Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No i jak misiaczki po finale? 

Mnie zaskoczyli muszę powiedzieć. 

 

Że Fitz zginie to chyba nikt nie stawiał. Szkoda chłopa a zginął w poświęceniu i można było łzę uronić. Trochę się później pogubiłem jeśli chodzi o teksty, że Simmons ma go niby odnaleźć czy coś, bo coś tu z liniami czasowymi nie gra, ale na rozkminy przyjdzie czas. 



 

Coulson mnie też zaskoczył, wybrał chyba najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Szkoda gościa, bo jednak był spoiwem całego SHIELD. Ale swoje zrobił. 

 

Walka Daisy z Talbotem miała momenty, ale jednak brakło skali trochę, zero poczucia zagrożenia od niego. Budowali napięcie i pękło jak bańka. 

 

Trochę dziwnie się będzie oglądało serial bez Coulsona i Fitza. Ostatnia scena niby pokazuje, że regularsami zostaną te dwa randomy, no średnio. 

 

Aaa, no i cholera gdzie Deke się podział?

 

Odnośnik do komentarza

KUUUURWA! JUŻ WIEM! :shout:

Spoiler

Fitz, który zginął to ten który się zamroził i się odmroził w przyszłości. Ci wrócili z tym Fitzem więc jeden jeszcze żyje gdzieś zamrożony czekający na przyszłość. Podczas końcowego drinka myślałem, że to Coulsona wsadzą do tej lodówki by poczekał na lek, a tu takie coś.

Finał pozamiatoł. Walka niby krótka ale wszystko co się składało na to zarąbiste. Kurła płakałem jak bóbr. Walka fajna była i jak na budżet ABC całkiem znośnie. Ten dopalacz Quake :obama: Jeszcze te easter eggi z pierwszego odcinka

Spoiler

medium-clean.jpg

Teraz będzie odstawianie Pablo Escobara przez rok w oczekiwaniu na kolejny sezon. Jak żyć?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja jebie, ale to było dobre. Całościowo sezon na najwyższym poziomie tak jak poprzedni. Niby ta walka mogła by potrwać dłużej, ale to co dostaliśmy w zupełności mi wystarczy. Podobnie jak Rudiok też się trochę pogubiłem przy końcu, ale Farmer ładnie wyjaśnił :) Teraz będzie trzeba jakoś wycierpieć do tego 6 sezonu i nie dziwię się, że ma być tylko 13 odcinków. W międzyczasie na bank wleci rewatch wszystkich 5.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też płaczę za

Spoiler

Triplettem

:beksa:

Kolejny sezon będzie sztosiwo bo jak inaczej. Konsekwencje

Spoiler

losu Coulsona i wstrzykniętego w Daisy dopalacza ze stonogi nie mówiąc już o bezpośrednim kontakcie z grawitonium

odbiją się głośnym echem bo jak sam Son of Coul powiedział wciskanie palców wbrew naturze nigdy nie kończy się dobrze. Czekam.

Odnośnik do komentarza

Kurde płakałem jak mała dziewczynka na tym odcinku. Dobrze, że nie wcisnęli tam z du*y motywu z końcówki Infinity War, bo serial się broni jako osobny twór, a wcześniejsze nawiązania zupełnie wystarczają i jednocześnie są doskonałym wyjaśnieniem zarówno motywacji Gravitona, jak i tego, że Avengersi nie interweniowali podczas akcji w Chicago.

 

Dobrze, że będzie kolejny sezon, ale jakby był to finał całego serialu, to też nie byłoby się do czego przyczepić. Podejrzewam, że kolejny sezon - po Avengers 4 - będzie takim soft rebootem, który czeka zresztą całe MCU, z nowymi wątkami i bohaterami i starą ekipą stopniowo przekazującą pałeczkę młodej krwi, co pozwoli nowym widzom łatwiej wejść w MCU bez konieczności nadrabiania miliarda wątków z poprzednich sezonów i filmów. Nie mam nic przeciwko, oby tylko utrzymali ten zaebiście wysoki poziom.

 

10/10, czekam na jakiegoś wyebanego Blu Ray Box Seta tych 5 sezonów (choćbym go miał sprowadzać z USA) i oglądam wszystko od nowa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.