Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęło się. całkiem porządnie muszę powiedzieć. wygląda na to, że nie będzie to przeciętny, przytemperowany teen-drama ze znaną postacią, ale troszeczkę mroczniejszy serial czerpiący dość dużo z galerii postaci dc. wiadomo już, że w serialu pojawi się huntress - to jest huntress:

 

Huntress_by_Mystic_Oracle.jpg

 

a głównym antagonistom, przynajmniej tego sezonu będzie deadshot. to jest deadshot:

 

secret-six-31.jpg

 

ten na prawo od bejna

Odnośnik do komentarza

A nie przypadkiem Deathstroke ? Jego maska była na wyspie na której wylądował Ollie.

 

2447430-2399839-deathstroke.jpg

 

Pisałem już swoją opinie o Arrow. Całkiem przyjemne, będę oglądać. Jedyne co mnie przeraża to to że Zielony ma słabych antagonistów ( tyle wywnioskowałem z GA:Year One i z 2 pierwszych zeszytów z nowego U52) i w dodatku nie ma być żadnych super-villianów, czyli żadnego strzelania laserami z rąk czy latania.

 

 

ale liczę na jakieś chociażby cameo Wellinga jako Superman czy cuś (chociaż Queen był jedną z postaci w Smallville)

 

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Obejrzane.

Miałem nie oglądać a widzę ,że popełniłbym spory błąd bo bardzo szybko i przyjemnie zleciało te 42 minuty.

Wizualia zayebiste, gra aktorska poprawna, czuć spory potencjał na przyszłość.

Widzę pewne rozbieżności z komiksem (Arrow zamiast Green Arrow oraz Starling City zamiast Star City) i ciekawe czy Dinah Lance w ogóle zostanie Black Canary.

Jakbym miał porównywać ze Smallville'owskim GA to ten oczywiiście dużo lepszy, zero cukierków, maksimum zabijania :D

 

No i Katie Cassidy, która była boska w Supernatural, tutaj też mnie zwala z nóg.

 

Katie+Cassidy+2012+Summer+TCA+Tour+Day+10+t-dPa6AquBLl.jpg

 

:wub: :wub: :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mnie cały czas zastanawiają stosunki matki głównego bohatera z tym "głównym złym"- na początku myślałem, że to on dyktuje warunki, ale po tym odcinku chyba nie do końca tak jest... W końcu wiemy skąd Olivier ma blizny- nie powiem, też ciekawe wytłumaczenie.

 

Serial z odcinka na odcinek coraz lepszy, dawno niczego mi się tak fajnie i bezstresowo nie oglądało.

Odnośnik do komentarza

Nie męczy Was trochę ten cały patos, czerstwe dialogi i kamienna twarz Olivera? Serial mógłby być fajny, ale ile można słuchać gadki w stylu "Jestem Oliwerrrr Kłiin. Cierpię, bo nie mogę powiedzieć mojej rodzinie prawdy, ale muszę ich chronić i muszę uratować to miasto, które jest zepsute, a ja byłem na tajemniczej wyspie i teraz jestem odmieniony i walczę ze złymi ludźmi"? Cholera no, odrobina dystansu do tematu by się twórcom przydała, bo w epoce Batmana Nolana, czy nawet filmowego uniwersum Marvela coś takiego nie powinno już przejść. Brakuje mi też jakiegoś realnego zagrożenia, jakiegoś ciekawego przewodniego wątku i, jakiegoś sensownego przeciwnika dla głównego bohatera, który przetrwałby dłużej, niż jeden odcinek.

 

Będę oglądał - jeszcze przynajmniej przez jakiś czas - ale trudno by mi było z czystym sumieniem Arrow komuś polecić. Choćby dlatego, że mam wrażenie, że autorzy przez większość czasu traktują widza jak idiotę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypatrz się walce z Deadshotem, a zauważysz, że

 

villain dostał w swoje "specjalne" oko więc może jeszcze wróci

 

Co do badassów to w serialu zobaczymy niebawem FireFly

 

86c7bb1b_firefly-550x.jpg

 

i Count Vertigo (choć prawdopodobnie pod innym imieniem)

 

,Paul-bettany-COUNT-VERTIGO.gif

 

no i już nie długo Huntress :wub:

 

ar107a_0283b.jpg

 

 

 

Jeszcze wracając do Digglesa, czy w którymś momencie w komiksach Green Arrow też miał takiego sidekicka czy jest to kompletnie nowy pomysł?

 

A zresztą może sam poszukam jakiegoś info, jest niedziela, jest czas ;)

Green Arrow miał kiedyś ucznia/pomagiera Speedy'ego (później znany jako Arsenal, a potem już Red Arrow). Głównie współpracował z innymi herosami. Na początku pomagał mu Green Lantern (Hall Jordan), a później Black Canary (z którą wdał się w romans).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jest nierówno. Jeden odcinek lepiej, drugi słaby, a kolejny znów dobry. No i aktor trochę dziwnie gra. Jako Arrow jest dobrze ale wcielają się w Olivera to strasznie sztywno gra. Ta sama mina, te same ruchy. Odcinki z Huntress są jak na razie najsłabsze (laska jak najbardziej ok ale same prowadzenie histori i relacje z Arrow'em jakoś mnie nie przekonało), a ostatni odcinek gdzie Arrow dostje baty już znacznie lepszy. Obejżę ten sezon do końca i zdecyduję czy na jesień wrócę do serialu. Za to niepokoji mnie jedna sprawa. Ksywa siostry Ollie'go. Jak ona będzie też biegać z łukiem to pier*olę ten serial.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Oby, bo zakończyli ten sezon z pompą. Świetny i doskonale poprowadzony finał pełen akcji od początku do końca, który narobił mi smaku na cały kolejny sezon.

 

 

 

Najprawdopodobniej z łukiem będzie biegać Roy Harper, w końcu w komiksie jest on Red Arrowem i sidekickiem Green Arrowa.

 

A finał był bardzo dobry, lekkie zaskoczenie pod sam koniec. Mnóstwo niedokończonych wątków, czekam na jesień jak cholera!

Wtedy jeszcze nie wiedziałem jak smarkacz się nazywa ale wraz z odtajnieniem jego imienia uspokoiłem się :) Ciekawe tylko czy dołączy do ekipy czy na stałe zastąpi Diggle'a.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że Diggle jeszcze dłuuugo będzie partnerem Hooda. 

Skoro twórcy już potwierdzili, że prędzej czy później Laurel zostanie Black Canary, to pewnie coś podobnego obwieszczą w przypadku Roya :P

 

Osobiście liczę na więcej odcinków z The Huntress w drugim sezonie, no i oczywiście powrót Deadshota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...