Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogólnie odcinek konkret, ale liczę, żę hydra pojawi się w większym wymiarze niż pozostawione po nich artefakty. wystarczy twist, że to oni kryją się za tą całą jakomśtam falą i voila mamy zaje.bistych antagonistów pociągających za sznurki przez cały sezon.

 

818689-copy__2__of_secret_warriors_4_8.j

 

BARON WON SZTRUKER (pipi)O !

 

406px-Baron_Strucker.jpg

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie na jakich bohaterów maja licencje i czy jak nie zdejmą serialu po paru odcinkach, to możemy się spodziewać smaczków przy premierach filmów z uniwersum.

 

Poza mutantami i Spider-Manem (razem z Green Goblinem i innymi typowo pajęczymi przeciwnikami) mają chyba wszystko, łącznie z Daredevilem, Bladem, Punisherem i Ghost Riderem (jakoś niedawno odzyskali do nich prawa).

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, jest szansa, że w serialu pojawią się nawiązania do nadchodzących filmów Marvela? Były ku temu jakieś przesłanki, bo tak naprawdę to tylko dlatego zainteresowałem się tym serialem i obejrzałem dwa epy, ale jak nic takiego nie będzie to nie ma sensu abym tracił na to czas. 

Odnośnik do komentarza

ale czego byś chciał? downey'a juniora zgarniającego miliony za filmy gościnnie w serialu telewizyjnym za co mogą mu zapłacić max kilkadziesiąt tysięcy dolarów kiedy i tak już jest zmęczony rolą? nawiązania będą jakieś na pewno bo to widać już po pilocie gdzie jest extremis z IM3. przekonamy się w listopadzie przy okazji premiery thora. może jakieś mroczne elfy się pojawią w serialu albo kat dennings w formie comedic reliefu, albo dr. selvig kto wie.

Odnośnik do komentarza

suteq, nie mam pojęcia na jakiej podstawie ktokolwiek miałby Ci udzielić definitywnej odpowiedzi na to pytanie, ale skoro w dwóch odcinkach było już siedem miliardów nawiązań do dotychczasowych filmów, to można śmiało założyć, że do tych nadchodzących też będą nawiązywać.

 

Za Kat Dennings trzymam kciuki. ;)

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...