Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Monika widzialem wasze podroze na targi gier, rozumiem, juz teraz wiem ze szanse na taki wyjazd mają ci z najmocniejszą wątrobą .Monika,  ostatnio oglądalem jak wyciągalas bron policjantom z kabur na targach, nie wiem gdzie to bylo, ale osmieszylas policje . Choc zachowałas sie troche nieodpowiedzialnie celując w nich.Jedynie usprawiedliwiac moze cie to, ze wypatrzylas w mgnieniu oka, ze bron byla zabezpieczona.Monika jak czlowiekiem Energik jest prywatnie, czy rzeczywiscie taki z niego crap ?b?? Już do kanonu przeszlo twoje ocenianie gier, poprzez wilgoć w majtkach. NIe wiem czy obcując z taką bandą nie stalas sie juz taka jak stado mlodzika Rogera.

Edytowane przez Mędrzec
  • WTF 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mędrzec napisał:

Monika widzialem wasze podroze na targi gier, rozumiem, juz teraz wiem ze szanse na taki wyjazd mają ci z najmocniejszą wątrobą .Monika,  ostatnio oglądalem jak wyciągalas bron policjantom z kabur na targach, nie wiem gdzie to bylo, ale osmieszylas policje . Choc zachowałas sie troche nieodpowiedzialnie celując w nich.Jedynie usprawiedliwiac moze cie to, ze wypatrzylas w mgnieniu oka, ze bron byla zabezpieczona.Monika jak czlowiekiem Energik jest prywatnie, czy rzeczywiscie taki z niego crap ?b?? Już do kanonu przeszlo twoje ocenianie gier, poprzez wilgoć w majtkach. NIe wiem czy obcując z taką bandą nie stalas sie juz taka jak stado mlodzika Rogera.

 

flat,800x800,070,f.u2.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2018 o 10:54, Mędrzec napisał:

Monika widzialem wasze podroze na targi gier, rozumiem, juz teraz wiem ze szanse na taki wyjazd mają ci z najmocniejszą wątrobą .

 

Rozgryzłeś nas! :frog: Tylko nie wiem jak Ci się to udało? Wnikliwa obserwacja...?:philosoraptor: To była nasza redakcyjna tajemnica, ale skoro już nas wydałeś, to wyłożę karty na stół.

Otóż zawsze przed targami, Naczelny Zgred urządza test na wytrzymałość. Stawia ruski spirytus w redakcji i każdy potencjalny chętny na wyjazd, musi wykazać się odpowiednią wytrzymałością na tę truciznę. Aplikuje go doustnie, bez litości eliminując co słabsze jednostki. Rozumiesz chyba - w tym biznesie nie ma sentymentów. Kto nie przełknie palącego żywym ogniem spirytusu, uroni kroplę trunku, lub (o zgrozo) straci przytomność, z miejsca jest dyskwalifikowany. Ale to przykra konieczność. Ciąży na nas ogromna odpowiedzialność! Przecież nie można na wydarzenia takiej rangi posłać żółtodziobów, którzy upojeni jednym piwem zaczną szastać maksymalnymi ocenami i zapowiedziami na prawo i lewo.

 

Selekcji nie jest poddawany jedynie Komodo, ale krążą historię, że ma na każdego Zgreda haczyk i bez mrugnięcia okiem używa tych wstydliwych sekretów, by osiągnąć cel.

Tak.. nasza praca ma jasne i ciemne strony... 

 

W dniu 13.03.2018 o 10:54, Mędrzec napisał:

Monika,  ostatnio oglądalem jak wyciągalas bron policjantom z kabur na targach, nie wiem gdzie to bylo, ale osmieszylas policje . Choc zachowałas sie troche nieodpowiedzialnie celując w nich.Jedynie usprawiedliwiac moze cie to, ze wypatrzylas w mgnieniu oka, ze bron byla zabezpieczona.

 

Och wiesz... To byłą szybka akcja. Broń oczywiście była... plastikowa ;) 

 

W dniu 13.03.2018 o 10:54, Mędrzec napisał:

Monika jak czlowiekiem Energik jest prywatnie, czy rzeczywiscie taki z niego crap ?b?? 

 

W dniu 14.03.2018 o 11:12, Mędrzec napisał:

Razem pili na rocznicy psx extrime, targach i ogolnie. Wszystkie materialy sa dostepne w internecie. Energik jako jedyny zachowal klase i jako jedyny nie krzyczal Monika pokaz cycki, gdy jest żonaty. 

 

NRGeek to swój człowiek, ludziom w potrzebie odda do dyspozycji nawet własną łazienkę!

 Jeśli chodzi o "nieśpiewanie"... Wydawało Cie się, NRG jest po prostu brzuchomówcą. Serio. Okrutnie troluje tym ludzi!

 

W dniu 13.03.2018 o 10:54, Mędrzec napisał:

Już do kanonu przeszlo twoje ocenianie gier, poprzez wilgoć w majtkach. NIe wiem czy obcując z taką bandą nie stalas sie juz taka jak stado mlodzika Rogera.

 

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi :problem:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szczerze, to wątpię, ze Monika zagrywa się na konsoli, przynajmniej w taki sposób, jak opowiada na łamach pisma. Dziewczyna wydaje  mi się raczej pozerką, co szczególnie widać na zdjęciach, jakie zdarzało mi się widzieć w PSX. Oby jak najlepiej wyjść na zdjęciu, co wcale nie jest dziwne... Monika chyba jednak bardziej interesują Cię pomalowane paznokcie i slit focie niż szarpanie w Coda, chociaż na pewno się do tego nie przyznasz i mnie schejtujesz. Każdy ma prawo do swojego zdania i akurat moje jest takie a nie inne.

 

A co do samych tekstów, to mi raczej nie przeszkadzają, chociaż szczególnie u władzy Rzeźnika było widać, ze starał się wcisnąć dziewczynę wszedzie, byle tylko napisała pare zdań. Dlaczego, nie mam pojęcia?Pozdrawiam

Edytowane przez rodi84
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, rodi84 napisał:

Monika chyba jednak bardziej interesują Cię pomalowane paznokcie i slit focie niż szarpanie w Coda, chociaż na pewno się do tego nie przyznasz i mnie schejtujesz. Każdy ma prawo do swojego zdania i akurat moje jest takie a nie inne.

 

A co do samych tekstów, to mi raczej nie przeszkadzają, chociaż szczególnie u władzy Rzeźnika było widać, ze starał się wcisnąć dziewczynę wszedzie, byle tylko napisała pare zdań. Dlaczego, nie mam pojęcia?Pozdrawiam

Powiało przeciętną polską grupą na fejsbuku skierowaną do użytkowników 40+ - protekcjonalizm, ogólniki, zakładanie pewnych rzeczy z góry i uznawanie niezgody z werdyktem autora wpisu jako "chejt" (swoją drogą, chapeu bas za tak kreatywny błąd ortograficzny, w życiu bym na niego nie wpadł), a na końcu pozdrowionka. No tylko caps locka brakuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja w kolejne Far Cry doceniajac klase to juz tylko po pijaku jestem w stanie zagrac. W Primala jeszcze nie gralem, a podobno mozna na pieska.Szacunek dla Miki ze postawila sie chlopakom , dala taki argument na ktore ciezko znales dictum. Nowi gracze sie rodza starzy umieraja.Interes w przyrodzie zawsze bedzie sie krecil. Tylko te pojemnosci gier niedlugo bedzie po 70 GB , zeby tylko my  glupole coraz wieksze twarde dyski kupowali. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2018 o 12:53, szczudel napisał:

Z artykułu odnośnie oceniania tasiemców można wywnioskować tylko jedno. Monika ma najpretensjonalniejsze podejście do pisania z całej załogi. 

 

Przykro mi, że tak to odbierasz.  Wyraziłam otwarcie swoje zdanie, być może nieco dosadnie, ale na moje oko chłopaki przede mną już dość rozłożyli temat na czynniki pierwsze więc starałam się po prostu podsumować :) Serio rozwiń proszę swoją wypowiedź, bo nie do końca wiem jak ją interpretować.

 

Co do pozerstwa... Mam tu ochotę naprawdę solidnie zabluzgać na tę sytuację. Czy naprawdę jeszcze ktoś uważa, że w dla kobiety wieku 35 lat obnoszenie się z pasją jaką jest granie, robione jest pod publikę?! SERIO?!? 

 

Wyjaśnijmy sobie może to wreszcie raz na zawsze.

 

Nie będę powtarzać tego co już wcześniej pisałam na temat moich początków w PSX Extreme, ani dlaczego nie piszę już stale. Chciałabym jednak wyjaśnić jak wygląda aktualnie z moja relacja z PSXem.

Oprócz bardzo absorbującej i czasochłonnej pracy, jakiś czas temu postanowiłam dokształcić się i rozpoczęłam studia. Jestem więc chronicznie przemęczona, niewyspana, zmęczona i niestety brakuje mi czasu na wszystko. Odstawiłam hardkorowe granie (dotychczas grywałam średnio 5-6 h na dobę), bo teraz z wiadomych względów zwyczajnie brak mi czasu. Co nie znaczy, że nie gram! Ale dla mnie ile bym nie grała to zawsze za mało;) Bo pasja zawsze pozostanie pasją.

 

Czy piszę na siłę? Nie. Chciałabym więcej udzielać się w piśmie, ale naprawdę brak mi czasu. Wychodzę więc z założenia, że lepiej wcale nie pisać, niż "odbębniać" robotę tylko dla ilości znaków. Ale gdy tylko jakiś temat leży mi na wątrobie, nie omieszkam podzielić się swoim zdaniem:)

 

Z chłopakami z redakcji bardzo się zżyłam. Niejedną łychę już się razem wypiło, niejeden raz pokłóciło. Gdy mam ochotę na reset zawsze dzwonię do Rogera żeby wymyślił dla mnie jakiś dobry pretekst, żebym mogła wziąć wolne w pracy i porządnie to uzasadnić:) Dzwonimy do siebie, piszemy, trollujemy, ogólnie nawet jeśli kogoś niewiele widać w samym magazynie, to nie znaczy, że nie udziela się czynnie w życiu redakcji (czytaj:nie tylko, gdy ktoś przyniesie browary;)

 

Wyjazdy na Gamescom już chyba na dobre wpisały się w mój roczny kalendarz. I wbrew opinii co niektórych, nie robię tego dla sławy ani pieniędzy ;) 

Jadę z chłopakami na do Kolonii bo kocham gry! Zamiast leżeć tydzień pod palmami, lub z rodziną, tak jak moi znajomi z pracy,  spędzam swój urlop biegając po halach, prezentacjach, jem jakieś ohydne żarcie złapane naprędce gdzieś po drodze, niedosypiam i użeram się z bandą oszołomów tak samo pie*niętych na tym punkcie gier co i ja.

Bo dla mnie ważniejsza jest możliwość pogadania z twórcami, zobaczenie premiery ulubionej gry, ten klimat który czuć na każdym kroku targów, niż strzaskanie się na heban gdzieś na lazurowych plażach.

No i wspólne wieczory z ludźmi z branży, gdy każdy zapomina że przyjechał tam zrobić dobry PR, czy napisać zapowiedź i wychodzi czysta pasja, pierniczenie godzinami np. o muzyce do gier, kierunku obranym przez niektórych wydawców i tysiącu innych kwestii, które zrozumieją tylko gracze!

 

Gdybym w PSX Extreme pojawiła się po to by jak to niektórzy twierdzą "gwiazdorzyć", to już dawno bym odpuściła kontynuowanie tematu. Bo jakby ktoś jeszcze nie zauważył, odkąd pojawiłam się w ekipie  PSXa (czyli ponad 6 lat temu) zbieram tylko cięgi. Za wszystko. Za styl, wygląd, tematykę, sposób mówienia, zdjęcia, opienie i co tam jeszcze komu wyobraźnia podpowie. 

Mam ogromny dystans do siebie i nie powiem, że parsknęłam śmiechem gdy czytałam dialog na temat pokazania cycków, genów i next genów:)

Ale momentami naprawdę zastanawiam się po co mi to? Czy w moim wieku muszę czytać jeszcze  takie farmazony na swój temat na forach? Czy potrzebne mi porównania do innych, obraźliwe komentarze, teorie tak nieprawdopodobne, że zastanawiam się co ludzie mają w głowach, żeby to wymyślić?!

 

Z zasady też nie karmię trolli. Ale to chyba ten moment, kiedy brakło mi cierpliwości. Mam nadzieję, że wyczerpałam temat i wybaczycie mi ten przydługi post.

Do zobaczenie na Extreme Party! 

 

  • Plusik 6
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...