Skocz do zawartości

Dragon Quest VII 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Przez tę grę zastanawiam się nad kupnem 3DS. Nienawidzę Was :shotgun:

Miałem ostatnio kryzys growy, jak patrzyłem na te wszystkie wychodzace flaki z olejem to chciałem wyjechać w Bieszczady. DQ VII przywrócił mi wiarę w gry, jednak da się robić gry z pasji.

 

Też coś tam ostatnio narzekałeś na gierki. Zastanawiasz się na DQVII? Tu się nie ma co zastanawiać :cool: Każda kolejna lokacja ma co raz bardziej wciągającą historię. A często bardzo smutną :(.

Odnośnik do komentarza

Mówicie jak jest, grając w to cudo człowiek zapomina o tym całym syfie związanym z głównym nurtem. Jakieś skorpiony, prosiaki i remastery? A dajcie spokój! Tylko Nintendo! Ta gra jest cudowna, niesamowicie wciąga i daje mega fun. Wady? Zbyt oldschoolowe menusy. Ale to w sumie pikuś. Viva la Nintendo i Square-Enix!

 

Bez kitu, ale ten zestaw 3DS + Zelda ALBW + omawiana tu gierka, to najlepszy prezent jaki można sobie obecnie sprawić.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nigdy w DQ nie grałem i jakoś specjalnie mnie nie interesuje, ale może z ciekawości bym sprawdził i tu się pojawia pytanie - te DQ wiążą się jakoś fabularnie ze sobą czy może każda część to osobna historia i można startować z VII?

Odnośnik do komentarza

Heh, motyw podróży w czasie podoba mi się nie mniej niż w CT. Nasze działania w przeszłości mają krytyczne znaczenie dla przyszłości. Weźmy na przykład drugą wyspę -

wioska zbudowana obok wulkanu, ludność czci święty ogień, nie interesuje ją kościół (duchowny w świątyni nad tym ubolewa :( ) i wiedzie spokojny żywot. Wystarczyło, że wulkan się "zbuntował", my ratujemy wioskę przez spaleniem i w przyszłości ta sama wioska:

 

-ma w du,pie wulkan i wszelkie czczenie fałszywego bóstwa

-nastawiona jest na atrakcje turystyczne

-kapłan jest szczęśliwy, bo ludzie znowu chodzą do kościoła

 

 

10/10

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Roz(pipi)il mnie ten motyw dokumentnie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Piękna gra. Szkoda że mam tak mało czasu na cokolwiek i jestem dopiero po pierwszej wyspie, ale już wiem że będzie to mój jrpg roku. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...