Skocz do zawartości

HALO 4 - SINGLEPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Kiedy H4 wyszlo...? Meh... dopiero teraz ukonczylem SP. Jezyk polski utrudnial mi to zadanie. Jednak koncowka wiala nuda i zastanawialem kiedy sie to skonczy. Zreszta "FINISH" tez taki troche mierny.

 

Zaczynamy od QTE i konczymy QTE... w dodatku marnym i na sile :P. Troche bieda, fabula fajna, ale sam single po raz pierwszy wydal mi sie przynudnawy i nie wiem... troche pusty

 

Odnośnik do komentarza

mi się podobał, po łynięciu praktycznie wszystkich książek

 

jednak to chyba pierwsze Halo gdzie mógłbym komuś powiedzieć że bez dobrego wybadania sprawy z samej gry hook się dowie :(

a jak już to historia będzie płaska i pozbawiona tego "czegoś"

 

na dobrą sprawę to nie wiem czy zamiast Halo 5 kolejnym tytułem nie powinien być spin off który dawał by ludzim możliwość wsiąknięcia w uni głebiej (forerunner human war lub marzenie precursor forerunner war ^_^ )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram od kilku dni w H4 i doszedłem do wniosku, że wolałem Reach. Jakoś tak zbyt mało czuję klimat Halo jak dla mnie, nowy przeciwnicy są raczej średni, ich bronie także nie robią wrażenia, bo to tylko skórki, więc mamy już 3 razy to samo, od ludzi, przymierza i prekursorów. No i jakoś tak, sam MC mnie znudził, wolałbym zobaczyć jakieś inne wydarzenia z innymi bohaterami. Reach pokazało, że można obejść się bez MC.  Może kiedyś wydadzą część, w której będziemy walczyć jako ludzie z prekursorami :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

.

Mam parę  pytań.

 

 

Dlaczego ta planeta ,nazywana jest planetą prekursorów? Tak samo Didact ,czemu nazywa siebie prekursorem? Przecież preursorzy byli mityczną rasa wyznawaną przez foreunnerów ,więc czy Didact i ta planeta byli foreunnerami czy prekursorami?Tak samo kim byli starożytni ludzie z którym walczył Didact ?

 

Edytowane przez xanon21
Mi tam opcja spoiler dziala :P
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W terminalach odblokowujemy jakieś filmy dostępne w Halo Waypoint, mam jednak problem (być może jednorazowy) z uruchomieniem tej aplikacji, po włączeniu cały czas wyświetla mi się "pobieranie danych". Gold do tego jest potrzebny czy co? Może wywalić HW i od nowa pobrać, bo miałem aktualizację wcześniejszej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...