Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Fakt, serial ma swoje wzloty i upadki, ale z całego Arrowverse mam do niego największy sentyment. Może dlatego, że był pierwszy

Też oglądałem od day one... Będzie nostalgicznie, ale rozumiem ekipę - kiszenie się 8 lat przy jednym serialu to naprawdę długo i ciężko się nie wypalić. Niech ruszają dalej :)

Chętnie zobaczę Amella w innych rolach 

Edytowane przez Frantik
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak Masorz pisze, to już ten czas. Od 3 sezonu działo się sporo niepokojącego w serialu. Dobra walka w śniegu z Ra's al Ghulem, a potem s(pipi)a na moście, tragicznie poprowadzony wątek Dharka i równie groteskowy finał, lekka poprawa przy Prometeuszu choć zagrywka chamska przy odkrywaniu kart (prawdziwe tożsamości Vigilante i Prometeusza, a ich odpowiedniki w komiksach) ale dobry finał, średni wątek z Benem z Lostów w kolejnym sezonie (raz świetnie, raz tak sobie), intrygujący półmetek ale zaprzepaszczony finał, no i średni jak na razie sezon 7, dobre sceny w pace, team arrow nikogo i bezsensowne decyzje (praca dla policji jako Green Arrow, Miko). Zobaczymy co przyniesie druga połowa sezonu.

Skoro 8 jest ostatnim chyba można śmiało założyć, że ma to związek z ostatnim crossoverem (jak i szykowanym) i decyzją Olivera w kwestii Flasha i Supergirl. 

Mimo wszystko podziękowania za śmiałe decyzje z bardziej mrocznym początkiem i za fenomenalny 2 sezon (Deathstroke :fsg::obama::banderas:) oraz za pierwszy sezon Flasha. Najlepszy batmanowy nie-Batman.

Wciąż liczę na odtworzenie sceny z Identity Crisis (Deathstroke vs Justice League).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Curttis odszedł, Fela odchodzi, oj to  pewnie też nie najlepszy los czeka Olivera w tegorocznym crossoverze. 

Są też ploty o skasowaniu Supergirl po tym sezonie i zamiast tego wskoczyłby serial z Supermanem i Lois. Z tymi samymi aktorami i w tym samym universum. Niejako spinoff dziewuchy ze stali.  Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Rychło wczas... Postać dawno przestała się rozwijać, teraz tylko irytuje wraz z team arrow. Jak dla mnie to plus, że odchodzi zwłaszcza, że nie mam ochoty w ogóle oglądać dalej serialu. Skończyłem na 10 i tyle.

Tak się zastanawiam... Czy zakończenie serialu nie wynika przypadkiem z odejścia aktorów? Holland, Blackthorne, Barrowman, teraz Kellum i Rickards... Jeszcze kasują pannę S na rzecz duetu, a z Flasha Cisco ucieka. Ciekawe czy coś się dzieje w CW?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

giphy.gif
Druga połowa sezonu to dno i 2m mułu. W samym tylko finale było tyle poronionych decyzji scenariuszowych, że ciężko je wszystkie wymienić.

Spoiler

 

Tajna organizacja działająca od wieków w cieniu zmieniająca losy świata chcąca zniszczyć miasto? Było już? To dajmy jeszcze raz. Minionki biegające z pałkami zamiast z bronią, a jak już to grzecznie czekają aż przyjdzie ich kolej by dostać wpierdziel. Gliniarze zmieniający strony niczym chorągiewka na wietrze. Decyzje układane tak by pasowały do aktualnego odcinka ignorujące zdrowy rozsądek (Oliver trzymający typa nad beczką z kwasem w celu zdobycia zeznań; widocznie działając 6 lat jako mściciel i rok we współpracy z policją nie wystarczają by zrozumieć czym są zeznania pod przymusem i czemu nie można ich traktować jako dowodów). 

Kompletnie zaprzepaszczona szansa na porządnego Arsenala (był tylko po to by w jednym momencie magicznie wszystko spieprzyć).

TEAM ARROW NIKOGO. 

Black Siren nikogo.

Motywacja siostry jeszcze do przetrawienia gdyby tylko darowali sobie smętną przemianę w finale. Serio, zła siostra to był dobry pomysł. Tylko spieprzyli wszystko wyrzutami sumienia i moralną gadką ratującą wszechświat.

Przyszłość... Tam to dopiero pojechali. William oczywiście nie wystarczył WC więc musieli wcisnąć jeszcze jednego dzieciaka i zrobić z niego "ultimate badass". Aktorka ładna dupa ale kompletnie nie można kupić tego, że cały czas lata w(pipi)iona na cały świat. Ja się dziwię, że do mieszkania wchodzi drzwiami jak zwykły śmiertelnik, a nie przez ścianę potraktowaną z buta. Oczywiście, żeby podkreślić jej za(pipi)istość zrobili z Williama lekką sierotę, która właściwie do niczego się nie przydała. 

Robo-terminatrory to też beka. Typy to chodzące czołgi rozwalające organizację Kanarka w mak, spuszczające wpierdziel wytrawnym bohaterom ale dają się okładać jednej babce, która w teraźniejszości chciała bić terrorystów klawiaturą. Skisłem jak przy bramce po wprowadzeniu wirusa wszyscy siebie ignorują bo program się rebootuje :yao: Pomijam już fakt, że Felicji nie udał się ogólny pomysł zrobienia z programu drugiego "Brother Eye". 

Ten serial z komiksami ma wspólnego już tylko nazwy i imiona, a to i tak nie adekwatne do postaci: Connor Hawke synem Bronze Tigera i adoptowany przez Diggle'a? WTF? Niby było już w Legendach ale jako jednoodcinkowy "what if...". John to już właściwie Stewart i tylko czekam aż założy pierścień podczas Kryzysu.

8 sezon z 10 epkami? Zresztą to i tak bez różnicy bo nawet nie trzeba go oglądać. Amell nie pojawi się aż do Kryzysu, a jak już to pewnie na koniec 10 epizodu, a to dla tego, że cały 8 sezon będzie w przyszłości z retrospekcjami z przeszłości. takbędzie.jpg. To całe przekazanie pałeczki powstało chyba na kolanie gdy Amell i reszta zdecydowali się odejść.

Niby cała ta komedia w przyszłości jakoś nawiązuje do komiksowych twistów z wersjami przyszłości gdyby nie fakt, że jest permanentna. 

 

 

Czekam aż Legendy jeszcze s(pipi)ą sezon (a jest ku temu okazja sądząc po ostatnich odcinkach) i będzie można zaorać całe to (pipi) jakim jest CW. Ech... mieć pomysł na serial, sprzedać dobrze dwa sezony, wypuścić kolejny serial, sprzedać doskonały 1 sezon i wszystko roz(pipi)ić w kilka lat. You had one job, CW... one job.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mogę się zgodzić z dużą częścią tego co napisałeś.

Córka Felicity dostała regular role w 8 sezonie Arrow, czyli pewnie przyszłości będzie bardzo dużo.

Właśnie sobie przypomniałem, że mam jeszcze 2 odcinki Legend do nadrobienia.

 

Ja tam myślę, że kolejne sezony Flasha i Legend będą spoko , no i na potężne jebnięcie pod koniec roku w postaci CRISIS ON INFINITE EARTHS.

Odnośnik do komentarza

Ja już wiedziałem na pewno gdy pokazali nowy strój na kolejny sezon, a któryś z twórców szybko

Spoiler

zdementował jakoby był to strój Ollie'ego. No kto by mógł go założyć? Dla podpowiedzi napiszę, że opcje są dwie: czarnoskóry aktor, który nie jest Johnem Diggle i pewna wiecznie w(pipi)iona blond-dupa, która nie jest ani kanarkiem, ani komputerowym geekiem :yao:

Czekam już tylko na Kryzys i to tylko z zasady. Za dwa-trzy miesiące będą zdjęcia więc zobaczymy czy rozmowy przy nieokrągłym stole z Lexem i Kentem były tylko na pokaz. Zresztą po tym finale i tak wiadomo jak potoczy się ten Kryzys. Oczywiście by podtrzymać tradycję główny badass Anti-Monitor będzie w formie dymu :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Nowy ciuch na nowy sezon ale sądząc po finale 7 pojawi się on dopiero podczas Kryzysu

Green-Arrow-Season-8-Costume.jpg?q=50&fi

Nikt też chyba nie liczy po słowach Felicity z finału

Spoiler

że Ollie zginie podczas Kryzysu. Pewnie będzie musiał kiblować u Monitora na chacie kilka lat bo sam Amell nie wyklucza powrotów do postaci Green Arrowa.

 

Plus Kryzysowe fotki ekipy (gacie panna Kara założy zapewne po Kryzysie)

https://screenrant.com/arrowverse-sdcc-2019-photos-batwoman/gallery/1

Ciuch Barry'ego za to coraz bardziej przypomina klasyczny uniform Flasha z komiksów jak i Shippa z serialu z lat 90-tych. Nice.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Batman będzie w crossoverze :banderas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...tak jakby. Będzie epicki głos Batka czyli Kevin Conroy. I podobno będzie wcielał się w Bruce Wayne'a :obama: Nie wiadomo w jaki sposób (czy tylko głosem czy również ciałem) ale jarango jest. Byle do grudnia.

https://www.ign.com/articles/2019/08/04/arrowverse-crisis-on-infinite-earths-crossover-batman-bruce-wayne-kevin-conroy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.