Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wróciłem sobie ostatnio do multi w HALO 4 i mam tak ze ułożone pakiety broni-dodatków mam do wyboru

co jakiś drugi mecz (a nawet rzadziej):
w pozostałych meczach mam pakiety te co jest/było ustawione na poczatku;

jeśli to ma znaczenie to mam wszystkie 2 dodatki.

Tez macie taki bląd? - mozna go jakoś naprawić?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Nie miałem nigdy takiego błędu, ale z pakietami miałem sporo innych problemów, np. to, że w ogóle istnieją, albo znikają w trakcie gry. Nie sądzę, żeby to był bug, bo pewnie byłby już naprawiony po takim czasie od premiery. Wydaje mi się, że to taki tryb, gdzie są pakiety standardowe. Na jakiej playliście grasz? Np. na Team Slayer są tryby Infinity, gdzie możesz mieć swoje pakiety, ale też Legendary BR, gdzie są już narzucone z góry.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem nigdy takiego błędu, ale z pakietami miałem sporo innych problemów, np. to, że w ogóle istnieją, albo znikają w trakcie gry. Nie sądzę, żeby to był bug, bo pewnie byłby już naprawiony po takim czasie od premiery. Wydaje mi się, że to taki tryb, gdzie są pakiety standardowe. Na jakiej playliście grasz? Np. na Team Slayer są tryby Infinity, gdzie możesz mieć swoje pakiety, ale też Legendary BR, gdzie są już narzucone z góry.

Gram na WIELKIE BITWY (czy jakoś tak) i mam pakiety swoje, ale jak jest następny mecz i po głosowaniu wrzuca inne tryby to

chyba właśnie wtedy są te ustawione z góry pakiety - przyjrzę się temu dokładnie czy to jest przyczyną (ale chyba tak); swoją drogą

nie po to wchodzę w dany tryb aby przy następnej rozgrywce dawało do głosowania inne tryby, kurde.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pogralem trochę w to HALO i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przez ten długi czas grania na PS3 Halo było dla mnie gierka o kradnalach, a teraz okazuje się ze trafia w mój gust. Po ograniu Destiny Halo wydaje się bardziej wyważone. Generalnie SUPER! Girsy też bajka :) żałuję że sprawdzam te multi dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...