Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

4dni po premierze w sklepach/kioskach. Przedtem był zawsze 3dni przed pojawieniem się w kioskach...

 

Ktoś jeszcze ma teraz taki problem? Chciałem zamawiać prenumeratę ale jeśli to ma tak wyglądać, że 4 dni po premierze otrzyma się nowy numer to chyba podziękuje i kupię w kiosku.

Odnośnik do komentarza

W imieniu nowego wydawcy chciałbym wyjaśnić, że zmiany wysyłki będą i owszem, ale od numeru 167 (w sensie zmiany poczty obsługującej wysyłkę; dla prenumeratorów zmiany nie powinny być odczuwalne). Numer 166 był wysyłany z tej samej poczty co zazwyczaj, więc trudno znaleźć nam błąd wynikający z opóźnienia wysyłki. Możliwe, że przy przejmowaniu bazy danych doszło do jakiś nieznacznych zmian, aczkolwiek nie otrzymaliśmy (poza naprawdę jednostkowymi przypadkami) sygnałów, żeby nagle X osób nie dostało/miało opóźnienia z otrzymaniem prenumeraty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Proszę o informację na prenumerata@psxextreme.pl (z adresem do wysyłki jaki jest podany - sprawdzimy w bazie). Aktualizowaliśmy i przebudowywaliśmy prenumeratę i zdarzają się nam jeszcze pojedyncze nieścisłości wobec prenumeraty rozsyłanej przez poprzedniego wydawcę. Przypominam, że prenumerata wyszła w poniedziałek i wysłana była listem zwykłym (info o prenumeracie w linku pierwszego postu).

Odnośnik do komentarza

gdzie wreszcie mozna kupic prenumerate , bo na waszej stronie ciagle pisze ,,w przebudowie''. interesuje mnie tylko opcja internetowa

Post wyżej :). Na tę chwilę nie ma opcji internetowej (niebawem taki system zostanie uruchomiony). Równie proste i łatwe jest dokonanie wpłaty na konto (szczegóły tutaj - http://www.ppe.pl/prenumerata.html). Przy zamówieniu przez sklep też trzeba zapłacić... Tutaj wystarczy wklepać numer rachunku, wpisać kod prenumeraty i dane do wysyłki. Ale tak jak mówię - niebawem system sprzedaży online zostanie uruchomiony.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

skończyla mi sie juz moja druga prenumerata i przy okazji zakonczenia pierwszej pamiętam, że razem z gazetą otrzymałem jeszcze wydruk z danymi do konta i ogólnie mialem informacje, że na to konto bede mial tańszą prenumerate i takie tam. Tym razem przy ostatniej gazecie nic takiego nie dostałem. Czy to normalne? Musze zamawiac prenumerate normlanie jak po raz pierwszy za standardowa cenę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drodzy prenumeratorzy, z góry przepraszamy za to, iż najbliższy numer może dotrzeć do Was z minimalnym poślizgiem. Niestety mimo dołożenia wszelkich starań, nie udało się nam wcześniej oddać nakładu na pocztę.

 

Nie chcemy się tutaj jakoś specjalnie usprawiedliwiać (zaraz i tak polecą gromy za priorytet :)), ale o ile miesiąc temu drukarni udało się szybciej wydrukować i dostarczyć numer na pocztę (stąd przy poniedziałkowej premierze niektórzy numer mieli już przed weekendem, tj. w czwartek/piątek), tak tym razem terminy okazały się nieubłagane. Po pierwsze - harmonogram druku i premier kolejnych numerów ustalany był jeszcze przez poprzedniego wydawcę w uzgodnieniu z inną drukarnią (nowy wejdzie w życie z początkiem roku). Aktualnie nowy wydawca współpracuje z inną drukarnią i niestety nie mieliśmy zbyt wielu możliwości, aby dostosować harmonogram pod siebie (chcieliśmy zachować ciąg wydawniczy i po prostu ze starym harmonogramem "weszliśmy" w dostępne terminy nowej drukarni). Po drugie - znaczenie miał też temat okładkowy - chcieliśmy, aby premiera kioskowa (20.09) zbiegła się z premierą Gears of War 3 (również 20.09), stąd też zależało nam, aby właśnie w tym dniu numer trafił do kiosków.

 

Z góry przepraszamy za opóźnienia. Przy kolejnym numerze postaramy się tak ustalić terminy, aby jak poprzednio prenumeratorzy dostali numer przed premierą w kiosku. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam tutaj lub bezpośrednio na maila prenumerata@psxextreme.pl.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam prenumerate zagraniczna. Jak na razie numer 171 do mnie nie dotarl. Zazwyczaj trwa to ok 5 dni od nadania (konczy mi sie powoli trzeci rok, od kiedy zaczalem zamawiac prenumerate zagraniczna i moze dwa razy byl odstep od tego terminu). Pisze tutaj, bo chcialem zapytac z kim sie mozna kontaktowac w sprawie prenumeraty? Napisalem w sb na sklep@sklepe.pl i jak na razie zero odzewu. Taki dobry numer, a tu nadal nie wiem kiedy wpadnie mi w lapy... Pozdro

 

EDIT.

Wlasnie mnie druga polowka uswiadomila, ze przeciez w Polsce jest dlugi weekend :rofl2: . No to nadal czekam na odzew :).

Edytowane przez jedrzejzgierz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...