Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz - prenumeraty wysyłane są z Krakowa, bo tam przekazuje je drukarnia. Numery przekazywane są w niedzielę i to jest liczone jako dzień nadania. Prenumeraty wysyłamy listami firmowymi (taka usługa poczty) i mamy zapewniony czas dostaw do max 2 dni w obszarze nadania i do max 4 dni na terenie całego kraju, czyli odpowiednio max wtorek i czwartek, chociaż zazwyczaj jest wcześniej. 

 

Jeśli numer nie dojdzie Ci jutro, daj znać na perez@psxextreme.pl - sprawdzę, co tam znowu zamulili. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

@Perez dziwną sprawę mam.

Zamawiałem prenumeratę w sierpniu (dwunastego) na 3 numery, czyli do października włącznie. 

Teraz przed piętnastym zamawiałem na pół roku i dziś otrzymuję obecny numer, który powinien być pierwszym z nowej prenumeraty, a na nim pisze "ostatni egzemplarz z prenumeraty" 

Błąd w druku czy coś innego? 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

@Perez dziwną sprawę mam.

Zamawiałem prenumeratę w sierpniu (dwunastego) na 3 numery, czyli do października włącznie. 

Teraz przed piętnastym zamawiałem na pół roku i dziś otrzymuję obecny numer, który powinien być pierwszym z nowej prenumeraty, a na nim pisze "ostatni egzemplarz z prenumeraty" 

Błąd w druku czy coś innego? 

 

 

Puść mi maila na perez@psxextreme.pl i zaraz obadamy. 

Odnośnik do komentarza

Pytanko, bo ciekawi mnie kwestia prenumeraty, a nie otrzymałem odpowiedzi na emaile, prenumerata zakupiona i opłacona ostatniego dnia października, dziś mamy 1 grudnia i nadal nie otrzymałem papieru, 28 dostałem PDF'a, czy taki okres oczekiwania jest normalny? Pytam gdyż to moja pierwsza prenumerata i nie wiem czy wszystko zagrało jak należy? Byłem niemal przekonany, ze prenumerata powinna być na rowni z dostępnoscia magazynu w kioskach?

Odnośnik do komentarza

Ten numer wyjatkowo wysylalismy we wtorek, a nie jak zawsze w niedziele. Przy niedzielnej wysylce zazwyczaj prenumerata dociera do srody lub w srode, czyli dzien kioskowej premiery. W tym miesiacu z racji pozniejszej wysylki dodalismy priorytet, ale sprawdzamy, czy w drukarni nie pokrecili czegos, bo dostalem sygnaly, ze do niektorych przesylki dotarly jako list zwykly. 

 

W skrocie - ten numer wyjatkowo ma terminy pozmieniane, kolejny trafi na poczte tradycyjnie w niedziele. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Czy pozmieniało się Wam coś w związku ze sposobem wysyłki prenumeraty zagranicznej? Prenumeruje Was od stycznia 2009 i na palcach jednej ręki mógłbym policzyć spóźnienia tzn. otrzymanie PSXa po 5ciu dniach roboczych od wysyłki. W ostatnim czasie natomiast numer dociera do mnie ok. 10ego dnia każdego miesiąca (aktualny nadal nie dotarł). Czy to jest całkowicie normalne i powinienem oczekiwać dostawy np. do połowy każdego miesiąca czy coś jednak nie bangla jak trzeba?

Edytowane przez jedrzejzgierz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.