Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w 2 min zapracowac na ban'a. Filmik instruktazowy :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=zUmw9-QaioE&feature=player_detailpage

Ja bym cie wywalil,nie za to,ze kogos zabijasz.Tylko skaczesz jak pajac.Wiadomo,ze podczas takiego skakania ty gubisz hitboxy i ubicie ciebie to random.

Dice powiino wy(pipi)ac mozliwosc spamowania skakania w tej grze,bo lepsi gracze wykorzystuja bugi.Zawsze jakis kozak jest na pubie co skacze jak krolik.Walisz w niego serie a jego hitbox 2 m za nim.

Nie pamietam,zeby w Bad company 2 tak ludzie skakali..

Sam podczas ostrej zadymy i przygozdzenia tak skacze i przezywam akcje w ktorych powieniem byc juz awno trupem.

Edytowane przez karolmiszcz1991
Odnośnik do komentarza

Dobra skonczmy ten offtop. Kabotyn jak chcesz odpowiedziec karolmiszcz1991 odpowiedz mu w temacie do luznych gadek.To mial byc temat tylko do gameplay,a zrobil sie kolejny temat do offtopu :P

Tutaj jest do luznych gadek:

http://www.psxextrem.../page__st__2260

 

Jak ktos chce odpowiedziec na kogos gameplay niech przekleji go do tematu o luznych gadkach. Zrobil sie 2 stronicowy offtop,w temacie ktory mial byc tylko do gameplay'e.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jak w 2 min zapracowac na ban'a. Filmik instruktazowy :)

 

Ja bym cie wywalil,nie za to,ze kogos zabijasz.Tylko skaczesz jak pajac.Wiadomo,ze podczas takiego skakania ty gubisz hitboxy i ubicie ciebie to random.

Dice powiino wy(pipi)ac mozliwosc spamowania skakania w tej grze,bo lepsi gracze wykorzystuja bugi.Zawsze jakis kozak jest na pubie co skacze jak krolik.Walisz w niego serie a jego hitbox 2 m za nim.

Nie pamietam,zeby w Bad company 2 tak ludzie skakali..

Sam podczas ostrej zadymy i przygozdzenia tak skacze i przezywam akcje w ktorych powieniem byc juz awno trupem.

Tylko dlatego, ze mnie nie ma na serwerze po przeciwnej stronie. 8) Masz tutaj kolejny filmik instruktazowy, jak zabijac "kangurki".... PS.Yoda wcale nie jest taki kozak Tommi :blum2:

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Takie akcje są mega wkurzające, samemu coś podobnego mi się przydarzyło, jak zepsułem kolesiowi killstreaka gdy grał w czołgu na demawendzie.

 

Szczerze mówiąc nie wiem jak bronić się przed adminami którzy wyrzucają na potęgę, może takie akcje można by zrobić tylko na prywatnych serwerach, do każdego bana / kicka powinno być podany powód. Najlepszym pomysłem byłoby gdyby DICE wprowadziło ocenianie serwerów. Za bana bez powodów wystawiasz negatywa, dajesz komentarz, a za dobra grę wystawiasz plusa. Stosunek plusów do minusów powinien być widoczny przy wyborze serwera, olewało by się te z niskimi ocenami i grało spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie tak jak piszesz Tommi.

Punkty dolicza, dostaniesz je później, jako dodatkowe punkty widoczne po zakończeniu rundy, coś jak ekstra punkty w 2xp weekend.

Jeśli zostałeś wyrzucony, a grałeś po stronie która potem wygrała rundę wpada zwycięstwo, jeśli przegrała to porażkę.

Dla mnie najgorsze jest to, że jak zostaniesz wyrzucony z gry w statystykach zapisuje Ci się, że nie dokończyłeś meczu.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym pomysłem byłoby gdyby DICE wprowadziło ocenianie serwerów. Za bana bez powodów wystawiasz negatywa, dajesz komentarz, a za dobra grę wystawiasz plusa. Stosunek plusów do minusów powinien być widoczny przy wyborze serwera, olewało by się te z niskimi ocenami i grało spokojnie.

 

Serwery z przewagą minusów byłby automatycznie strącane w dół listy, tylko poważnym problemem byłaby weryfikacja czy słusznie. Będzie dochodziło do wielu nadużyć (ktoś wstawi minus bo admin zabrania strzelać z RPG do piechoty, albo używać MAV'a), ale pomysł jest dobry.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to tylko gdybanie, ale coś takiego, zakładając, że DICE będzie sprzedawać serwery w kolejnej grze mogłoby być wprowadzone w BF4. Mój pomysł opiera się trochę na tym jak działają oceny i komentarze na allegro. Gdyby działało obiecywane przy BF3 nagrywanie meczów nie byłoby większych problemów z rozwiązywaniem sporów.

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurza, ze w ustawieniach serwera nie mozna, jak to (podobno) jest na pc, ustawic auto-kicka za uzywanie niedozwolonego sprzetu.

Poza nielicznymi wyjatkami prawie wszystkie serwery dla piechoty (a wiec close quarters) maja w zasadach "no C4 on flags". W praktyce, jak nie ma admina, to wczesniej czy pozniej zawsze sie znajdzie jakis debil jeden z drugim, zaczyna podkladac i zabawa s(pipi)ona.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że osoby decydujące o kształcie danej gry podpatrują u konkurencji tylko słabe/tanie/efekciarskie/gimbus friendly itp. itd. elementy (np. jak skur...wiony singiel a'la cod) natomiast to co naprawdę warto byłoby zerżnąć z innych tytułów olewają strugą moczu. Singiel a'la BC2, ustawienia serwera z KZ2, graczy na mapie o połowę mniej niż w MAGu i była by gra prawie idealna.

Odnośnik do komentarza

W opcjach serwera admin powinien móc wyłączyć wybór niektórych broni np. C4 czy shotgunów i po problemie, nie możesz wybrać broni z menu to jej nie użyjesz ;]

 

 

W starym K2 można to już było ustawić.Ostatnio typ o ksywie niedźwiedź23 napisałem do kumpla,że ma do niego nie strzelać z heli jak prowadzi dog fight :P Uj że był na naszym respem :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...