz sie tam świtnie czuł

 

zawsze poatrzysz ze swojego punktu widzenia, a ja mowilem o ogóle ludności ktora wybiera komórki, widocznie tobie podpasowal iphon , ale więksoci ludzi nie pasuje z wielu powodów, i dlatego na szczęscie mają wybór

 

aha czyli wiesz ze kazda apka zadziała wstecz do 3gs, a co ze starszymi modelami? czyżby to samo co z pierwszymi modelami androida? niemozliwe!

 

btw pytanie do użytkowników kilku iphonów - czy na starszych modelach posiadających najnowszy iOS aplikacje działają tak samo płynnie i bezproblemowo jak na 4S? (o 5 nie pytam bo nikt go nie mial w rekach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Ja wole brak wyboru

zapraszam do Korei, bedziesz sie tam świtnie czuł

 

zawsze poatrzysz ze swojego punktu widzenia, a ja mowilem o ogóle ludności ktora wybiera komórki, widocznie tobie podpasowal iphon , ale więksoci ludzi nie pasuje z wielu powodów, i dlatego na szczęscie mają wybór

 

PreOrder Iphone 5 pobil rekordy Iphone 4s,jakis tam % ludzi bedzie musialo czekac kilka tygodni na swoje Iphone 5. Tyle jezeli chodzi o to ze ludzie chca Androdia i miec wybor ;) Uzywasz Konsoli one tez sa ograniczone i jakos ci to nie przeszkadza,ale jak cos jest Appla to juz masz z tym wielki problem.

Odnośnik do komentarza

Sławny argument fanów Apple: cena = jakość. Mityczna jakość znana tylko fanom Apple i ich produktów. Żaden produkt konkurencji nie może się z tym równać. No może oprócz tego, że Alienware -> Macbooki, SGS -> Iphone, Asus Transformer -> Ipad.

No i każda appka będzie działała na starych modelach Iphone'ów. Żebyście się czasem nie zdziwili. Kupując telefon z Androidem za 500zł chyba wiesz co bierzesz czy może tylko na podstawie kolorów na tapecie albo obudowy?

Zrozum w końcu, że za Apple działa ogromne przywiązanie do marki a nie zachwycanie się możliwościami telefonu. Polecam obejrzeć filmik, gdzie gość pokazuje ludziom 4s i wmawia im, że to 5. Reakcje ludzi tylko potwierdzają kim są wyznawcy Apple.

Odnośnik do komentarza

zaq zobacz edita na poprzedniej str

 

tak świetnie, pare milionów preordera, z 7 miliardów ludzi, to dowodzi tego że ludzie wolą iphona. pomijając kraje i ludzi żyjących w warunkach zupelnie niezdatnych do posiadania komorki, to w cywilizowanych krajach nadal pozostaje ogromna większość która nie wybrała iphona

 

gdybym mial do wyboru tylko jedną konsole ktora mi sie nie podoba to bym napewno był wściekły, ale na rynku jest wybór i wybralem tą która miała najmniej elementów ktore mnie zniechęcają (no i oczywiscie gry ktore mnie interesują)

Edytowane przez Yano
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Yano jakoś pierwszy telefon Apple o nazwie iPhone 2G był technicznie świetny ze świetnym systemem, świetnym designem który nie zmienił się przez lata więc widać się da. A Google się to nie udało i tekst o tym, że to pierwszy telefon mogą sobie wsadzić do kieszeni.

 

Naciągasz moje słowa - przecież ja nie chcę aby nie było wyboru, świetnie że ludzie mogą wybierać między Andkiem i iOSem. Sęk w tym, że problemy z działaniem aplikacji na Andku argumentuje się "wyborem" a to już jest problem bo jak kupuję aplikację to nie chcę sprawdzać czy będzie działać, a jak będzie działać to nie na rozciągniętym ekranie lub wolno bo jednak coś nie tak się dostosowuje. W iPhone nie mam tego problemu. O wersjach systemu już nie wspomnę - w ogóle co to znaczy "Jak zastanawiasz się nad Androidem to tylko Jelly Bean" (pipi)a co to jest? co mnie interesuje jaka wersja? A okaże się że kupię "SGS2 z ICSem" to co ja mam po forach szukać który jest ok? Tutaj sprawa prosta, aktualizacje full profi idą bezprzewodowo i wszystko działa jak cacy.

 

swoją drogą ciekaw jestem jak teraz będą optymalizowane apki pod nowy ekran ajfona.

 

co do cen to tak, mam sporo apków od LOGMEIN (130 dolców chyba z tego co pamiętam) po pakiety biurowe, gry... myślę że spokojnie uzbieram tego tyle zwłaszcza, że tak jak mówię - przygodę z iPhone rozpocząłem ciągnąć wersję 2G ze stanów. (ps. ładowarka od niego dalej działa na przejściówce z nowym 4S :)) a aplikacji mam już grube setki

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

gdybym mial do wyboru tylko jedną konsole ktora mi sie nie podoba to bym napewno był wściekły, ale na rynku jest wybór i wybralem tą która miała najmniej elementów ktore mnie zniechęcają (no i oczywiscie gry ktore mnie interesują)

Dalej uzywasz produktu ograniczonego tak 'samo' jak Ios6. Nie masz z tym problemu. Nie masz problemu z tym,ze na konsoli konkurencji mozna sluchac muzyki i grac w tym samym czasie,nie masz z tym problemu ze u sony trofea sie automatycznie aktualizuje jezeli wykupisz plus? nie masz z tym problemu ze u konkurencji jest to za darmo aktualizacja achievement nie potrzebujesz abo ?Nie masz problemu z tym,ze gry multiplatofrmowe wygladaj zazywaczaj lepiej i nie maja problemow? Konsola konkurencji ma mniej ograniczen,a ty uzywasz konsoli ktora ma wiecej ograniczen i co.I jestem w stanie sie zalozyc,ze gdyby konsola Sony,nie byla od sony a od Appla to bys ja tak samo hejtowal

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

waldus co ty na tym iphonie kupujesz? wszystko jak leci po kolei ze sklepu?

 

eno nie gadajcie:

 

soft do zdalnego zarządzania dowolną ilością kompów: Log me In: 100 Euro

pakiety Navigona: 3d oraz mapy z aktualizacjami, a z 50 Euro już wydałem

pakiet biurowy jaki kupiłem lata temu zanim było w chuy darmowych: z 50 Euro

 

to samo to już macie 200 Euro czyli ponad 8 stówek a nie liczę setek gier po 0,79~5 Euro cena itd. to Wy nie wydajecie pieniędzy w tych sklepach?

 

edit: aha i czasami robię coś co dla polaka wydaje się już absolutnie tragedią, czyli kupuję legalną muzykę w iTunes.

ps. od razu wszystkim mówię, że jestem nieobiektywny bo w domu od 7 lat mam tylko kompy Apple, wszystko się samo synchronizuje w chmurze, mam jedną bazę kontaktów na wszystkie urządzenia, jedną bazę muzyki, zdalnie steruję połową domu z iphone więc to też wpływa na to, że raczej sobie nie wyobrażam nowego telefonu. Pamiętam jednak jak miałem mamie doradzić co wziąć, wpisałem nazwę telefonu i wyskoczyły na dzień dobry jakie wersje systemu są ok a jakie nie (lol)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

zaq

po pierwsze za(pipi)iscie zboczyłeś z tematu (znowu)

po drugie wszystko co wymieniłeś kompletnie mnie nie interesuje i i tak bym tego nie używał

nie mam pojecia co to znaczy ze trofea sie aktualizuja jak sie kupi plus, nie wiem co u konkurencji "jest za darmo" (tylko domyślam sie że cokolwiek to jest to mówiąc "za darmo" masz na myśli "po zapłacie abonamentu" ?)

więc jak widzisz te "ograniczenia" mnie nie dotyczą, są poboczne i mało znaczące. a co ważne i napisalem to w nawiasie - głównym powodem wyboru były gry. więc nawet jak by ps3 miało ograniczenie które mnie naprawde boli to i tak bym musial ją wybrać bo ma EXy ktore mnie interesują, a X nie ma ich wcale

 

 

to Wy nie wydajecie pieniędzy w tych sklepach?

ja nie, a nawet jak juz by mnie coś ciekawilo to by byly rzeczy w okolicy 5zł a nie 400 O_o

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pozwole sobie zabrac glos, bo ciekawa dyskusja sie nawiazala. :)

 

Wiec jezeli chodzi o mistycyzm, o ktorym ktos wspomnial, ze kupujac produkty Apple to cena = jakosc. Okreslenie dosc niedokladne, bo nie ma rzeczy, ktore sie nie psuja. W tym miesiacu, bede musial oddac swojego 4S na gwarancje, bo na mojej retinie, bo niecalym roku uzywania zaczely pojawiac sie zolte plamy jak telefon sie rozgrzewa. Zywotnosc elektronicznych produktow jest ustalana z gory, bo cos co sie nie psuje, nie napedza tego segmentu gospodarki. To po pierwsze.

 

Ale jak to jest z ta jakoscia? Jezeli wezmiesz Galaxy S III, ktory jest zaje.bistym telefonem do lewej reki, a do prawej iPhone'a 4S i porownasz przed samym soba jakosc materialow, z ktorego zostaly oba wykonane, do dowiesz sie, o co chodzi. Dokladnie tak samo jest z komputerami i laptopami.

 

Nie jestem fanem Jobsa. Wiele rzeczy mial chorych, ale za to wiele genialnych. To wlasnie go wyroznialo i przeszedl do legendy. Natomiast jedna z genialniejszych rzeczy jakie zrobil to zatrudnienie sir Johnatana Ive'a. Tego goscia uwielbiam i nie dam zlego slowa powiedziec. Dlaczego? Bo Apple wyznacza w wiekszosci dzieki niemu standardy.

 

Ale zaraz ktos powie, ze to belkot, bo czolowe produkty, to wersje, odpowiedniki Apple'a i komputer to nie ich wynalazek. iPod to nie pomysl Jobsa, tak samo iPhone i iPad. Jasne, tyle, ze ta firma wprowadzajac te produkty, znane wczesniej robi jedna zasadnicza rzecz - rewolucjonizuje.

 

Samsung, pomimo, ze robi swietne telefony, nie przyczynil sie do rozwoju w taki sposob. Najpierw byla Nokia, ktora zawsze byla pierwsza, dzisiaj to robi Apple. Wprowadzajac pierwszego iPhona wykonali milowy krok i czolowe swiatowe firmy wyrzucily swoje projekty sprzed iPhone'a do kosza i poszly w zupelnie innym kierunku. Dokladnie tak samo stalo sie z przenosnymi komputerami. JEDEN element jako dolna czesc komputera. (pipi)a, przeciez to jest oczywiste. No wlasnie nie, bo wczesniej byly to mnogie elementy, skrzeczace, niszczace sie. Aluminium? Genialne, lekkie i trwale. Do tego design, ktory mimo iz inspirowany (i wcale sie z tym nie kryja) jest w pewnym sensie genialny. Minimalizm.

 

Tu nie chodzi o bycie fanatykiem, ale zawsze wybiore telefon z iOS z np takiego powodu jaki podal waldus, przywiazanie do marki i wydanie ok 2 tysiecy w AppStore (99 euro za TomToma z ostatnich rzeczy).

 

A gadanie o tym, ze iOS to system dla debili to juz zwykly troling i hejt. Tu wlasnie chodzi o ten minimalizm. I nie twierdze, ze jest idealnie, bo nie ma wielu funkcji, ktore dopiero sa wprowadzane z czasem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

zaq

po pierwsze za(pipi)iscie zboczyłeś z tematu (znowu)

po drugie wszystko co wymieniłeś kompletnie mnie nie interesuje i i tak bym tego nie używał

nie mam pojecia co to znaczy ze trofea sie aktualizuja jak sie kupi plus, nie wiem co u konkurencji "jest za darmo" (tylko domyślam sie że cokolwiek to jest to mówiąc "za darmo" masz na myśli "po zapłacie abonamentu" ?)

więc jak widzisz te "ograniczenia" mnie nie dotyczą, są poboczne i mało znaczące. a co ważne i napisalem to w nawiasie - głównym powodem wyboru były gry. więc nawet jak by ps3 miało ograniczenie które mnie naprawde boli to i tak bym musial ją wybrać bo ma EXy ktore mnie interesują, a X nie ma ich wcale

Podalem prosty przyklad,ze hejtujesz tylko appla za ograniczenia,a jak ktos ci mowi ze mu te ograniczenia nie przeszkadzaja to masz to w du.pie i hejtujesz dalej. Widac ze masz tylko problem z apple. Bo ograniczenia ps3 ci nie przeszkadzaja. I nie potrzebujesz abo w xbl zeby aktualizowac achievements,jezeli chcesz grac w multi to tak.

 

Voytec,Macbook siostry spadl na beton gdzies z 150cm-160cm obudowa lekko uszkodzona ale wszystko dziala komputer ma sie dobrze,zasnalem laptop della spadl z wysokosci 60cm na dywan,wiatrak polamany.

 

Kurde nie mam juz + a Voytec na niego zasluguje.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

po drugie wszystko co wymieniłeś kompletnie mnie nie interesuje i i tak bym tego nie używał

(...)

więc jak widzisz te "ograniczenia" mnie nie dotyczą, są poboczne i mało znaczące

 

O, a jak ja pisalem tak o ograniczeniach ajfona to byla wielka afera :) Czyli jednak widzisz, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia? :P

Odnośnik do komentarza

@Waldek: Google wypuszcza "swoje" telefony regularnie, ale zleca ich produkcje innym firmom. Ten z klawiatura jest tak naprawde od HTC, byly tez od Samsunga, Motoroli, a ostatnio tablet od Asusa. Cala seria nazywa sie "Nexus" i jest dobrym wyborem dla power userow, najwczesniej dostaje tez nowe wersje Androida

 

@Charlie: tylko wolowina, nie jakas swinina dla plebsu

Edytowane przez szeni
Odnośnik do komentarza

@Yano

To, że Apple oferuje jeden "model" telefonu, w sensie designu, to jest ich polityka. Rozumiem, że może się to nie podobać, wtedy zakupu się nie dokonuje. Nie rozumiem za to skąd te teksty o "tańczeniu jak Apple zagra", czy "za komuny".

 

Apple cię jakoś skrzywdziło bezpośrednio, że taki hejt, czy o co chodzi?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

ale ograniczenia w stylu "a chvja nie damy wam możliwości zmiany tapety!" naprawde mnie osłabiają, mimo że tapeta to akurat najmniej ważny przykład, ale wyraznie pokazuje jakie zagrania lubi apple

Jak można hejtować z takim zacięciem telefon, którego się nie używało? Tapetę da się zmienić mistrzu.

 

ktoś tu wczesniej mowił ze rozdziałka w iphonie jest mniejsza bo ekran mniejszy, i ma aż 326ppi, jak widać to pikuś

 

btw jak ktoś teraz powie że i tak wolli iphona bo jest ładniejszy to go wyśmieje bo ten chinski telefon jest identyczny a nawet cieńszy , rozni sie tylko położenim kamery i 3 guzikami zamiast 1 na dole

 

 

ale też dziwi mnie to że apple wypuscilo ipada z rodzielczością ponad 2000xcoś tam pixeli na na ok 10 calowym ekranie, czyli rozdzielczość baaardzo ponad miare (bardziej by sie nadawala do 60 calowego TV)

i chyba okazuje sie że taka wielka rozdzielczość to o kant dupy potłuc, skoro i ip5 już to olali

 

Napiszę w punktach.

1. 326ppi wystarcza, aby piksele nie były widoczne i o to w tym chodzi, a nie o to, kto ma więcej... Po co ponad 400ppi? Żeby bateria padała dwa razy szybciej? Czy żeby się pochwalić koledze, że masz aż taką rozdzielczość?

2. Wolę iPhone, wyśmiej mnie.

3. "jest identyczny a nawet cieńszy , rozni sie tylko położenim kamery i 3 guzikami zamiast 1 na dole" - rzeczywiście identyczny...

4. Czemu w iPadzie rozdzielczość 264ppi jest dla ciebie za duża???

 

Jak komuś nie odpowiada polityka Apple i chce mieć wybór telefonu to niech nie kupuje produktów Apple. Czy trzeba się dowartościowywać takimi hejtami bez sensu? Nikt nikogo nie zmusza do kupowania iPhone'a, a zachowujecie się, jakby tak było i nie potraficie okazać szacunku ludziom, którym iPhone odpowiada i go kupują.

 

I dopiszę jeszcze to, co często piszę w przypadku takich kłótni: W większości przypadków kłótnie na temat co jest lepsze, iOS czy Android zaczynają zakompleksieni userzy Androida, którzy na słowo "Apple" dostają drgawek.

BIJACZ!

 

Yano widzę, że cały dzień zdenerwowany siedzi i obserwuje, czy ktoś się mu sprzeciwia, haha :)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
O, a jak ja pisalem tak o ograniczeniach ajfona to byla wielka afera

tylko zaq wymienił rzeczy o których nawet nie mialem pojęcia, a ty chyba zdajesz sobie sprawe że nie masz karty pamięci, zwyklych wtyczek na kablach, swobodnego przegrywania wszystkoego co ci sie podoba bez itunes, albo pełnego i normalnego używania bluetootha ?

twierdzisz że bez tego żyjesz, ale przyznałeś że te rzeczy mogły by być i by bylo fajniej. a apple je "odbiera" bez żadnego racjonalnego powodu

 

wole shabowy bo jest lepszy

 

kto woli mielone to debil

popieram

cyganie jedzą mielone

 

@Charlie: tylko wolowina, nie jakas swinina dla plebsu

dobra wołowina jest dobra, ale w polsce 99% to ścierwo z jakichś starych krów mlecznych ktore w koncu tzreba było dobić. tylko 1% wołowiny w polsce pochodzi z bydła hodowanego na mięso, reszta to stare krowy mleczne (serio mówie)

 

 

To, że Apple oferuje jeden "model" telefonu, w sensie designu, to jest ich polityka. Nie rozumiem za to skąd te teksty o "tańczeniu jak Apple zagra", czy "za komuny".

bo za komuny też nie bylo wyboru, pewnie tego nie pamietasz ale jak sie wchodizlo do sklepu to na półkach był tylko ocet i iphony, masakra!

ale serio nie kumasz czemu hejtuje firme ktora nie daje konsumentom żadnego wyboru? pokazałem na paru przykładach jaka to by była nędza gdyby producenci innych rzeczy podchodzili w ten sposób

 

Apple cię jakoś skrzywdziło bezpośrednio, że taki hejt, czy o co chodzi?

dokładnie tak!!

apple pozwało mojego wujka, produkował on pozłacane kulki analne i nagle dostał pozew. okazało sie że apple już wcześniej opatentowało drogie zabawki dla pedałów..

 

 

Tapetę da się zmienić mistrzu.

sam dobrze wiesz od którego modelu dali tą opcje wiec nie podskakuj

 

 

 

zaczynają zakompleksieni userzy Androida

kompleksy z powodu posiadania lepszego telefonu? nigga please..

 

ale wiesz co lepsze, czekalem aż ktoś znowu dowali tekstem ze android jest dla biedoty i tylko z zadrosci hejtują

takie postrzeganie tej sprawy dobitnie pokazuje że userzy iphonów serio uważają sie za lepszych i bardziej za(pipi)istych z powodu posiadania telefonu, podbijają sobie samoocene i pompują ego

dokladnie tak jak facet w hummerze H3 który ukrywa w nim swego małego siusiaka

Edytowane przez Yano
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...