Skocz do zawartości

Dragon Quest VII 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie, jednak oldskul. Słyszeliście to ? Nasze wydanie ma ścieżkę dźwiękową w midi, nie pełna orkiestra z wersji japońskiej której OST można posłuchać np. na yt. Pocięte miejscówki, dźwięk. Coraz lepiej xD

 

Tankietka/Szatanek jak się miota znów. Dałbyś spokój to tylko gierki dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

CDP wysłał mi do kiosku, będzie grane. Tyle że nie jutro bo cholerna praca bez możliwości grania w jRPG. Wolę brać ze sobą PSP z jakimś szybkim szpilem, na jRPGach to muszę się skupić. Będzie grane w domku, w sobotę.

 

Aha, taka sytuacja. Byłem dzisiaj w Saturnie, Galeria Bronowice. Pytam gdzie tu stoisko z grami Nintendo.

-Nie prowadzimy gier Nintendo, tylko konsole może pan kupić.

 

A taki był fajny sklep w sercu miasta to niestety zlikwidowali (LoveGame).

Edytowane przez Konsolowy
Odnośnik do komentarza

CDP wysłał mi do kiosku, będzie grane. Tyle że nie jutro bo cholerna praca bez możliwości grania w jRPG. Wolę brać ze sobą PSP z jakimś szybkim szpilem, na jRPGach to muszę się skupić. Będzie grane w domku, w sobotę.

 

Aha, taka sytuacja. Byłem dzisiaj w Saturnie, Galeria Bronowice. Pytam gdzie tu stoisko z grami Nintendo.

-Nie prowadzimy gier Nintendo, tylko konsole może pan kupić.

 

A taki był fajny sklep w sercu miasta to niestety zlikwidowali (LoveGame).

 

a co za problem do GameOver isc, rowniez w centrum? powinni miec na jutro draque, o ile przyjedzie do nich kurier od CQE.

Odnośnik do komentarza

a co za problem do GameOver isc, rowniez w centrum? powinni miec na jutro draque, o ile przyjedzie do nich kurier od CQE.

 

Ano właśnie tęczowy kolego, trafiłeś w sedno. Płacę i chcę mieć szybko, pewnie i do domku (albo koło domku, do kiosku). Nie mam czasu podróżować po tym wiecznie zakorkowanym mieście i słuchać wyjaśnień że: będzie w poniedziałek, możemy panu zamówić albo moje ulubione, nie słyszałem o takiej grze :)

Odnośnik do komentarza

 

a co za problem do GameOver isc, rowniez w centrum? powinni miec na jutro draque, o ile przyjedzie do nich kurier od CQE.

 

Ano właśnie tęczowy kolego, trafiłeś w sedno. Płacę i chcę mieć szybko, pewnie i do domku (albo koło domku, do kiosku). Nie mam czasu podróżować po tym wiecznie zakorkowanym mieście i słuchać wyjaśnień że: będzie w poniedziałek, możemy panu zamówić albo moje ulubione, nie słyszałem o takiej grze :)

 

 

chodzi mi o to, ze zamowili naturalnie kilka sztuk gierki, ale CQE potrafi zawiesc i czasem juz tak bylo ze dostali gierki np dopiero po weekendzie :dunno: podobnie bylo z lovegame, takze tego, polecam dac szanse GO :) 

Odnośnik do komentarza

nie licz na to, ostatnio kazdy priorytet ktory wysyallem ~8 rano przychodzil dopiero 2 dni pozniej :dunno:

 

Zazwyczaj dawali radę, może i zawsze. Zwłaszcza że mieszkam jakieś 10-15 km od tego sklepu, ale nie mam akurat miesięcznego, a jednorazowy kosztuje mnie w dwie strony więcej niż wysyłka XD 

 

Chyba że to Poczta ostatnio obniżyła loty. 

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Wyslali mi kurierem a nie do paczkomatu jak wybralem. Wycofali GLSa i dalej czekam az ponownie wysla do paczkomatu. Z glsu u mnie taka patologia jezdzi, ze na karme dla pieselow juz dwa razy czekalem 5 dni bo kurier sobie ja na pace tyle wozil. W pracy caly dzien siedze i za nic od kuriera nie odbiore. Wybiera sobie czlowiek paczkomat a tu taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...