Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

OMG, to ja chyba przerzucę się na szachy, to co widzę u Ciebie to jakieś szaleństwo. Jak można zachować taką precyzję przy tak szybkim obracaniu się? Do tego widzę, że często biegam jak kurczak bez głowy, na pałę, na wprost do flagi, a tam czeka przeciwnik, pif paf i leżę.

 

Jaka tam precyzja. Ja sie ciesze, ze przy wcisnieciu L1 na celowniku mam wroga (aim assist bardzo pomaga). Sa momenty kiedy naprawde lamie, ale chyba one nie beda na youtube opublicznione. Bierzcie poprawke jeszcze na to, ze gralismy z noob'ami :) Poza tym sa lepsi ode mnie zwodnicy (pradopodobnie graja na myszkach :)). Oni maja celnosc w graniach 20% (ja mam 15%). To jest dla mnie lekko przegiete. Nie mozna miec takiej celnosci na padzie. Nie da sie!

Odnośnik do komentarza

OMG, to ja chyba przerzucę się na szachy, to co widzę u Ciebie to jakieś szaleństwo. Jak można zachować taką precyzję przy tak szybkim obracaniu się? Do tego widzę, że często biegam jak kurczak bez głowy, na pałę, na wprost do flagi, a tam czeka przeciwnik, pif paf i leżę.

 

Jaka tam precyzja. Ja sie ciesze, ze przy wcisnieciu L1 na celowniku mam wroga (aim assist bardzo pomaga). Sa momenty kiedy naprawde lamie, ale chyba one nie beda na youtube opublicznione. Bierzcie poprawke jeszcze na to, ze gralismy z noob'ami :) Poza tym sa lepsi ode mnie zwodnicy (pradopodobnie graja na myszkach :)). Oni maja celnosc w graniach 20% (ja mam 15%). To jest dla mnie lekko przegiete. Nie mozna miec takiej celnosci na padzie. Nie da sie!

Da sie kobotyn miec +20% na padcie. Na moim 2 koncie mam 21%. Zrob sobie reset statow(k/d,spm,celnosc i w/l) zobaczysz,ze bedziesz mial min. 20%

Odnośnik do komentarza

czy orientujecie się jak są kręcone filmy na silniku BF? WIdziałem już kilka making of i robili to tak, że koleś miał wyłączonego HUDa i miał jak najmniejszą broń i potem na postprodukcji robią kadrowanie. ALE teraz pytanie jak robią taki eujęcia gdzie np. zmienia się głębia ostrości (jak na filmiku powyżej)? Kurcze serio to czasami wygląda jakby mieli jakiegoś zmodowanego gracza to lata jako spectator po mapie (jak za czasów UT na PC)

Odnośnik do komentarza

Filmiki Dice krecona sa Blackmagic Decklink HD Extreme 3D + mac pro,wszystkie ujecia mapy z powietrza to jest nagrywarka na silniku Dice. Jezeli chodzi o graczy,to kompletne wylaczenie Hud to jest VFX, nie jest to legalne na publincznych serwerach.Czesto nagrywa wiecej osob niz 1 bo nie wymaga to jak w przypadku konsol kupna nagrywarki,tylko posiadania programu do nagrywania,reszta to po prostu edycja.

Filmik

http://youtu.be/Ke0BssK_SnE

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Krotki spacer na metrze

 

 

PS. Dlaczego do cholery jasnej nie pojawia sie w poscie filmik, tylko link? Dalem do odnosnika link! :angry:

Kabotyn, ja to z ciebie nie moge:

0:15 - nawet jak w chmure dymu strzelasz, w ktorej nie widac absolutnie NIC, to i tak ci multikille wpadaja :D

 

PS: Nie wiem, czy cos robiles z tym kodowaniem itd., ale jakosciowo to najlepszy twoj film jak dla mnie do tej pory: nic nie tnie, nie skacze, nie zoomuje ani w zaden inny sposob nie przeszkadza w ogladaniu. Jest git ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Krotki spacer na metrze

 

 

PS. Dlaczego do cholery jasnej nie pojawia sie w poscie filmik, tylko link? Dalem do odnosnika link! :angry:

 

 

Pod filmikiem masz share i wklej ten link.

link powinnien wygladac tak

http://youtu.be/i579kyIOVcE

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kabotyn, ja to z ciebie nie moge:

0:15 - nawet jak w chmure dymu strzelasz, w ktorej nie widac absolutnie NIC, to i tak ci multikille wpadaja :D

 

PS: Nie wiem, czy cos robiles z tym kodowaniem itd., ale jakosciowo to najlepszy twoj film jak dla mnie do tej pory: nic nie tnie, nie skacze, nie zoomuje ani w zaden inny sposob nie przeszkadza w ogladaniu. Jest git ;)

 

Po tym filmiku to na pewna posypia sie minusy, i zarzuty odnosnie czitowania. :)... Ja najzwyczajniej w swiecie "wale w dym!" :)

 

Kolejny taki tam filmik z Bazaru Talah. Nic nadzywczajnego nie ma, poza David'em Coperfield'em w 25 sekundzie. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LL45S2DPJpg&feature=player_detailpage

 

Deal with noob (wiadomo o kogo chodzi :))

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ustawiłem czułość na maxa i jeździłem celownikiem po suficie. Domyślnie mam na 1/4 paska, ale powyżej tego celność drastycznie spada. Jest jakiś złoty środek żeby nauczyć się grać z większą czułością?

 

Przeskok z 1/4 paska na maxa nie mógł sie inaczej skończyć. Sposób jest prosty, dużo grać na mapach gdzie mamy gęstą wymianę ognia. Zmieniasz czułość o jedną, dwie podziałki i grasz, grasz. Kiedy zmieniać czułość? Gdy celownik ładnie układa Ci się na celu przy (szybkim) płynnym/pulsacyjnym ruchu. Jak już na danej czułości taki z Ciebie snajper, to przytrafiają się momenty, że gonisz kogoś celownikiem i masz wrażenie, że się ciągnie za nim. Moment ten łatwo zauważyć gdyż ogarnia nas wtedy w(pipi)ienie. + 1, 2 podziałki i gramy nie zważając, że precyzja (wyniki) mogą chwilowo spaść, gramy, gramy.

 

Tyle na dziś klaso, koniec zajęć, wieczorem zajęcia praktyczne na strzelnicy. Mnie nie będzie, ale zastąpi mnie dziekan Waliszewska. Pani Magdo proszę zostać, omówimy indywidualnie zrzut ładunku...

Odnośnik do komentarza

@Lorack

Ja się zatrzymałem w okolicy połowy skali, wyższa czułość powoduje u mnie dramatyczny spadek celności i wzrost frustracji, choć czasem brakuje mi szybkości by zrobić szybki obrót bez celowania.

 

Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?

Czuję grubą ripostę Litwina, jeśli kabotyn na to odpowie.

Odnośnik do komentarza

Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?

Czuję grubą ripostę Litwina, jeśli kabotyn na to odpowie.

 

 

Nie,ciekawi mnie co go do tego skłoniło,może jest ukrytą frakcją radziecką w naszym kraju.

 

 

w rekach Kabotyna KAŻDA bron jest jak Famas sprzed pacza :ph34r:

 

 

No nie każda,bo ma tylko 13 sztuk(ja 54) powyżej 500 killi,także muszą mu jedne pasować bardziej niż inne.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś złoty środek żeby nauczyć się grać z większą czułością?

Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?

Smolensk! 8)

 

Ty kabotyn grasz czymś innym niż AEK?Bo ja widzę że to taki Famas sprzed pacza

Kocham ta rosyjska bron masowej zaglady.

 

PS. Ostatnio dostalem invite'a od niemieckiego szwadronu smierci. Zastanawiam sie nad ich propozycja.

Odnośnik do komentarza

w rekach Kabotyna KAŻDA bron jest jak Famas sprzed pacza :ph34r:

No nie każda,bo ma tylko 13 sztuk(ja 54) powyżej 500 killi,także muszą mu jedne pasować bardziej niż inne.

To nic nie znaczy- mowie ci, kazda, ktora on gra, nagle sie okazuje OP :D Zagraj przeciwko niemu, to zrozumiesz, o czym mowie :D

Kiedys nawet doswiadczenia na Kabotynie robilismy, bo krazyly po serwerach jakies zarzuty, ze tylko najmocniejszymi pukawkami gra- kazal sobie wybierac bronie, ktore uwazamy za beznadziejne, i mial ich uzywac. Wyniki mu sie jakos nie pogorszyly ani troche :D

 

To samo zreszta dotyczy z mojego doswiadczenia Ukarzyciela czy Zaqa- czym by nie grali, to wymiataja.

 

 

Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?

 

PS. Ostatnio dostalem invite'a od niemieckiego szwadronu smierci. Zastanawiam sie nad ich propozycja.

 

Niech mi ktos powie, co daje przynaleznosc do plutonu poza samym faktem bycia jego czlonkiem? Do tej pory nie zauwazylem zadnej funkcjonalnosci z tym zwiazanej: ustawianie meczy z innymi plutonami, szukanie czlonkow plutonu na serwerach, rezerwowanie dla nich miejsca w skladzie- zupelnie nic...

 

@Litwin: a z zyczliwoscia jakich nacji sie spotkales?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja majac do wyboru serwer francuski, hiszpanski albo niemiecki (zwykle tylko takie mi wyskakuja na liscie) tez wole zdecydowanie niemieckie. Co prawda predzej sie z indywidualna wrogoscia tam spotkasz (zwlaszcza jak kolesi cisniesz mocno), ale duzo mniej jest ciot kampiacych, podkladajacych C4 czy glitchu.jacych, przez co mniej sie wkur.wiasz grajac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...