Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam napiszę, że z Wami to totalny chaos jest, bynajmniej nie twórczy :-P. Prawie, ze śmiechu ryczałem. Pierwszy mecz to było przegięcie, nawet Litwin w powietrzu nie pomógł. Potem już lepiej.

Miałem pograć do północy, a skończyłem po drugiej i teraz mam w pracy "Poranek Żywych Trupów". Jeszcze tylko 12h i do domu.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy wczoraj mieli same przyjemności, a Danielski jak zawsze oberwał od Kobiety :) jak kwiatów nie kupisz to Cię wypieprzy z domu a konsole za okno wyrzuci ;).

 

Nie ma jak ostra papryczka z własnej uprawy z kiełbaską na śniadanie by człowieka porządnie obudziło :) albo tyłek rozerwało :nyam2:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ja tam napiszę, że z Wami to totalny chaos jest, bynajmniej nie twórczy :-P. Prawie, ze śmiechu ryczałem. Pierwszy mecz to było przegięcie, nawet Litwin w powietrzu nie pomógł. Potem już lepiej.

Miałem pograć do północy, a skończyłem po drugiej i teraz mam w pracy "Poranek Żywych Trupów". Jeszcze tylko 12h i do domu.

 

Ja w tamtym meczu nic nie latałem,bo nie dość że nasze Su-35 były wszystkie w powietrzu,to jeszcze jeden ukradziony F-35,więc tylko BTR mi został.

Odnośnik do komentarza

Helloł helloł... mam kilka obwieszczeń:

 

Primo po pierwsze: BANY. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem tym chwilowym banem (ok 22.00) ale jeśli admin czy VIP nie może wbić się na serwer tylko dlatego, że jest on pełny to ja się pytam - po co są te VIPy? Totalne nieporozumienie. Dodatkowo z poziomu menu nie moge kickować graczy: wybór jest między banem a nadaniem praw VIPa - więc wywaliłem kilka osób żeby zrobić miejsce dla ziomków (Danielskii, gumiś i Zielu).

 

Secundo po pierwsze: NICKI czyli żołnierskie imiona - jeśli nie macie nicka MArysia, JAkub czy Emil (jak Pan Bóg przykazał) tylko fds2352 lub grtuil albo virus_zimbabwe to nie płaczcie później, że was kick'owałem. Jeśli w kolejce czeka koleś z PL przed nickiem to virus_zimbabwe wylatuje! Wykorzystajcie TAGA na PL to nikogo nie spotka przykrość...

 

Tertio po pierwsze: zarządzanie tym serwerem z poziomu gry a nie z poziomu menu to kpina i DICE powinno się wstydzić. 15 lat temu w PC FPSach miałem większe możliwości zarządzania istotnymi kwestiami rotacji map. Albo od razu wrzucamy do rotacji map wszystkie możliwe mapy w każdej możliwej kombinacji albo admin/właściciel wychodzi z meczu przed jego zakończeniem żeby w menu włączyć inną rotację (np inny tryb). Brak możliwości kicków z poziomu menu też jest żałosne - tylko bany

Odnośnik do komentarza

Te VIPy to jakaś kpina, nic nie dają. Nawet jako właściciel musiałem czekać na wejście :] Ledwo wszedłem przed północą, miało być na chwilę a zostałem do trzeciej. Fajna rotacja map, Kaczor, zero nudy. Był grupowy skok z Demawendu, z konkursem kto najpóźniej otworzy spadochron, wygrałem, ale zobaczyłem napis pech ;]

Na koniec graliśmy jakiegoś deathmatcha z ticketami x3, ale to była męczarnia, człowiek ledwo widzi, a do tego widzi podwójnie.

 

Tak jak piszesz, Kaczor, zarządzanie serwerem to kpina, brak kickowania z podaniem powodu, i zmian ustawień serwera z poziomu mapy na której gramy to podstawa. Wywalony nie wie kto go wyrzucił i za co, więc pisze PM do właściciela :] NIestety, nie znamy się jeszcze wszyscy, do tego %%% nie pomagają w podejmowaniu przemyślanych decyzji. Dobrze by było wstawić sobie jakieś PL z przodu, żeby nie wywalać kogoś przez przypadek. Prośba, używajcie headsetów, ustawiajcie komunikację na cały zespół.

Odnośnik do komentarza

TDM o 3 rano po ponad 4 godzinach grania i kilku bańkach nalewki miodowej własnej roboty 60% z 2008 roku to jest wstyd i hańba...

 

Ilu może być adminow do serwera? @Przegray, pamiętasz czasy jak stawiałem Poland vs World? Moznaby to z czasem reaktywować

 

Pozdro wariaty, ja przez BFa mam dziś ciche dni z żona bo jestem zombi, ona rownież (tyle tylko ze ona wystawala do syna :))

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Swietna akcje mialem wczoraj na tym DM na Waku, ktory Danielski wkleil :)

Przyuwazylem niedaleko Kosę na plazy kolo kontenera, wiec oczywiscie biegne, zeby mu kose sprzedac ;) Cos nie chciala mi wejsc, bo Kosa chyba czul, ze ktos sie mierzy na jego zycie (ale nie czul, ze za pecami :D ) i ciagle w ruchu byl- chyba ze 4 razy sie machnalem :D W miedzyczasie zaraz za kontenerem strzelanina sie rozpetala, byl tam ode mnie Wesola Ola albo Gumis (nie pamietam juz) oraz jakis Castelmore od Kosy. Koncowka akcji wygladala tak:

- w czasie jak ja bezskutecznie machalem kosą za Kosą, ten Castelmore zginal, Kosa go zdazyl zreanimowac

- zreanimowany koles zabil Ole/Gumisia, ja w tym czasie w koncu siegnalem Kosę kosą i wzialem mu blache :)

- za moment druga kose (juz za pierwszym razem)- w akompaniamencie wiwatu Oli/Gumisia- dostal Castelmore

- i na koniec zreanimowalem jeszcze Ole/Gumisia i pobieglismy dalej siać pożogę :D

 

Kocham ta gre za takie akcje :) Szkoda, ze nie mozna (jeszcze?) filmikow nagrywac :)

(niestety niedlugo pozniej spotkalem adwersarza pełną gębą, z ktorym wyciagnalem tez rekordowe ratio chyba z 0:9 i mecz tez na minusie skonczylem...)

 

W ogole jeszcze takie refleksje:

- byc moze moje wyniki tego nie potwierdzaja :D, ale po wylaczeniu tego AA subiektywnie gra mi sie lepiej: krawedzie sie wyostrzyly, grafika jak dla mnie charakteru nabrala no i mam wrazenie, ze dzieki temu latwiej sie wrogow dostrzega

- F2000 juz nie kosi az tak masakrycznie jak wczesniej, ale i tak lepiej mi sie nim wczoraj gralo, niz Famasem

 

W nastepnej kolejnoci musze gwiazdki KH2002, M416 i AEK-971 porobic- ciekawi mnie, jak te giwery pracuja :)

 

PS: Najbardziej chyba wczoraj to mnie rozwalilo, jak w szturmie na demawendzie Danielskiego z ekipa w helikopterze w srodku tunelu zobaczylem! :D Danielski, kiedy Ty sie tak nauczyles pilotowac?? ...chyba, ze tam przypadkiem wleciales chcac ominąc górę bokiem :rofl2:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

No DICE dało ciała tworząc ten feature (serwery) , ale myślę że trzeba również podziękować Electronic Arts za pomysł z wynajmowaniem serwerów. O wiele lepiej jakby DICE/EA dało możliwość postawienia własnego serwera jak to było w przypadku Warhawk. Ściągasz aplikację na kompa i stawiasz sam sobie serwer z jakimi parametrami sobie życzysz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

No DICE dało ciała tworząc ten feature, ale myślę że trzeba również podziękować Electronic Arts za pomysł z wynajmowaniem serwerów. O wiele lepiej jakby DICE/EA dało możliwość postawienia własnego serwera jak to było w przypadku Warhawk. Ściągasz aplikację na kompa i stawiasz sam sobie serwer z jakimi parametrami sobie życzysz.

i tracic $$$$ ?

chociaz wtedy mialy by sens serwery typu only pistol bo teraz jak sie wchodzi na takie to zwykle i tak kazdy z karabinem biega

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele ciężkie te mecze były pod każdym względem. Obudziłem się w pełnym umundurowaniu. Dzisiaj wieczorem ani kropli, wyniki wczorajsze miałem przerażające (ale grało się za(pipi)iście).

 

No i usłyszeć:

 

- Chłopaki 5 minut

 

a w tle

 

- dzieeeeeeeeesięęęęććććć

 

Bezcenne

 

No ale trzeba nieraz zdobywać baretki za przygwożdżenia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

myślę że trzeba również podziękować Electronic Arts za pomysł z wynajmowaniem serwerów.

Podziekowac?? Mnie wlasnie to "wynajmowanie" najbardziej w(pipi)ia! To chocby w takim CoD: BO mogles sobie prywatna gre postawic, na wlasnych zasadach, bez zadnego dodatkowego wyciagania kasy! Dostali gnoje kase za gre, sciagaja dodatkowo za online passy przy kazdej uzywce i jeszcze im malo- wynajmowania serwerow za ciezkie pieniadze im sie, (pipi)a, zachcialo...

 

Edit: O, nawet nie zauwazylem, jaki okraglutki wynik inżynierem zrobilem :D

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.