Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie, zresztą Harper już teraz lata w czerwonej bluzie z kapturem więc wątpliwości raczej nie ma. To, że Laurel będzie Kanarkiem również było kwestią czasu (nazwisko i imię już rzucało podejrzenia).Ciekawe jak dostanie moc "płaczu kanarka" i czy Oliver od początku będzie wiedział, że jego laska to Black Canary.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 806
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...

No i będzie miał jednak swoją supermoc, a miało ich nie być.

Ale jak tu zrobić porządnego Flasha bez turboszybkości? ;)

 

tzn pewnie przedstawiona będzie postać barry'ego allena jako speca od miejsc zbrodni, moce pewnie dostanie w swoim serialu. chociaż nie wiadomo bo ma też pojawić się black canary więc zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Postać Barry'ego Allena zagra Grant Gustin 

Grant-Gustin-Flash-The-CW-Spinoff-618x40

 

"Zaprosili mnie na przesłuchanie i byłem bardzo podekscytowany a także odrobinę sceptyczny na początku bo jestem fanem komiksów. Znam tego bohatera i wiem, że jestem trochę za młody,

Zanim zacząłem się przygotowywać do roli nie zdawałem sobie sprawy, że on może podróżować w czasie - tak szybko się przemieszcza. Myślę, że to byłoby zabawne pokazać w serialu jak on udaje się do różnych epok"

 

Typa nie znam i nie mam pojęcia co pokaże ale szału jak na razie nie ma. Jego wiedza o universum Flasha też nie nastraja optymistycznie. Oby tego nie spier*olił.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Kiedy Flash ma być? Dużo stracę jak wezmę się za drugi sezon olewając pierwszy?

Jak Ci się nie chce całości oglądać to se pjerdolnij 40 minutowe streszczenie 1szego sezonu (S02E00 w zatoce).

 

Nie no. Straci i to dużo. Takie streszczenie w 40 min to jak przewijanie filmu. Pierwszy sezon bardzo dobry i warto obadać go po całości. Łatwo i przyjemnie się ogląda. Natomiast Flash ma pojawić się, jak dobrze pamiętam, to w 8 i 9 odcinku (jeszcze jako Barry Allen) i potem w 20 odcinku jako Flash (jako przymiarka do nowego serialu o speedsterze).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Oby nie było tak jak z Wonder Woman. Skasowany zanim w ogóle wystartował.

 

Z nieco innej beczki. Fajnie się dzieje w Starling City. Kilka odcinków drugiego sezonu, a już spore grono postaci z uniwersum DC się pojawiło. Bronze Tiger, Brother Blood, Deadshot (po raz kolejny), Amanda Waller, Black Canarry, League of Assassin's (League of Shadow). A jeszcze gdzieś echem odzywa się H.I.V.E. i podobno też reszta lasek z Birds of Prey (choć to na razie tylko plotka). Osobiście liczę na obecność Liam'a Neeson'a jako Ra's al Ghul w finale sezonu. To byłby kopniak.

Z jeszcze innej beczki: Ollie dostanie maskę

 

10cte2b.jpg

 

 

Znany portal Entertainment Weekly 

ujawnił bardzo interesującą informację dla 
wszystkich fanów Arrow! 
 
Oliver Queen doczekał się nowej maski! 
Teraz nie będzie już musiał chować twarzy 
pod (nienaturalnie wielkim zresztą) kapturem. 
 
Andrew Kreisberg, producent wykonawczy serialu,
w wywiadzie dla EW opowiedział nieco o zmianie 
wizerunku bohatera. 
 
„Chcieliśmy pokazać jak Oliver ewoluuje. 
Z bezwzględnego mściciela, zmienia się w 
anioła stróża,prawdziwego bohatera, jakiego 
potrzebuje Starling City”. I dodaje: 
„Chcieliśmy pokazać tą przemianę, 
również poprzez jego kostium”. 
 
Nowy design Zielonej Strzały zobaczymy w 
epizodzie zatytułowanym „Three Ghosts” (Trzy Duchy). 
Premiera epizodu zaplanowana została na 11 grudnia. 
 
Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.