Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

W Internecie są tylko dwie opcje: "krul, GOTY, najlepszy serial ever" i "guvno, nie da się tego oglądać".

 

Agents of SHIELD jest obiektywnie patrząc serialem przeciętnym, ale jak komuś odpowiadają takie klimaty, to ogląda się go nieźle. Śmieszy mnie powszechnie obowiązująca w Internecie opinia, że SHIELD jest kiczowaty i źle zagrany, a np Arrow (lub Walking Dead) mroczny, poważny i dojrzały. Bitch please. Oba są niewyobrażalnie "cheesy", tylko jeden z nich się z tym nie kryje.

 

Nie wspominając już o tym, że ocenianie serialu na podstawie pierwszych kilku odcinków często kończy się skrajnie błędnymi wnioskami, w obie strony. A w przypadku seriali takich jak ten, gdzie z odcinka na odcinek może zdarzyć się dosłownie wszystko, jeszcze trudniej jest przewidzieć, na jakim poziomie będą stać kolejne odcinki, czy sezony.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

blablabla, serial i jego poziom da się ocenić po 3 epkach. Mogę oglądac nawet coś kiepsko zrobionego i kiczowatego nawet jak tematyka mnie interesuje. Tak było z dexterem i w sumie z wieloma innymi serialami. Ale to to powyżej to niestety to co myslałem. Świat pełen superbohaterów, a oni łażą po jakichś jaskiniach i latają jakimś samolotem. Są znacznie lepsze seriale w tej tematyce, tyle tylko, że nie pokazuje się czołowka marvela z początku

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Na plus daję, że para fitz simmons prawie się nie odzywała przez co byli do zniesienia a odcinek całkiem do obejrzenia Tylko z dwa razy patrzałem ile czasu jeszcze zostało choć sam nie wiem czy żeby sprawdzać ile do końca tej dennej gadaniny czy może z nadzieją, że jeszcze coś się będzie dziać Sory ale rzucenie kapitan ameryka żeby nam przypomnieć, że to świat marvela to zdecydowanie za mało Trzymam się już resztkami nadziei na przyzwoity serial ehh

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...