Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

@Litwin: a z zyczliwoscia jakich nacji sie spotkales?

 

Ja miałem kilka razy docenienie z usa,węgier,z usa często chcą do klanów,tyle że ja nie lubię grać na rozkaz.

 

Grałem z kabotynem,ale raz że wy gracie na normalcore co dyskwalifikuje mój udział ze względu na dużą liczbę strzałów a dwa że przebieganie przez miny to przegięcie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Czym jest spowodowane ze należysz do 2 rosyjskich plutonów?

Smolensk! 8)

Wiedziałem, przyznaj się, że trzymałeś brzozę na lotnisku w 2010.

 

Nie, ja dym robilem. :mocking:

 

@Litwin: a z zyczliwoscia jakich nacji sie spotkales?

 

Grałem z kabotynem,ale raz że wy gracie na normalcore co dyskwalifikuje mój udział ze względu na dużą liczbę strzałów a dwa że przebieganie przez miny to przegięcie.

 

Mnie dyskwalifikuje granie na Hardcore, bo ilosc lezakowiczow wtapiajacych sie w tekstury w tym trybie na 100 metrow kwadratowych przekracza dopuszczalne normy. Poza tym Litwin ty lubisz wtapiac sie w srodowisko niczym kameleon, i cieszyc sie faktem ze nikt cie nie zobaczy w kill cam'ie. No, ale kazdy lubi to co lubi. Ja na przyklad lubie jarasijee... :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

niemcy są spoko. Gram tylko na niemieckich serwerach!

Grasz z polskim tagiem albo jakimś PL w PSN ID?

oczywiscie.

 

na pc mam taki sami sam nick jak na psn.

 

niemcy i rusy nie maja problemow do tego ze jestem pl.

Chyba ze napiszesz do admina ze jest baranem bo wykorzystuje admina do tego aby jego druzyna wygrywala to wtedy dostaje sie bana z dopiskiem "fakju (pipi)a poljak" xD ( autentyk od jednego rusa)

 

@zaq.

Na Ru jest pelno cziterów, Praktycznie co chwile widac na chacie ze ktos z automatu dostal bany ( teraz wiecie po co oni tak wlamuja sie na konta na origin :> )

Na Pl jest pelno troli. I to w najgorszym tego slowa znaczeniu

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Bzdura.

Kamperka, tfu!, snajperka zabija na hc jednym strzalem, do tego brak kill cama- gdzie kampic, jak nie tam?

Nie gralem wiele na hc (tylko tyle, zeby jakies zadania za snajperki bolt action zrobic :whistling: ), ale wystarczajaco duzo, zeby tam znacznie wiecej kamperow niz na normalu spotkac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Bzdura a jednocześnie piszesz że mało w to grałeś,więc jakie masz przesłanki by tak pisać?Tylko M98 zabija 1 kulą,czasami L96,na dalsze odległości,powyżej 70 metrów tylko te kładą.Zresztą gwarantuję ci ze jakbyś dostał w obojętnie którą część ciała z M98,to nie byłbyś mobilny.Przecież ten gun zatrzymuje opancerzone wozy humvee.Wole takie ograniczenia niż podświetlanie spotowanego gościa.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jak napisalem:

wystarczajaco duzo, zeby tam znacznie wiecej kamperow niz na normalu spotkac.

Chyba wlasnie z L96 zadanie tam robilem, ale z tego, co pamietam (moge sie mylic), to wszystkie bolt action klada jednym strzalem.

Dyskusji nt. realizmu w grze nie mam zamiaru podejmowac- to juz bylo setki razy walkowane.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Bzdura a jednocześnie piszesz że mało w to grałeś,więc jakie masz przesłanki by tak pisać?Tylko M98 zabija 1 kulą,czasami L96,na dalsze odległości,powyżej 70 metrów tylko te kładą.Zresztą gwarantuję ci ze jakbyś dostał w obojętnie którą część ciała z M98,to nie byłbyś mobilny.Przecież ten gun zatrzymuje opancerzone wozy humvee.Wole takie ograniczenia niż podświetlanie spotowanego gościa.

Litwin co Ty pierdzielisz. Siedzę od dłuższego czasu na hardkorze bo się uwziąłem, że każda snajpa musi być na "500". Obojętnie co mam w łapie + tłumik + one shot = zgon. Nieraz faktycznie trzeba poprawić, ale to jest 5% wszystkich akcji może.

Odnośnik do komentarza

Chyba napisałem z jakiej odległości nie zabija 1 strzałem powyżej 70 metrów.Co do realizmu tommi to przypomniało mi się że narzekałeś na nóż w COD,bo zabija draśnięciem w kostkę,a ten BF3 lepszy,bo wbija się go tak jak powinno,czyli podświadomie sam do tego dążysz,tyle że akurat nie w kwestii snajperek.

Odnośnik do komentarza

Co do realizmu tommi to przypomniało mi się że narzekałeś na nóż w COD,bo zabija draśnięciem w kostkę,a ten BF3 lepszy,bo wbija się go tak jak powinno,czyli podświadomie sam do tego dążysz,tyle że akurat nie w kwestii snajperek.

Nie ma tu np. takich akcji, ze lezysz konajac, kiedy obok przebiega typ, ty machasz kosa, trafiasz go w kostke i zabijasz. Tutaj naprawde skilla a nie refleksu trzeba, zeby zdejmowac blachy.

Chwalilem nie za realizm, a za to, ze wymaga skilla a nie tylko refleksu.

Snajperki to moglyby jak dla mnie osobiscie nie istniec w ogole w tej grze (jak i w kazdej innej). Mnie one w ogole nie bawia- stawiam zdecydowanie na bliski kontakt (najlepiej za posrednictwem noza :] ew. PDW czy shotgun) Cale szczescie, ze (poza hs oczywiscie) nie zabijaja jednym strzalem na normalu, bo chyba bym szalu dostal jakby nimi wszyscy dookola grali.

 

PS: Zaq, przekalkulowalem i zdobycie przeze mnie setki do konca lutego jednak wcale nie jest az takie nierealne ;) Wystarcza praktycznie 3 levele /tydz., co wlasciwie powinno byc toeretycznie spokojnie do zrobienia- zobaczymy :) Troche gorzej z dogonieniem cie na noze- tu bede potrzebowal chwile dluzej ;) Ale 1200 killi to tez w sumie tylko ze 12 dobrych wieczorow, jak sie nie wezmiesz do roboty, takze lepiej uwazaj ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wbicie kosy w Bf3 to w dużej mierze fart a nie skill,chyba że pojedynkujesz się z kimś ogarniętym,wolę nóż z COD bo wchodzi zawsze,zresztą tam też snajperki kładą 1 kulą.Siłą Bf-a są zróżnicowane klasy,dzięki temu ktoś kto nie lubi biegać w pierwszej linii może znaleźć miejsce dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Fart? To zdecydowanie wymaga większego skilla niż dźganie gościa w każdej pozycji. Zajście gościa od tyłu, zwłaszcza jak grasz z dobrymi graczami wymaga niezłych umiejętności.

 

No przecież napisałem tak samo o dobrych graczach,bo oni co jakiś czas machinalnie się obracają,od tyłu skosić normalnego typa to żaden skill,bo on na ogół o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza

Już tak nie wychwalajcie jaka to gra nożem jest skillowa. Bez przesadyzmu ale taką "skilową" grę da radę opanować większość graczy. Dla mnie nożowanie ma tylko podnieść ciśnienie przeciwnika więc czasem się kusiłem, zresztą BC2 i te mapki zielone były do tego idealne, a w BF3 to tylko głupie wystawianie się na strzał podczas przydługiej animacji. Nic w tym skillowego nie ma, nie oszukujcie się.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Fart? To zdecydowanie wymaga większego skilla niż dźganie gościa w każdej pozycji. Zajście gościa od tyłu, zwłaszcza jak grasz z dobrymi graczami wymaga niezłych umiejętności.

Dokladnie.

Ale przede wszystkim sprobujcie zdjac blache gosciowi nadbiegajacemu z naprzeciwka, z ktorym sie mijacie twarza w twarz.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Fart? To zdecydowanie wymaga większego skilla niż dźganie gościa w każdej pozycji. Zajście gościa od tyłu, zwłaszcza jak grasz z dobrymi graczami wymaga niezłych umiejętności.

Dokladnie.

Ale przede wszystkim sprobujcie zdjac blache gosciowi nadbiegajacemu z naprzeciwka, z ktorym sie mijacie twarza w twarz.

Musi koles miec jaja i nie strzelic ci w twarz z broni ;) zadko spotykane.

Odnośnik do komentarza
Musi koles miec jaja i nie strzelic ci w twarz z broni ;) zadko spotykane.

 

muszę przyznać, że w dużej większości przy takich starciach przeciwnik uczciwie walczy na kosy jak widzi, że próbuję mu wsadzić pod żebro. fajna sprawa.

 

jestem na etapie dostawania palpitacji serca z randomami, wczoraj dwa razy ukradli mi heli i zostawili w czerwonej strefie jak wysiadałem naprawiać. zło, czyste zło.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Musi koles miec jaja i nie strzelic ci w twarz z broni ;) zadko spotykane.

Na otwartej przestrzeni i dluzszym dystansie to sie standardowo wylapuje serie w twarz, wiadomo- mi bardziej chodzilo o sytuacje, kiedy np. zza rogu wybiegasz i sie znienacka mijasz z typem, albo na schodach :)

W takich sytuacjach zazwyczaj ktos dostaje kose ode mnie,plusy grania na 100% ;) .Zanim koles sie obroci juz ma kose.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.