Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rozpoczęcie bardzo dobrze i zapowiada się kolejny kozacki sezon.

Serial tempa nie traci w ogóle a wydarzenia z Civil War realnie wpływają na zmiany w nim.

Jak wjechał Ghost Rider to osrałem majty :fsg:

Efekty specjalne są piękne, lepiej to wygląda niż w filmach z Nikiem Kejdżem xD

Poboczne wątki też dobre, dali jeszcze inny motyw paranormalny co cieszy.

Dokładnie. Kilka wątków ładnie przedstawionych: 

Simmons vicedyrektor, Coulson zmiennoręki, Fitz i Batiatus robią sexbota, bielizna Quake  :wub:  i nawiązania do Riders of the Lost Ark.

 Goty sezon się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Daisy się wylaszczyła, ale trochę za mocno schudła chyba. Efekty specjalne spoko, Coulson z Mackiem fajny team. Najlepszy póki co wątek Fitza, doktorka i robota. Co do Ghost Ridera jestem konserwatywny i mi ta wersja nie pasuje po prostu, ale duży plus za wierność komiksowi i ekstra brykę. Największa żenada to latające duszki, no bez jaj...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Sezon zaczyna się bardzo dobrze. Wszyscy dostają odpowiednią ilość czasu antenowego, a animacja czachy Ghost Ridera jak na serial bardzo dobra. I to nie przypadek, że ten sezon powoli zahacza o elementy mistycyzmu. Czekam na nawiązania do dr Burskiego. Patrz Berlanti, tak się wtłacza magię do serialu o gościach w trykotach. 

No i gdzie jest Ash gdy trzeba zniszczyć jedną, demoniczną księgę? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Slingshot wylądowało już w cyfrowej wersji. 6 kilkuminutowych odcinków skupiają się na przygodach Yo-Yo od momentu gdy Phill ustępuje ze stanowiska dyrektora S.H.I.E.L.D., a jego miejsce zajmuje Mase. Fajne uzupełnienie serialu i zważywszy na pierwszy odcinek lepiej oglądać dopiero po obejrzeniu ostatniego odcinka Agentów przed przerwą świąteczną.

Tu pierwszy epizod:

A tu macie resztę:

http://screenrant.com/agents-shield-slingshot-series-videos/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Finał drugiej części sezonu i wątku LMD:

 

:banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:

​JAKIE TO BYŁO DOBRE!

 

​Ten serial ze średniego ze wskazaniem na słaby (początek pierwszego sezonu) zrobił się niezły (końcówka pierwszego sezonu), bardzo dobry (2 i 3 sezon), a teraz jest już absolutnie zaje.bisty. Z dodatku do MCU / reklamy kolejnych filmów powstał mój ulubiony fragment Marvel Cinematic Universe. W swojej kategorii bije na głowę wszystko. Jakimś cudem udaje im się w znakomitej większości przypadków idealnie zbalansować humor, akcję, rozwój postaci, w inteligentny sposób poruszając poważne tematy, a to wszystko w komiksowej konwencji, z zachowaniem pewnych świadomie stosowanych komiksowych absurdów. Jak powielają jakieś oklepane filmowe/serialowe motywy, to zawsze z głową i jakimś fajnym twistem. Czapki z głów.

 

Obudź się forumku i oglądaj Agents of SHIELD, bo serial jest GOTG.

 

​Szkoda tylko, że kolejny odcinek - i początek nowego wątku - dopiero na początku kwietnia. Wiadomo już natomiast, że końcówka sezonu nosi podtytuł

Agents of Hydra

.

 

Czekam bardzo.

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O w mordeczkę, ale akcji, ale twistów, no mniamuśnie. Flashe i całe DCU mogą Agentom gałkę polerować na kolanach.

 

Akcja z Fitzem genialna, Daisy rozwalająca androidy na pełnej kur.wie miazga, Aida przejmująca kontrolę, May i Coulson w końcówce :banderas:

 

 

O takie seriale nic nie robiłem.

Odnośnik do komentarza

Odcinek 10/10 no dosłownie wszystko w nim zagrało, ale i smuteczek mnie ogarnia na samą myśl, że następny wątek może być tym ostatnim jeżeli chodzi o serialowych Agentów, bo od jakiegoś czasu chodzą ploty o anulowaniu serialu :(

 

No i co się stanie z

 

Jemmą skoro wchodząc do świata Framework była w nim martwa :(

 

Odnośnik do komentarza

Fajny byłby motyw z Jemmą

budzącą się w grobie

jak w Kill Bill. ;) W tych realiach wszystko się może zdarzyć.

 

Jeśli ten serial zostanie anulowany, to będzie to jednoznacznie świadczyło o bezguściu i głupocie Hamburgerów, mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Aż mam ochotę podpisywać petycje i brać udział w innych internetowych akcjach bez szansy powodzenia, żeby tylko nie anulowano tego małego arcydzieła rozrywkowej telewizji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.