Skocz do zawartości

HALO 4 - To co nie pasuje do pozostalych tematow


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UnexpectedBoy

co do dzwieku w filmikach, ja mam normalnie, na rowni z obrazem i b.dobrej jakosci, tak samo dobrze jak i te dzwieki co sa w grze

Mam uczulenie na takie cos , wiec jakby cos bylo zle, to tez bym tu o tym wspomnial. Po sprawdzeniu pierwszych misji, wszystko super, tylko ta muzyka... troche meczaca nieraz.. bynajmniej nie jest to poziom Martin'a O'Donnell'a, ale dramatu nie ma, moze mi pozniej jeszcze bardziej podejdzie. Apropo gry, jest moc! :D

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

co do dzwieku w filmikach, ja mam normalnie, na rowni z obrazem i b.dobrej jakosci, tak samo dobrze jak i te dzwieki co sa w grze

Mam uczulenie na takie cos , wiec jakby cos bylo zle, to tez bym tu o tym wspomnial. Po sprawdzeniu pierwszych misji, wszystko super, tylko ta muzyka... jakos tu nie pasuje.. bynajmniej nie jest to poziom Martin'a O'Donnell'a. Ogolnie z gry, jest moc! :D

 

Nie we wszystkich filmikach dopatrzyłem się braku synchronizacji i wydaje mi się, że brak synchronizacji nie dotyczy całych filmików tylko pojedynczych scen.

 

Duży spoiler

 

Brak synchronizacji zauważyłem w pierwszym filmiku podczas którejś wypowiedzi dr Halsey i pod koniec wypowiedzi kolesia z kuli, dalej nie grałem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

co do dzwieku w filmikach, ja mam normalnie, na rowni z obrazem i b.dobrej jakosci, tak samo dobrze jak i te dzwieki co sa w grze

Mam uczulenie na takie cos , wiec jakby cos bylo zle, to tez bym tu o tym wspomnial. Po sprawdzeniu pierwszych misji, wszystko super, tylko ta muzyka... jakos tu nie pasuje.. bynajmniej nie jest to poziom Martin'a O'Donnell'a. Ogolnie z gry, jest moc! :D

 

Nie we wszystkich filmikach dopatrzyłem się braku synchronizacji i wydaje mi się, że brak synchronizacji nie dotyczy całych filmików tylko pojedynczych scen.

 

Duży spoiler

 

Brak synchronizacji zauważyłem w pierwszym filmiku podczas którejś wypowiedzi dr Halsey i pod koniec wypowiedzi kolesia z kuli, dalej nie grałem.

 

 

ja gre mam zainstalowana na dysku, a wy?

Odnośnik do komentarza

Czy wam też konsola zawiesza się, jak chcecie odpalić Waypointa prosto z menu Halo 4?

 

Tak, dzisiaj zwiesiło mi konsolę. Ogólnie Waypoint chodzi jakby nie mógł. Statsy z Halo 4 w ogóle nie wchodzą. BTW próbował już ktoś smartglassa z Halo? Ja dzisiaj coś modziłem, ale niespecjalnie chciało współpracować i w sumie nie zrobiłem nic.

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

a jak odpalacie multi i chcecie zainstalowac druga plyte, to gdy chce sie druga plyte wlozyc i otwiera klapke, to konsola wywala do dasha, tez tak macie??

 

rozwiazane

trzeba druga plyte odpalic normalnie, wtedy jest "zainstaluj dysk "

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

co do dzwieku w filmikach, ja mam normalnie, na rowni z obrazem i b.dobrej jakosci, tak samo dobrze jak i te dzwieki co sa w grze

Mam uczulenie na takie cos , wiec jakby cos bylo zle, to tez bym tu o tym wspomnial. Po sprawdzeniu pierwszych misji, wszystko super, tylko ta muzyka... troche meczaca nieraz.. bynajmniej nie jest to poziom Martin'a O'Donnell'a, ale dramatu nie ma, moze mi pozniej jeszcze bardziej podejdzie. Apropo gry, jest moc! :D

jak dla mnie muza absolutnie w dechę. A co do dźwięku to faktycznie, nie w każdym przerywniku jest z tym źle..o co chodzi? Mam grę na dysku zainstalowaną. Nie żeby mi to przeszkadzało ale dziwne.

Odnośnik do komentarza

co do dzwieku w filmikach, ja mam normalnie, na rowni z obrazem i b.dobrej jakosci, tak samo dobrze jak i te dzwieki co sa w grze

Mam uczulenie na takie cos , wiec jakby cos bylo zle, to tez bym tu o tym wspomnial. Po sprawdzeniu pierwszych misji, wszystko super, tylko ta muzyka... troche meczaca nieraz.. bynajmniej nie jest to poziom Martin'a O'Donnell'a, ale dramatu nie ma, moze mi pozniej jeszcze bardziej podejdzie. Apropo gry, jest moc! :D

jak dla mnie muza absolutnie w dechę. A co do dźwięku to faktycznie, nie w każdym przerywniku jest z tym źle..o co chodzi? Mam grę na dysku zainstalowaną. Nie żeby mi to przeszkadzało ale dziwne.

 

dla mnie muza też czad :) a o braku synchronizacji rozpisują czytałem też na halogafie więc to pewnie coś nie wyszło

 

mam angielską wersję odpalamm sobię wczoraj Spartan Ops (a żeby filmik oblukać) a tam polski dubbing :P nieźle nie :)

Odnośnik do komentarza

Ciąg dalszy mojego hejtu w stronę interfejsu

 

Jak można przejść z tego

 

N9ni9.jpg

 

do tego

 

gCrDc.jpg

 

aż się nie chce wchodzić na waypoint. Gdzie jest qr.wa file browser?

Nie ty jeden uwazasz to za nieczytelna porazke ;).

Nie wiem co za cpun robil te statsy na HWP, kompletnie sie nie daje z tego korzystac :/.

 

 

ps. Pulse Armour:

GC7GX-739X4-76R2M-T?YGH-XDMDZ

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...