Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

ten serial będzie wielki więc nie zaszkodzi temat pomimo faktu, że nie wystartuje do jesieni przyszłego roku. obok oczywistego zaangażowania agenta coulsona (to jest agent coulson):

 

agent-coulson.jpg

 

do obsady dołączyła oficjalnie ta oto pani:

 

Ming-Na.jpg

 

zapraszam do dyskusji.

 

sorry zapomniałem dodać - dziwię się, że nie ma jeszcze takiego tematu na tym forum.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

OK, pilot przysłowiowej dupy nie urwał, ale na pewno mnie też nie rozczarował. Trzeba pamiętać, że ten odcinek miał przede wszystkim uświadomić wszystkim niedzielnym widzom, że ten serial jest poniekąd kontynuacją jednego z największych kinowych przebojów wszech czasów i częścią filmowego uniwersum Marvela, a jednocześnie przedstawić głównych bohaterów, puścić kilka obowiązkowych oczek do fanów komiksów i opowiedzieć jakąś historię w nieco ponad 40 minut. Moim zdaniem wyszło nie najgorzej.

 

Cieszą niezłe jak na serialowe standardy efekty specjalne, całkiem charyzmatyczna (choć do bólu schematyczna) obsada głównych ról, odpowiedni budżet, oraz fajna licencja i tematyka. To nie ma być serial, w którym będziemy z zapartym tchem śledzić skomplikowaną intrygę i snuć domysły na temat dalszych losów bohaterów. Tu motorem pociągowym ma być wartka akcja, humor (w pilocie typowo Whedonowski, podobnie jak w Avengersach zazwyczaj niezbyt śmieszny), atrakcyjne kobiety (hakerka daje radę, biochemiczka też coś w sobie ma) i mniejsze lub większe nawiązania do komiksów i MCU. Taki pre-Craigowy drużynowy James Bond z supermocami.

 

Ja jestem jak na razie pełen optymizmu, czekam na kolejny odcinek. Najważniejsze, że serial nie traktuje siebie śmiertelnie poważnie, co jest wielką bolączką choćby Arrowa.

 

 

P.S. I tak wszyscy wiemy, że jak w końcu w którymś odcinku zobaczymy Iron Mana, to Internet osiągnie zbiorowy nerdgazm. A jestem pewien, że prędzej czy później (w okolicach premier filmów Marvela?) zobaczymy kilka gościnnych występów gwiazd. Taki Samuel L. Jackson to moim zdaniem pewniak.

Odnośnik do komentarza

Ja liczę na w miarę szybkie wyjaśnienie rezurekcji Coulsona, w sposób jaki mówili to może wynikać z tego coś supernaturalnego (np coś magicznego dzięki mocy jakiegoś evilguya).

Tak to jestem też dosyć usatysfakcjonowany i oglądam dalej.

 

Maria Hill <3

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

coulson jest life model decoy'em czyli krótko mówiąc androidem ze świadomością zmarłego. nadal w to wierzę bo liczę, że w "age of ultron" zrobią z niego visiona ;).

 

 

 

In The Avengers, Tony Stark tries to avoid a phone call from S.H.I.E.L.D. Agent Phil Coulson by claiming in an answering machine/voice-mail fashion that the caller has reached Tony Stark's Life Model Decoy instead.

 

przypadek? nie sondze.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...