Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

1.Panowie czy bardziej opłaca się sprzedać dwie karty brązowe i kupić jedną srebrną jeśli chodzi o kontrakt ?

2. Pytanie nooba w temacie FUT czy pod nazwiskiem jeśli piszę kontrakt 3 to oznacza że jeszcze może rozegrać 3 mecze ?

3. Można podarować komuś kary ?

4. Z jakiej ligi obecnie są tani a dobrzy gracze ?

Odnośnik do komentarza

1.Panowie czy bardziej opłaca się sprzedać dwie karty brązowe i kupić jedną srebrną jeśli chodzi o kontrakt ?

2. Pytanie nooba w temacie FUT czy pod nazwiskiem jeśli piszę kontrakt 3 to oznacza że jeszcze może rozegrać 3 mecze ?

3. Można podarować komuś kary ?

4. Z jakiej ligi obecnie są tani a dobrzy gracze ?

2.Tak,mozesz go uzyc jeszcze przez 3 mecze,pozniej musisz uzyc karty kontrakt.

3. Z tego co wiem nie.

 

Kart nie mozesz kupic na spolke.

Odnośnik do komentarza

chlopaki, ale po co psujecie sobie zabawe kupujac paczki za kase ?

Przeciez zebranie brazowego teamu topow prawie nic nie kosztuje.

Jezeli chcecie na szybko miec zloty sklad, wystarczy wszytskich sprzedac z pozostalych 3 paczek, zagrac 2 mecze, wybrac jakas tania lige - ja wzialem portugalska i znowu - sklad z overalem 81 caly w zlocie kosztowal mnie krocie, a 7 tys jeszcze na koncie zostalo. Sadysfakcja klepania takim skladem i ogrywania ludzi, ktorzy na bank na swoje paczki nie zapracowali jest znacznie wieksza !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z jakich paczek ? bo ja chyba dostałem tylko jedną

 

Panowie co to jest za opcja "swap with club"

 

Panowie co poradzicie z takimi patałachami ? :) sprzedać większość i szukać szczęścia na aukcjach ?

 

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#eqj0hGrZnHuOA:ps3

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

a - sory, gralem przed premiera wiec mialem wiecej giftow. Na twoim miejscu sprzedalbym wszytskich i na poczatek zainwestowal w brazowy sklad, by pograc sobie sezony offline (online zle dobiera druzyny), turnieje itp...

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#YmQz0M2wguj:360

 

taki sklad kosztowal mnie naprawde niewiele, a majac chemie w zespole jestes w stanie wygrac z kazdym.

Odnośnik do komentarza

Ten tryb miazdzy suty. Zabawa w budowanie skladu i handel przypomina mi stare czasy, kiedy zbieralo sie te karty z pilkarzami podczas Euro, czy Mundialu i tak samo jak w UT budowalo sie swoja 11 wymieniajac sie powtorkami z kumplami. Tylko na dwa rozegrane mecze w sezonach trafilem na druzyny ze zlotymi kartami z chemia porownywalna do mojego brazowego teamu i jak dzisiaj tez trafie na zloty sklad to zaczynam grac offline, az do zbudowania w miare mocnego zlotego skladu.

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić :D Właśnie z paczki z Season Ticket wylosowałem Artetę :D Mój obecny skład: http://www.ea.com/so...gYEZDze7g7Y:360

Domyślnie na środku ataku planuję jeszcze Henry'ego, a po prawo Walcotta bądź Sturridge'a.

 

ciekawy wyważony składzik, jest wszystko co potrzeba - pace z przodu, czołg w środku i ściana z tyłu ;) poleciłbym ci jednak wstawiać do pomocy 2 typków z wysokim defensive workrate, widzę to u siebie jak im się nie chce wracać

 

mój praktycznie ukończony team (brakuje tylko Remy'ego i Mandandy, może na Lavezziego się skusze, bo staty porównywalne z Hazardem a tańszy o...100tyś :)) - http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#hkgestw9nHwez:ps3, gra mi się nim nieźle ale musze jeszcze go dopompować kartami formacji i właściwymi pozycjami, szkoda tylko że Aubemeyang to niewypał w 433, samo pace tutaj mi nie wystarcza, Bafe Gomis nastukał mi online z samych główek i tap inów więcej niż Aube bo ma lepszy finish/str...Aube potrzebuje drugiego napastnika ewidentnie (ew. musiałbym wysoko podchodzić pod niego jakimś CMem ale aktualnie nie mam takiego, także raczej ta karta pójdzie do żyda

 

Jaki ma sie bonus za wysokie chemistry? Lepiej jest miec sredni sklad ale z dobrym chemistry (ok 80%) czy mozna poswiecic sie i miec np. dobrych srebnych/zlotych zawodnikow kosztem chemistry na poziomie 50% ?

 

z chemistry 100% mecze same się wygrywają :music: chemistry to najważniejsza rzecz w UT, w skrócie dostajesz taki boost że ludki biegają jak na cracku :] różnice zaczniesz odczuwać od 75%, a totalna faze 90-100% :) różnica "odczuwalna" jest taka jakby każdy piłkarzyk dostał +30 do wszystkich statów, do tego w ataku wylatują jak z procy na pozycje,mają szybsze reakcje, co po prostu daje przewage - przy pomaranczowym chemistry albo gorszym typom się nic nie chce i grają jak za karę :)

 

to samo tyczy się morale - niskie morale = nie wychodzą na pozycje itd także też pilnować trzeba

 

róznice widać przede wszystkim online - jak widze że typ ma dobre karty ale niskie chem to już się ciesze, i zdecydowanie bardziej obawiam się typa z brązami/silverami i max chem łącznie z własciwymi pozycjami/formacjami - wiem że boost go troche popchnie

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ta "klawiaturka", to ustawienie - wejdź sobie w bio zawodnika i masz tam Preferred formation. Jeśli dany zawodnik nie lubi tego ustawienia, to ma czerwoną.

 

Wyprzedzając dalsze pytania - but, to pozycja na boisku - jeśli jest na swojej naturalnej pozycji, to ma zielony kolor.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Co to jest klawiaturka koło buta? jak zrobic zeby nie byla czerwona ?

 

To jest preferowane ustawienie zawodnika. Musisz albo kupować grajków, którzy lubią twoje ustawienie, albo zmienić ich upodobania odpowiednią kartą.

 

e: dorzuciłem do mojego składu jeszcze Sturridge'a i Adebayora. Póki co dla mnie team zaje.bisty, a Arteta jest pomocnikiem wręcz idealnym: http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#f0JzdFbkhwA:360

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

(pipi)a mam jakis blad i za kazdym razem jak odpalam UT to mnie pyta o to pytanie zabezpieczajace. Ustalam nowe pisze, ze OK zapisano i pozniej jak wlaczam znowu gre to znowu mnie pyta... WTF ?

 

na stronie EA w ogole mnie nie wpuszcza na UT bo pisze ze zablokowali konto i zeby nowe pytanie ustawic na konsoli. No to (pipi)a ustawiam i dalej to samo!!

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...