Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to jest kur.wa dobre! Ile emocji budzi ten serial, bohaterowie z krwi i kości, na których losie naprawdę widzowi zależy, no i tym razem Mallory Jansen aktorsko dała czadu. Bez dwóch zdań najlepsza rzecz, jaka powstała z Marvel Cinematic Universe i spokojnie moje TOP3 seriali wszech czasów.

 

Gdyby ktoś mi to powiedział po pierwszym sezonie, to bym go zabił śmiechem.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O matko, co za odcinek. Czysta perfekcja od początku do końca.

Jaką ewolucję przeszła postać Aidy. Mallory Jansen jednak ma zajebisty wachlarz kreacji aktorskiej, zawsze dobrze się spisywała w swojej roli, ale dzisiaj wypadła wyśmienicie.

Przy samym końcu jak pojawił się

Ghost Rider

to obesrałem portki tak samo jak za pierwszym razem.

10/10

 

I tym bardziej mnie cieszy, że sezon numer pięć jest obecnie prawie, że pewny.

Odnośnik do komentarza

JAKIE TO BYŁO ZARĄBISTE! WSZYSTKO, DOSŁOWNIE WSZYSTKO W TYM ODCINKU ZAGRAŁO FENOMENALNIE. JAK SOBIE PRZYPOMNĘ CO SIĘ DZIAŁO W PIERWSZYM SEZONIE OGARNIA MNIE PUSTY ŚMIECH. TAKA EWOLUCJA. POLUBIŁEM NAWET SZEREGOWCÓW Z S.H.I.E.L.D. AIDA, FITZ, EMMA TO MIESZANKA WYBUCHOWA, A WYMIANA ZDAŃ POMIĘDZY COULSONEM, A MAY ROZWALA NATURALNOŚCIĄ. POJAWIENIE SIĘ SAMIWIECIEKOGO W KOŃCÓWCE ŚCISNĘŁO MI MOSZNĘ. FINAŁ POZAMIATA. I KTO TU TERAZ WYTRZYMA DO KOŃCA WRZEŚNIA NA NOWY SEZON? NIECH TEN SERIAL SIĘ NIE KOŃCZY

TRZEBA BY NA GŁOWĘ UPAŚĆ BY TAKI SERIAL ŚCIĄGAĆ Z ANTENY.    

                                                                                                           C    U    D    O

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Finał petarda :banderas: od początku do końca w napięciu. Czego tu nie było...

 

Rider vs

Aida - jakie to było dobre, ten strach w oczach, łańcuch na dopalaczach i palenie LMD jak chrustu.

 

team up

Rider + Daisy - no takie akcje to sam miód.

 

LMD

Daisy strzelające do Talbota, i podstawiona Simmons - no kurde udało im się zmylić widza.

 

Cliffhanger z

Mackiem był taki, że wstrzymałem oddech.

 

Radcliffe

odszedł perfekcyjnie, świetna scena, wymowna i klimatyczna.

 

Aida

aktorsko dalej na wznoszącej, a scena w serwerowni hipnotyzująca.

 

Coulson

jako Rider? Ja pierydole, tego się nie spodziewałem. No i ciekawe jaką cenę za to zapłacił.

 

A końcówka

to jakiś mega mindfuck bo zupełnie nie mam nawet cienia pomysłu o co chodzi...

 

 

Rozyebali po prostu.

 

PS I jeszcze nawiązania do Dr Strange'a, miód.

 

 

Edit: odcinek miał na końcu hołd dla Powersa Boothe, który zmarł tyle co, mają refleks. http://m.filmweb.pl/news/Powers+Boothe+nie+%C5%BCyje-123113

Edytowane przez Rudiok
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zdaje się, że jeśli chodzi o TV, to Marvel ma wszystkie możliwe prawa, łącznie z X-menami.

 

Co do finału sezonu, to kiedy już wydawało się, że grubiej być nie może, to

wysyłają ich w kosmos! Biorąc pod uwagę, że kolejny sezon pokryje się z Infinity War - to nie może być przypadek.

Hype over 9000, szkoda, że Agenci wracają dopiero w połowie serialowego sezonu, po 8-odcinkowym The Inhumans.

 

Ogólnie sezon naprawdę znakomity, a na koniec wszystkie 3 główne wątki udało się elegancko zamknąć. Jak to dobrze, że kolejny sezon też będzie miał 22 odcinki i najprawdopodobniej podobną strukturę.

 

No i faktycznie nawiązanie do Strange'a świetne, bardzo subtelne, ale jednoznaczne.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Co do Strange'a to gdzieś mi mignęła teoria, że

Darkhold został skradziony z biblioteki, a nawet się niektórzy dopatrzyli brakującego miejsca na półce w Strange'u. Zamierzenie, czy nie, faktycznie wyszło to fajnie i subtelnie.

 

 

A płonąca czacha powinien dostać chociaż jakąś mini serię, to co pokazał w ostatnim odcinku zaostrzyło apetyt.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pana Reyesa zapewne jeszcze zobaczymy.

 

 

A finał gruby jak portfel taty Roziego. Jakie to było dobre. Pomimo dwóch smutnych wiadomości (śmierć Boothe'a i przesunięcie o kilka miesięcy sezonu) to jestem dobrej myśli. Jeżeli utrzymają poziom tego sezonu oraz powiążą wątek z planu Aidy z serialem Inhumans może być s z t y w n i u t k o jakby to napisał ping. Na razie jeszcze nie określili się tak do końca czy nie będzie nawiązań (a już pokazali monolit znany z Agentów). No i jeszcze motyw z Infinity War na horyzoncie...  

Odnośnik do komentarza

Info o 5 sezonie

 

Na Twitterze Mark Kolpack poinformował fanów, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. powrócą na początku 2018 roku. I co najważniejsze – tym razem serial będzie emitowany bez przerw, które szkodziły oglądalności 4. sezonu.

 

Super wiadomość  :ohboy:

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/agenci-t-a-r-c-z-y-5-sezon-w-2018-roku-informacje-o-formie-emisji-1873585

Edytowane przez sprite
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...