Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Przeczytaj temat, posty, zalicz kilka odcinków i będziesz wiedział na czym stoisz. Jeżeli jesteś fanem DC Comics i kojarzysz większość postaci z tego uniwersum to z pewnością serial przypadnie ci do gustu. Jest sporo nawiązań, gościnnych występów innych bohaterów/villainów. Ogólnie serial skupia się na postaciach bez super zdolności. A poza tym jest to fajny serial przygodowy z dobrą linią fabularną.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 806
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Szkoda, że zamiast tradycyjnej/kultowej maski Slade dostał ochraniacz hokejowy ;/ Ogólnie serial oglądam na zasadzie ->streszczenie odcinka na wiki -> jak jest ciekawy villain to ściągam żeby obczaić jak go przedstawili przewijając odcinek. Za dużo tu serowych momentów + główny bohater to straszne drewno. Tylko dla psychofanów.

Odnośnik do komentarza

No hej, taka maśniejsza była 

 

katie-cassidy_NET-supernatural-stills-11

Z odcinka na odcinek wyglada coraz gorzej.

 

Jaki mega dzisiaj odcinek.

 

Bardzo podoba mi się w jaki sposób pokazują nadludzką siłę Roya, wygląda to komiksowo, ale nie kiczowato.

Team powiększył się o jednego członka, Sarah ujawniła się zapitej Laurel.

 

 

Oficjalnie jestem psychofanem tego serialu.

Dałem się nabrać ;/ Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Mnie się oczywiście podobało :P

Chcę zobaczyć Ra's Al Ghula w tym serialu.

Skoro już wyraźnie jest mowa o jego postaci i organizacji, a nawet o nim legendy krążą, to liczę, że w którymś z przyszłych sezonów będzie miał szansę namieszać.

Liczę też, że nie obedrą go z nieśmiertelności i Lazarus Pita.

Na innym forum ktoś słusznie zauważył, że coraz więcej postaci z otoczenia Batmana się pojawia, jakby twórcy chcieli powiedzieć 'zobaczcie, to miał być serial o Batku ale nie wypaliło'.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też czekam na Ra's Al Ghula. A tak w ogóle to Black Canary z odcinka na odcinek coraz bardziej się mi podoba. Reakcja Quentina na rodzaj relacji Sary z Nyssą bezcenna :D

Jak narazie to Laurel jest na najlepszej drodze, aby NIE zostać prawowitą Black Canary. Cathy Loitz daje radę, ale obstawiam, że prędzej czy później ją uśmiercą, aby schedę po niej mogła przejąć starsza siostrzyczka.

Nie mogę się doczekać na następne sceny z Deathstroke'iem w full armor, nawet te parę sekund to było tak bardzo badass, że o ja pyerdolę.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Suicide Squad zaatakuje 19 marca:

ezimba16409798517100.jpg

 

arrow-suicide-squad-cw.jpg

 

 

The 'Suicide Squad', appearing in The CW's upcoming "Arrow" episode "Suicide Squad", written by Keto Shimizu, Bryan Q. Miller and directed by Larry Teng, airing March 19, 2014. Guest cast includes Michael Rowe as 'Floyd Lawton'/'Deadshot', Michael Jai White as 'Ben Turner'/'Bronze Tiger', Cynthia Addai-Robinson as 'Amanda Waller', Ben Browder as 'Ted Gaynor' and Audrey Marie Anderson as 'Lyla Michaels'.

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.