Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie prowadzimy luźne rozmowy na temat naszych wspólnych gier na serwerach, również tych prywatnych. Tutaj możemy też pisać o ustawkach, grach w coo-pie z kimś, zapraszać na serwery prywatne i ustalać szczegóły gier.

Poniżej serwer który jest dostępny, żeby było łatwiej znaleźć, uprzejmie prosi się o dodawanie do ulubionych, w grze znaleźć można przez wyszukiwarkę:

Namiar na Battlelog: Wariaty z Forum http://battlelog.bat...55391563871315/

382ad28a-0302-43e9-95cb-6f0e601669d4.png

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Zapraszam wszystkich na polski serwer o nazwie "Lots of Lamers", dodawajcie do ulubionych i wbijajcie. To serwer polskiego klanu o takiej samej nazwie, wynajęty jest na tydzień. Na początku każdej rundy wypisane są zbanowane rzeczy, admini proszą o ich przestrzeganie :)

 

EDIT: Udało się i mi w końcu wynająć serwer. Nazwa to PS3LIGA.PL, wbijać śmiało ;) HASLO: polska

Odnośnik do komentarza

PS: Jakby ktos misje z heli na hardzie chcial tez robic, to dawac znac.

Jak będziesz pilotem to ja chętnie ;]

Nie ma zadnego problemu- chetnie popilotuje, bo musze w tym tez troche skilla podniesc... :)

Założyłem serwer [PL] PSX EXTREME Tickets 500%

Team Deathmatch kupony ustawione na 500% kilka map z podstawki w rotacji

Zapraszam

...ale w tej sytuacji to dalej aktualne? :D

Odnośnik do komentarza

Przecież nie będę na nim siedział cały czas ;] Powiem więcej, pewnie będę tam rzadko. Ciekawe czy ktoklwiek tam zajrzy?

 

PryX - DLACZEGO nie opisujesz nam funkcjonalności takiego serwera? :)

Co się ustawia, jakie ustawienia są dopuszczalne w grze rankingowej, czy możesz się wbijać na serw nawet jak jest pełny? czy twoi znajomi mogą? czy możesz banować, kickować graczy? PISZ STARY!

Odnośnik do komentarza

Można ustawić ilość graczy od jakiej startuje runda (od 2 do 24), ilość graczy, procent ticketów / killi na runde (50-500%), ilość rund.

Ustala się admina, VIPa(nie wiem co to daje), graczy zbanowanych. Zmieniać mozna te zmienne które macie w opisie serwera. Wyłączyłem pojazdy

Zagrałem jedną runde, weszło tylko kilku graczy potem wyszło, zrestartowało rundę, a mnie nabiło punkty - głupie. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38300916/4/194180605/

Można kickować graczy z gry, ale tego nie zrobiłem. Nie wiem jak jest z wchodzeniem przy pełnym serwerze.

 

Teraz ustawiłem serwer na Podbój z ticketami x 5. Jak ktoś chce niech wchodzi.

 

Piszcie jakie macie sugestie, to postaram się ustawić serwer pod Wasze wymagania

Odnośnik do komentarza

Można ustawić ilość graczy od jakiej startuje runda (od 2 do 24), ilość graczy, procent ticketów / killi na runde (50-500%), ilość rund.

Ustala się admina, VIPa(nie wiem co to daje), graczy zbanowanych. Zmieniać mozna te zmienne które macie w opisie serwera. Wyłączyłem pojazdy

Zagrałem jedną runde, weszło tylko kilku graczy potem wyszło, zrestartowało rundę, a mnie nabiło punkty - głupie. http://battlelog.bat...16/4/194180605/

Można kickować graczy z gry, ale tego nie zrobiłem. Nie wiem jak jest z wchodzeniem przy pełnym serwerze.

 

Teraz ustawiłem serwer na Podbój z ticketami x 5. Jak ktoś chce niech wchodzi.

 

Piszcie jakie macie sugestie, to postaram się ustawić serwer pod Wasze wymagania

 

Admina? Czyli, że ktoś oprócz Ciebie może być adminem? (jeśli zrobimy zrzutkę to czy adminów może być np 4?)

Podejrzewam, że gracze ze statusem VIP mają pierwszeństwo na serwerze - to byłoby coś - VIP powinien móc wbić na serwer nawet gdy ten jest pełny - tylko to taka chamówa względem tych co już grają... sam nie wiem :) trzeba przetestować...

 

Możesz ustawiać w rotacji różne tryby rozumiem? TDM potem SDM a potem CQ :) ?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Zapraszam wszystkich na polski serwer o nazwie "Lots of Lamers", dodawajcie do ulubionych i wbijajcie. To serwer polskiego klanu o takiej samej nazwie, wynajęty jest na tydzień. Na początku każdej rundy wypisane są zbanowane rzeczy, admini proszą o ich przestrzeganie :)

 

EDIT: Udało się i mi w końcu wynająć serwer. Nazwa to PS3LIGA.PL, wbijać śmiało ;) HASLO: polska

a ja nie polecam ps3liga.pl :P

bzdurne zasady i mapy.

Softcore + FF + mapy wymieszane podboj i rush.

 

vip -> rezerwacja slota.

np masz serwer na 24 osoby. Ustawisz 4 vipy to nie bedzie moglo wbic na serwer wiecej niz 20 osob.

a pozostale 4 beda zarezerwowane.

ponoc nie dziala ten vip narazie :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zapraszam wszystkich na polski serwer o nazwie "Lots of Lamers", dodawajcie do ulubionych i wbijajcie. To serwer polskiego klanu o takiej samej nazwie, wynajęty jest na tydzień. Na początku każdej rundy wypisane są zbanowane rzeczy, admini proszą o ich przestrzeganie :)

 

EDIT: Udało się i mi w końcu wynająć serwer. Nazwa to PS3LIGA.PL, wbijać śmiało ;) HASLO: polska

a ja nie polecam ps3liga.pl :P

bzdurne zasady i mapy.

Softcore + FF + mapy wymieszane podboj i rush.

zmienicie ustawienia na ps3liga.pl bo to niema sensu,ja atakuje ale pozniej szansy obrony nie dostaje. cq wymieszany rush to tez kiepski pomysl. juz lepiej CQ i TDM po 500-1000 ticketow

Odnośnik do komentarza

Przecież nie będę na nim siedział cały czas ;] Powiem więcej, pewnie będę tam rzadko. Ciekawe czy ktoklwiek tam zajrzy?

Ja powinienem wbic ok. 22:15-22:30, to sie zgadamy co i jak gramy :)

 

Edit: O kurna, Szpicu, aleś pojechał! :hi: A o Zaq to juz nawet nie wspominam- 112 kille?!?! JAKO PIECHOCIARZ??!! :ph34r: Ja piernicze, z kim ja gram... :wallbash:

 

...ale swoja droga to jak to zrobiliscie, ze ten mecz 1h10min trwal??

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Przecież nie będę na nim siedział cały czas ;] Powiem więcej, pewnie będę tam rzadko. Ciekawe czy ktoklwiek tam zajrzy?

Ja powinienem wbic ok. 22:15-22:30, to sie zgadamy co i jak gramy :)

 

Edit: O kurna, Szpicu, aleś pojechał! :hi: A o Zaq to juz nawet nie wspominam- 112 kille?!?! JAKO PIECHOCIARZ??!! :ph34r: Ja piernicze, z kim ja gram... :wallbash:

 

...ale swoja droga to jak to zrobiliscie, ze ten mecz 1h10min trwal??

 

mecz 1000-1500 ticektow,my sie dolaczylismy w polowie ze szpicem wiec nie wiem ile dokladnie.Kocham te nowe serwery,jeszcze tylko 16vs16 by dali.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Własne serwery dają radę, można sobie urządzić knife party z wesołą ekipą. Wszyscy graliśmy medykami i wyglądaliśmy jak gang w(pipi)ionych murzynów. Do tego pokaz siły w wykonaniu Pryfusa jako właściciela (zabity przez admina:))

 

to sobie wyobraź co czuję jak mnie po ok 2h grania na tej mapie przy stanie ok 300-300 zawiesiło konsolę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaliśmy już tylko: Zielu, Danielskii i Ukarzyciel u nas i Paździo z Kosą i Gęsiorem po drugiej stronie... Mówię właśnie Danielskiemu, że jakby mnie teraz wy(pipi)ało to będę płakał jak niemowlaczek przez całą noc - a po pół minucie freezzzzzzzzz....

Nie zasnę...

Odnośnik do komentarza

hehe no smielismy sie z tego, najpierw wywaliło mnie, potem Danielski wykrakał i wyleciałeś ;]]

 

może dzięki tym nowym serwerom nabiore wiary w te gre, bo to jakaś kpina ciagle jest w porównaniu do BC2 ;/

 

 

BTW - 120 minut na jeden meczyk, ja(pipi)e przesada ;)

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

Mnie wy(pipi)ało z meczu!!! Kur!!!!!!!!

Miałem całkiem, całkiem wynik.....na szczęście zapisało mi chyba wyniki.

To jest przegięcie tyle katować jedna mapę :)

Ale walka na kosy była za(pipi)ista :)

Szpic tylko w kulki leciał i claymory zaczął rozkładać :) Danielski też nie lepszy z RPG :)

Grubo było panowie.

Odnośnik do komentarza

szatanski plan zakladal zebranie Was w kupe i pierd***cie w sam srode z rpg. musze nadmienc ze chlopaki z mojego teamu za duzo ogladali straznika teksasu i nie chcieli sie zgodzic na zadne cheaty z mej strony... meh:/ gdzie te czasy walhackow i aimbotoW.... prawozadni kur**a;) ps. jak ktos wylecial tak jak gesior to dlatego ze zabil admina. uwaga dla osob grajacych na serwie pryxa: druzyna przeciwna moze rylko: rzucac ammo i apteczki z nadzieja ze przeciwni sie potknie i jakos wpadnie kill, lub przy ratio0:25 moze sprobowac podpalic spawarka przeciwnika ale tylko na otwartej przestrzeni bez zachodzenia i po uprzednim ostrzezeniu osoby podpalanej. ;)

 

(null)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostro było ale sądzę że to przegięcie tyle czasu grać ;) Trzeba KOCHANEMU ADMINOWI wspomnieć by zmniejszył ilość ticketów. Bo mnie żona z domu wyrzuci za tak długie rundy a o śnie nie wspomnę bo poszedłem spać o 1.30 w nocy a o 6 na nogach :). A tu weekend i już chciałbym zarezerwować sobie miejsce na serwerze :) Kochany adminie :drinks: . Tylko ja już wyglądam jak zombi bo mało sypiam przez was od paru dni.

Odnośnik do komentarza

To był epicki wieczór, ubawiłem się jak za dawnych lat ;]

 

Zaczeliśmy w trójkę z Hellspwnem i Skibą sami na Metro, nie było przeciwnika więc pozwiedzaliśmy mapę. okazuje się, że bramki w hali otwierają się w jedną stronę, a w drugą nie, przeważnie w tym miejscu wchodzi się na pełnej piź.dzie, że nigdy tego nie widziałem. DICE robi takie smaczki, a mało kto to widział. Dołączył Zielu, urządziliśmy sobie pierwsze małe knife party (dwóch na dwóch). Dołączyły się jakies randomy i skończyło się nożowanie. Drużyna przeciwna zamknęła nas na respie i gwałciła dobre 1000 ticketów, to nie było przyjemne, szpic się wkur.wił i zwiał. Wtedy odkryłem, że mogę coś zmieniać na serwerze :] Przeciągnąłem z powrotem do nas Hellspawna i Skibę, a co, nie będą mieli łatwo ;] i tak przegraliśmy sromotnie. Raporcik: http://battlelog.bat...15/4/194180605/ Najzabawniejsze, że wbiłem MVP mimo ratio, uwaga, 26:55 ;]

 

Drugi mecz to była godzinna beka nonstop na Bazarze. Na początku info od kaczora i danielskiego , że potrzebują wbić, szybkie kicki randomów i miejsce się zrobiło :] Grało nas 12 polaków w tym 10 ze słuchawkami, bosko. Gęsior, Kosa sorry, że nie można było do nas dobić, ale nie było miejsca. Tommi, ponoc chciałeś wbić do gry, jak coś to dawaj znać na priv, zawsze można kogoś wywalić, to pociśniesz chociaz drugiej strony. Oczywiście zaczeły się pojawiać głupie pomysły, żeby wywalać z gry tych co za dużo nas zabijają, ale się powstrzymałem, bo nie o to chodzi.

Raport:http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38367887/4/194180605/ Zielu mówił, że natłukł 47 baretek.

 

Na Sekwanie, która zacieła się kilku osobom, zaczęliśmy w mniejszej grupie, więc była spora ustawka na noże. W czasie szlachtowania zrobiło się nieźle cicho, słychać koty na C. Ja wymiękłem i poszedłem spać, ale widzę, że pozostali grali 2 godziny; http://battlelog.bat...83/4/194180605/

 

Dajcie znać w co chcecie grać w weekend (tryb, mapy). Tez jestem za zmniejszeniem liczby ticketów, maksymalnie na 200, góra 300%

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

hehe no smielismy sie z tego, najpierw wywaliło mnie, potem Danielski wykrakał i wyleciałeś ;]]

 

może dzięki tym nowym serwerom nabiore wiary w te gre, bo to jakaś kpina ciagle jest w porównaniu do BC2 ;/

 

 

BTW - 120 minut na jeden meczyk, ja(pipi)e przesada ;)

 

Daj szansę BeeFowi Trzeciemu i nie rozpamiętuj już jaką wspaniałą grą było BC2 (bo było). Też miałem ochotę pieprznąć tą grą przez okno przez pierwsze 50h ale dzięki ziomkom dawno mi przeszło... Istotą grania jest dobre towarzystwo nawet jeśli towarzystwem jest akurat Danielskii ;P

Jeśli frekwencja na serwerze będzie się utrzymywać, jeśli ustalimy wspólnie zasady i dopieścimy serwerek to każdy wieczór będzie epicki. Narazie sobie pykaliśmy ale wyobraźcie sobie co będzie jak trafimy kiedyś na ogarniętych przeciwników i dla odmiany trzeba będzie zabrać się za prawdziwie drużynowe granie! Podział na klasy, drużynowe cele, przydzielanie pojazdów - bajka!

 

Najważniejsze żeby każdy przedstawił obiekcje dotyczące rotacji, trybów itd. to dojdziemy do kompromisu - wszystkim nie dogodzimy (khem... szpic... ;) ) ale fajnie żeby nikt nie grał na siłę.

 

PS. Powoli poznaję was wszystkich po głosach albo po tym co mówicie (jeśli za dużo osób narzeka to nie rozpoznaję szpica!!! Więc szat ap :) )

 

Mnie wy(pipi)ało z meczu!!! Kur!!!!!!!!

Miałem całkiem, całkiem wynik.....na szczęście zapisało mi chyba wyniki.

To jest przegięcie tyle katować jedna mapę :)

Ale walka na kosy była za(pipi)ista :)

Szpic tylko w kulki leciał i claymory zaczął rozkładać :) Danielski też nie lepszy z RPG :)

Grubo było panowie.

 

Walka na kosy jest dziwaczna albo ja jestem upośledzony ruchowo... Już od czasów CSa nie potrafiłem nigdy dobrze operować nożyskiem - wy musicie, kurna dużo ziemniaków obierać kuchenne mendy!...

 

Niech się Mendrek wypowie. Do wpisów w Battlelogu będą miały dostęp tylko osoby które z nami grały, a tu sporo więcej, a chyba chodzi o to by był ruch na serwerze.

 

Dodatkowo mam pytanie czy w nazwie może być PSX EXTREME? Trochę z partyzanta to ustawiłem, a nie chciałbym dostać bana czy jakieś inne ostrzeżenie ;]

 

Przecież mamy pluton na Battlelogu - jak ludzie są chętni do grania z tak zaje.bistą ekipą jak my to niech się wykażą i wstępują do Wariatów z Forum. Tam nasze prywatne gadki dotyczące Twojego serwera nie będą przeszkadzały niezainteresowanym, right?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391563871315/

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...