Skocz do zawartości

eShop


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Grał ktoś w Mario64 i DK64 na WiiU ? Jak wyglada np sterowanie SM64? Kamera sterujemy drugim analogiem czy jak w oryginale butonnami? No i jak grafika bo po trailerach i fotkach wygląda to bardzo dobrze jakby na CRT.

Mam N64 ale zastanawiam się także nad kupnem tej wersji.

Odnośnik do komentarza

Samo podniesienie rozdzielczości bardzo dobrze wpływa na wygląd gier z N64. W oryginale wyglądają fatalnie. Ze wszystkich retro konsol N64 chyba najbardziej się zestarzała, zwłaszcza przez brak możliwości podpięcia choćby kablem RGB. Rani oczy. Ja ostatnio garłem w DK64, ale jak wyszło w VC to zacząłem od nowa na gamepadzie. Zdecydowanie lepsze doznania. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Co najlepiej kupić na tym VC? Wyszła tam jakaś gra, co nigdy nie została wydana w PALu? Myślę nad Lost Levels Mariana, ale może przygarnąłbym jakiegoś erpega. Czemu nie ma Chrono Triggera...? Super Mario RPG...?

 

Eee....wystarczy że wejdziesz w pod program do Wii i odpalisz Wii Shop Channel, który dalej jest aktywny i możesz śmiało kupować tam wszystkie gry jakie do tej pory na VC na Wii wydali i masz m.in. Chrono Triggera, kilka Tactics Ogre'ów, wszystkie chyba Finale do 6-tki, kilka Breath of Fire, Shining Force'ow, dosłownie czego dusza zapragnie ;-)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Co najlepiej kupić na tym VC? Wyszła tam jakaś gra, co nigdy nie została wydana w PALu? Myślę nad Lost Levels Mariana, ale może przygarnąłbym jakiegoś erpega. Czemu nie ma Chrono Triggera...? Super Mario RPG...?

 

Eee....wystarczy że wejdziesz w pod program do Wii i odpalisz Wii Shop Channel, który dalej jest aktywny i możesz śmiało kupować tam wszystkie gry jakie do tej pory na VC na Wii wydali i masz m.in. Chrono Triggera, kilka Tactics Ogre'ów, wszystkie chyba Finale do 6-tki, kilka Breath of Fire, Shining Force'ow, dosłownie czego dusza zapragnie ;-)

 

Ooooo tego nie wiedziałem. To już naprawde mocny argument dla WiiU bo myślałem, że zawartość VC jest jeszcze bardziej żałosna niż tego na 3DS.

Odnośnik do komentarza

Przed zakupami w Wii Shopie warto ustawić region konsoli na Irlandię, ponieważ ceny w funtach i euro są takie same więc będzie parę złotych do przodu.

Jak gra pojawi się w przyszłości w eShopie to będzie możliwość jej przeniesienia za 4zł :)

Na ebayu można wyrwać tanio wii pointsy, a jak ktoś ma zlinkowane Wii z CN to może powymieniać starsy na punkty :)

Odnośnik do komentarza

Na dodatek jest sporo ciekawych pozycji z WiiWare a z samego VC jest całkiem pokaźna ilość tytułów które dzięki tej usłudze pojawiły się po raz pierwszy na zachodzie/Europie (vide: Sin & Punishment na N64, Tactics Ogre itp.) które są sygnowane takim żółtym słoneczkiem czy inną pieczątką. Tak więc jeśli chodzi o gry "retro" to Wii U w tym przypadku nie ma sobie równych (dzięki jeszcze pozycjom wcześniej nie wydanych na Wii jak gry z GBA) a cena moim zdaniem jest naprawdę przyzwoita.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

Co najlepiej kupić na tym VC? Wyszła tam jakaś gra, co nigdy nie została wydana w PALu? Myślę nad Lost Levels Mariana, ale może przygarnąłbym jakiegoś erpega. Czemu nie ma Chrono Triggera...? Super Mario RPG...?

 

Eee....wystarczy że wejdziesz w pod program do Wii i odpalisz Wii Shop Channel, który dalej jest aktywny i możesz śmiało kupować tam wszystkie gry jakie do tej pory na VC na Wii wydali i masz m.in. Chrono Triggera, kilka Tactics Ogre'ów, wszystkie chyba Finale do 6-tki, kilka Breath of Fire, Shining Force'ow, dosłownie czego dusza zapragnie ;-)

 

 

Ale nie będę mógł grać w nie na padlecie, chyba?

 

Albo bym w sumie może mógł. Hmm. 

 

edit: nie, chyba bym nie mógł.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...