Skocz do zawartości

FIFA 13 ULTIMATE TEAM


Rekomendowane odpowiedzi

Bartiz - EA ma naprawde swietny helpline. Kiedys nawet zmienili mi nazwe profilu, bo mi sie nie podobala, zwrocili mi za ich pomylke, nawet jak polaczysz sie czatem z angielskim konsultantem to ze wszytskim Ci pomoze. Napisz do nich, bo najwyrazniej cos z kontem Ci sie z(pipi)alo.

Odnośnik do komentarza

Widze że ciężko będzie utrzymać się brązowym teamem w drugiej lidze, narazie zagralem 1 mecz na caly zloty team gosc gral na asyscie i wiele do powiedzenia nie mialem. Denerwujaca zacznie byc gra manual vs asysta. Ostanio gram wiecej w sezonach tam przynajmniej dzieki filtrowi jest wyrownanie i jeszcze meczu nie przegralem - szkoda ze nie ma tego filtru w UT, mialem juz prawie caly sklad na zloto ale sprzedalem ich juz w 4 lidze bo ciezko bylo wyrobic na kontrakty. Pokupuje karty zeby klawiaturki byly na zielono i coz.. bede walczyl w nierownej walce. :)

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

szukajac zawodnikow ustaw po prostu wyszukiwanie po formacji i nie bedziesz musial przeplacac.

Zamiast sezonow mozesz zagrac turniej, tam masz ograniczenie np. ze wszyscy musza grac brazowymi skladami, badz, wszystkie teamy musza miec do 2 gwiazdek itp.

Odnośnik do komentarza

easye: dzieki za kilka rad. na poczatku chcialem szukac fajnych zawodnikow i budowac mocny zloty sklad. ale zauwazylem ze duzo wieksza radosc daja mi zawodnicy brazowi z dobrym chemistry. Narazie mam 65% i chce dojsc do 90%. teraz juz wiem ze najwazniejsze to patrzenie na ustawienie druzyny i ew. narodowosc + prawidlowa pozycja na boisku. Oczywiscie do brazowego skladu wrzuce dobrego zlotego bramkarza i napastnikow ze srebrem. Wtedy sklad bedzie oscylowal w okolicy 3,5 gwiazki. A jak bedzie restrykcja ze max braz to ich zmienie.

Odnośnik do komentarza

jeszcze dla nowych Userow napisze, zebyscie nie wydawali na karty fitnesu. Jak wam sie zmecza zawodnicy, odpalcie jakikolwiek turniej offline i wstawcie cala lawe do 1 jedenastki. Jak brakuje wam graczy i pomocnik musi grac na obronie itp. wybierzcie z poziomem amatorskim. Po 1 meczu podstawowa 11tka znowu bedzie miala fitness na 99.

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko ze nie ma nic bardziej radosnego jak grac slabszym gwiazdkowym skladem i wygrac. W dodatki 2:1 gdzie druga bramka wpada w 90 min :) ale gdyby bylo odwrotnie to bym sie wkur :)

 

Mialem to samo przedwczoraj. Ja - caly brazowy sklad, z chemistry na poziomie okolo 70%, przeciwnik wszystkie karty zlote, ale chemistry na poziomie okolo 40%. Po pierwszej polowie bylo 1:1 i ja gralem w 10. Gdy przegrywalem juz 1:3 zmienilem taktyke na ultra ofensywna, zrobilem kilka zmian i w 90 minucie strzelilem bramke na 4:3.

Odnośnik do komentarza

To jest moj sklad w trakcie tworzenia.

 

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#ieoD05VSnHxo7:ps3

 

Nie ukrywam ze opiera sie glownie na polskiej narodowosci. Ale chcialbym zatrzymac cacau wiec pewnie srodkowego zmienie na polaka ktory gra w 1 GER wtedy bedzie mial lepsze polaczenie z napastnikiem ze wzgledu na ta sama lige. (chyba tak to dziala prawda?). Oczywiscie z uwzglednieniem formacji. Z czasem chce dodac kilku mocniejszych obroncow zeby dojsc do max 3,5 gwiazdki. Jakies uwagi?

Edytowane przez Aki PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...