Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja wam zazdroszczę, jak mi się uda wykroić godzinę lub dwie na grę dziennie to max. Dodatkowo oprócz zdobywania A lub B, dochodzi pacyfikacja Przemek3lata_nieśpi. Jest lepiej niż było p narodzinach Ignacego_dajcycka przez 2 miechy ani razu nie tknąłem konsoli. Z góry przepraszam za opcjonalne krzyki przez hs, nie zdążam ściągnąć przed wpadem na D(zieciecy) i czasem słychać rozstawianie po kątach z okrzykami "nielubiemciebiegupitato"

 

Wczoraj wrócił mi klimat dawnej zabawy, szczególnie po komentarzu McCluskiego "mam blachy od 1 do 9", nie wiem gdzie gralim ale zdaje się że serwer z samymi polakami.

 

ale to moja jedyna odskocznia po całym dniu zapierd.alania

Odnośnik do komentarza

Edycja pierwszego posta, dodałem linki do naszego serwera i Adiego.

 

Poniżej moja propozycja małych zmian, tickety na 200%. Napiszcie w co chcecie grać. Na razie zostawiam podbój na tych czterech mapach co wczoraj:

 

382ad28a-0302-43e9-95cb-6f0e601669d4.png

 

Bullet damage 100% Vehicles Off Kill cam On Man down time 100% Show enemy names On Respawn time 50% Show HUD On Show minimap On Regenerate health On Minimap spotting On Friendly fire Off Idle kick 300 sec Squad leader spawn Off Team balance Off 3P vehicle cam On Max TK before kick 5 Player health 100% 3D spotting On Ban after kicks 3

 

Co do składek to ustalimy online. Zasada powinna być chyba taka, że kto płaci ten ma przywileje. VIPy poustawiam popołudniu / wieczorem.

 

Sorry, za pośpiech, ale mam taki zapiernik w pracy, że tylko na chwilkę mogę wbijać na forum.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Moja propozycja:

Tylo granie normalne. A nie 2h nozem :P, a na same noze to TDM.

 

Metro,Bazar,Kanaly,Damavand,Sekwana,teheran po 500T

Kaspian,Wake,Khard,Oman,Karkand,Sharqi,po 1000T

Odnośnik do komentarza

Jak juz pisalem, moje trzy typy:

- sekwana (podboj)

- bazar (podboj)

- ew. tez demawend (podboj)

Wszedzie tez po 500 ticketow, przy czym ja bym na wszystkich zostawil pojazdy, zeby troche urozmaicic rozgrywke, bo tak to sie z podboju DM (zeby nie powiedziec "CoD") zrobi :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

,HellspawnPL (fan TEGO komiksu?), wysłałeś mi wczoraj invite'a, ale nie mogłem się dołączyć, bo rano do roboty musiałem wstać i teraz żałuję, że mnie taka potańcówka ominęła. :-( Browar na dziś wieczór mam i co że do pracy trzeba wstać przed 6. O której zaczynać?

Jakby co to Ja też mogę się dorzucić do składki na serwer.

Odnośnik do komentarza

,HellspawnPL (fan TEGO komiksu?), wysłałeś mi wczoraj invite'a, ale nie mogłem się dołączyć, bo rano do roboty musiałem wstać i teraz żałuję, że mnie taka potańcówka ominęła. :-( Browar na dziś wieczór mam i co że do pracy trzeba wstać przed 6. O której zaczynać?

Jakby co to Ja też mogę się dorzucić do składki na serwer.

 

Tak fan. No ja również mam już browary przygotowane (tak twierdzi moja żona) skończę pracę i naginam szybko do domu. Obiad trochę obowiązków, córeczka z żoną lulu i można napierdalac. Myślę że najpóźniej o 21 będę gotowy do akcji.

 

Trendkiller-9 czyżby od The Great Southern Trendkill???

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

HellspawnPL, nosz kurde zgadza się. Mam (pipi)ca na punkcie Pantery. Oki koniec offtopa. Synek około 20 idzie "aśku", więc ja około 20:30 będę, jak mnie przygarniecie...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

To Ty Gesior tez swoj serwer zalozyles??

Nie, no gdzie tam. Ja nic nie zakładam. Konkurencji nie robie :)

Napisałem tylko, że ofkors dorzucam się do serwa.

Moja propozycja jest taka, żeby każdy z klanu Wariaty z Forum wykupił na tydzień serwer. Nie będziemy się pieprzyć ze składkami.

Ja mogę być drugi po Pryx'ie. No problemo, korekto mundo czy jakoś tak...

Co do map to uważam, że 1000 ticketów na Kaspianie to my będziemy grali tydzień. W normalnym trybie rundy trwają ok. 30 min.

500 ticketów na małych mapach będzie w sam raz chociaż z drugiej strony bardzo obawiam się zwiech konsol.

 

Taka mała prywata: właśnie wróciłem z degustacji najlepszych producentów win węgierskich i mam już niezłego dyma w bani.

Przede mną jeszcze wyskok do roboty od 18:30 do 21:30 gdzie też "coś podejmę" więc drżyjcie jak wpadnę potem na serwa w pijanym zwidzie i będę darł ryja kosząc jak popadnie :)

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

myślę, że da radę poustawiać kilka różnych rotacji map (CQ - piechota, małe mapy, CQ - pojazdy, duże mapy, Szturm - mecz i rewanż, TDM - małe mapki) żeby potem w locie zmieniać zestaw jak się nam znudzi...

1250 ticketów (500%) - nigdy więcej - to jak robota na przodku w kopalni Ziemowit a nie przyjemność. Uważam, że 200-300% w zupełności nam wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

myślę, że da radę poustawiać kilka różnych rotacji map (CQ - piechota, małe mapy, CQ - pojazdy, duże mapy, Szturm - mecz i rewanż, TDM - małe mapki) żeby potem w locie zmieniać zestaw jak się nam znudzi...

1250 ticketów (500%) - nigdy więcej - to jak robota na przodku w kopalni Ziemowit a nie przyjemność. Uważam, że 200-300% w zupełności nam wystarczy.

wymieszanie CQ i Rush to najgorsze co moze byc.

To juz lepiej mieszac CQ i TDM.

1000 ticketow na bazarze jest ok

na metrze od biedy tez

ale na sekwanie 1000 to za duzo.

Odnośnik do komentarza

myślę, że da radę poustawiać kilka różnych rotacji map (CQ - piechota, małe mapy, CQ - pojazdy, duże mapy, Szturm - mecz i rewanż, TDM - małe mapki) żeby potem w locie zmieniać zestaw jak się nam znudzi...

1250 ticketów (500%) - nigdy więcej - to jak robota na przodku w kopalni Ziemowit a nie przyjemność. Uważam, że 200-300% w zupełności nam wystarczy.

wymieszanie CQ i Rush to najgorsze co moze byc.

To juz lepiej mieszac CQ i TDM.

1000 ticketow na bazarze jest ok

na metrze od biedy tez

ale na sekwanie 1000 to za duzo.

 

napisałem, że to będą osobne rotacje - nie wymieszne. Padnie hasło - znudził sie CQ to zapuszczamy rotację z Rushem... itd

Odnośnik do komentarza

NIe można ustawić innej ilości ticketów na każdy mapie z osobna, operuje się tylko procentami, od 10 do 500% tego co jest w standardzie.

Nie mogę też ustawić szybszego odrodzenia, bo wyskakuje, że meczyk będzie nierankingowy.

Zmniejszyłem ilość ticketów do 200%.

 

VIPy: bartek, kozbino, ASDanio, Paździo, Danielskii, virus, Kaczor, Kosa, szpic, Zaq, Gęsior, gumis, skiba, tommi, hellspawn, Zielu

 

Jeśli o kims zapomniałem to prosze o priv na PSN,

Dajcie znać czy wbijacie na serwer bez problemu przy 24 graczach.

Do zobaczeniu na placu boju

 

Kaczor, fajna graficzka przy wejściu. Szeregowiec Ryan?

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NIe można ustawić innej ilości ticketów na każdy mapie z osobna, operuje się tylko procentami, od 10 do 500% tego co jest w standardzie.

Nie mogę też ustawić szybszego odrodzenia, bo wyskakuje, że meczyk będzie nierankingowy.

Zmniejszyłem ilość ticketów do 200%.

 

VIPy: bartek, kozbino, ASDanio, Paździo, Danielskii, virus, Kaczor, Kosa, szpic, Zaq, Gęsior, gumis, skiba, tommi, hellspawn, Zielu

 

Jeśli o kims zapomniałem to prosze o priv na PSN,

Dajcie znać czy wbijacie na serwer bez problemu przy 24 graczach.

Do zobaczeniu na placu boju

 

Kaczor, fajna graficzka przy wejściu. Szeregowiec Ryan?

 

Forrest :D

Mogę troch ę pogrzebać? stworzę osobną rotację...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.