Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja mialem dosc zabawna sytuacje zo ostatnim numeemr. Prenumarata zagraniczna do Niemiec. Numer prawdopodobnie wyslany 24.04.

Paczke dostalem 09.05. 2 tygodnie czekania to wedlug mnie za dlugi czas oczekiwania.

Ale wiekszym zaskoczeniem byla sama zawartosc paczki. Nowy numer PSXE prawdopodobnie byl transportowany droga podwodna.

Otworzylem folie to numer przelecial mi przez palce. Byla to jedna wielka, mokra kupa papieru. Nie wiem co sie stalo i nie chce wiedziec.

Odrazu telefon do Warszawy, mila Pani poinformowala mnie ze nowy numer zostanie jeszcze tego samego dnia wyslany(09.05.16)

Dzis 11.05 nowy swiezy numer jest u mnie.

Jak to jest mozliwe ze prenumarata idzie 2 tygodnie a tu dostalem paczke w 48 godzin?

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem tyle, że jak poczta pracuje normalnie swoim trybem, to i nie ma kłopotów z dostawą. Problemy zaczynają się, gdy jeden trybik nawali. Ostatnio taka sytuacja była - list polecony, jest numer nadania i nagle nie wiadomo gdzie jest. Po 5 telefonach okazuje się, że na którejś sortowni się "zagubił" i nim znaleźli, to się zrobiło z 2 dni 8. 

 

W Twoim przypadku pewnie podobnie było - gdzieś utknął, po X dniach ktoś go odkopał i dorzucił do wysyłek i nagle z deklarowanych przez pocztę 3-4 dni robi się 2 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem ze ściągnięciem pliku z pdfem Extreme'a. Dostałem 4 emaile z linkiem do pliku. Za każdym razem odsyła mnie do strony PPE gdzie wita mnie "Trwa generowanie pliku... ... prosimy o cierpliwość. Pobieranie rozpocznie się automatycznie po zakończeniu generowania." Generowanie nigdy się nie kończy.

 

Używałem przeglądarki IE (bez Adblocka) i Chrome (z Adblockiem) na kompie oraz próbowałem pobrać plik z telefonu. Za każdym razem skutek ten sam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A u mnie jak PSXa nie było, tak dalej nie ma. Ani tego wysłanego 26 czerwca, ani tego wysłanego w poniedziałek. Poczta jak zwykle zwala winę na nadawcę. Nie wiem czyja wina, ale takiego cyrku jeszcze nie widziałem. Pixel dotarł mi na czas (2 dni po wysyłce). 

To pierwszy taki mój przypadek z prenumeratą. Raz opóźnił się numer z kalendarzem na ten rok. Przyszedł we wtorek, tydzień po premierze, a kolejnego dnia przyszedł numer dosłany. 

 

Nie wiem co tu jest grane, ale szlag mnie już trafił. Zaraz po robocie idę kupić ten numer. Został mi jeszcze jeden numer. Zobaczymy jak z nim będzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...