Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam pytanie - wszyscy redaktorzy w dziale z felietonami podają imię oraz nazwisko. Tymczasem Monika podaje tylko "Monika". Czy Szanowna Pani redaktor posiada nazwisko? Mam tylko numer z tekstem o GROMie który kupiłem na nudy w pociągu, więc nie wiem jak jest w innych numerach

http://www.ppe.pl/blog-13396194205930-0-706-Miedzy_nami_invertami.html
Odnośnik do komentarza

no tak jakoś lepiej czytało mi się felieton Moniki w ostatnim numerze. złotych myśli, które wzbogaciły by moje postrzeganie w temacie około growym nie uświadczyłem, ale było ok. do tego trafił się dialog z gwiazdorem i celebrytą największego polskiego miesięcznika o grach (czy jakoś tak). w ogóle to gdzie nie spojrzałem, to wszędzie Monika, nawet w grających damach (chu,jowa i niepotrzebna rubryka imo), ale tu owacje na stojąco zgarnia Sławka, dupera Adama (te pełne kształty i stylowe dziary). tylko pytam ja się, po co te insynuacje o troglodytach i garach, czyli zbyt daleko idące wnioski, zarzucające naszej królewskiej płci szowinizm i prostactwo ? zabrzmiało mi to zdeczka, jak spoufalanie się z przyklaskiwaczami, czego osobiście nie trawię. nie bądźmy tendencyjni, gary owszem są ważne, ale powrzechnie wiadomo, że najlepszymi kucharzami są mężczyźni. z koleji badania naukowe dowodzą, że w zmywaniu naczyń kobiety są niezrównane. po za tym, podłoga się sama nie umyje, skarpety się same nie upiorą, a i koszula się sama nie wyprasuje. no kobiety są niezmiernie pożyteczne, to fakt, a niektóre nawet fajnie wyglądają. a co jeżeli chcą pisać o grach ? jasne siur czemu nie, tylko jakieś palanty mogą mieć coś przeciwko. grunt, żeby pisały na pozimie zadowalającym również nieco bardziej wymagających czytelników (i nie chodzi w tym wypadku o elokwencję słowa pisanego). poziom ten jest umieszczony w skali równej dla obu płci. to nie kopanie rowów czy walki w formule mma. no kurczę, ja rozumiem, że różni czytelnicy mają różne oczekiwania, ale płacę za magazyn dychacza, do którego mam zresztą sentyment i czytam od parunastu lat (z przerwami), wychodowałem na nim swoją pasję do gier. pie.rdolety moge sobie poczytać w internecie za free. ja tam jestem dobry wujek, daję Monice zielone światło i pozdrawiam. a i przeczytam sobie jeszcze tą pogadankę o wii.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

ale temat...

nie podoba się feletion Pani M? nie czytaj

nie podoba się klimat obecnego PSXE? nie kupuj

 

kocham ten naród hejterów, którzy nie zauważają, że nie chwalą już nawet swoich bliskich, bo wszystko jest szare i ch00yowe, a życie ich oszukało - innym dało a im zabrało...

dlaczego wszyscy uzurpują sobie prawa do mówienia jak być powinno, a jak być nie powinno; to takie polskie - zmieszać z łajnem, a samemu ani be ani me w temacie... jeśli krytykujesz, to wskaż słabe elementy, a nie "d00pa bo d00pa"; rzucić kamieniem może każdy przygłup: albo wskaż słabe elementy konstrukcji, albo zbuduj lepszą; hejterować idz gdzie indziej;

 

zachwytu nad felietonami Moni nie mam, o wiele bardziej cenie te Butcha i to od nich na ogół zaczynam lekturę PSXE, ale to co właśnie lubie w tym piśmie to sporo treści okołogrowej; czuć, że tu mówimy o szerszym zjawisku, a nie tylko o konkretnym produkcie; taka forma pisma bardzo mi odpowiada;

 

starych czasów nie znam, bo na konsoli cioram raptem 2 latka z lekką górką; jednak jak myślę o tym, o czym mówią tutaj niektórzy, to śmiech mnie bierze, a potem smutne pukanie w czoło... panowie (bo przecież już nie chłopcy) chcielibyście tutaj czytać pisane slangiem artykuły? chcielibyście szczeniackich wybryków? weźcie do łapki najnowszy numer "Bravo", obejrzyjcie 2-3 programy na vivie czy mtv z super "wyluzowanymi" prezenterami, zachowującymi się jak małpy i pajacującymi przed odbiorcą z gimbazy; idźcie pod blok na ławeczkę i przekonajcie się, że chcecie rozmawiać ze szczylami...

zgredzi dorośli, założyli rodziny, a gaming przekuli na sposób na życie i metodę na jakiś tam lichy zarobek. to wymaga pewnej powagi i profesjonalizmu. mnie raczej w drugą stronę mierzi - jak widzę, że w tekście ogólnie utrzymanym w poważnej tonacji pojawiają się bluzgi lub potoczne wyrażenia. dla każdego co innego... jak Ci zależy na formie, to masz innych "dostawców" treści growych, szukajcie a będzie Wam dane; ja w PSXE cenię, że mogę przeczytać reckę i wiem, że się nie zawiodę, jeśli kupię jeden tytuł, bo na ogół recka wypunktuje rzeczy, które mogą mnie zniechęcić do gry; przejechałem się tylko na jednym tytule: Shadows of the Damned ze studia Suda51; opis był, że gra mocno nierówna, ale ogólnie warta zainteresowania; dla mnie to gra z oceną 4/10; dlatego uważam, że warsztat mają chłopaki (i pani :)) dobry; tam gdzie trzeba jest zabawnie i niejeden raz ryknę śmiechem oglądając pismo, ale czytając reckę, podchodzę do tematu poważnie: ona pomaga mi podjąć decyzję, czy wydać ciężko zarobione 200zł na premierę jakiegoś tytułu...

 

wyobraźcie sobie, że portal mający Wam pomóc w wyborze tv w recenzji jednego z ekranów pisałby "f pytę matryca, kolory tak za(pipi)iaszcze, że Komodo posrau się pod siebie widząc na nich Child of Eden - takie wypas. telewizornia idealna"; to wyglądałoby dla Ciebie wiarygodnie?

 

Monia, bo pewnie czytasz jak Ci tam chłopaki smarują po uszach: rób swoje dziewczyno. Swoim czasem śmiesznym sposobem opowiadasz w nieco inny sposób o świecie, który nas kręci. Nie zawsze felietony mnie zainteresują, ale pisane są w miarę poprawnie. Czasem inni zgredzi piszą bardziej podłe fragmenty, a ich nikt nie jedzie... Jako kobieta wiesz, ze chłopu nie dogodzisz, a co dopiero chłopCu, który rozpłakał się, kiedy o jego kochanym MoH'u pisano nie stojąc przy tym na baczność, nie używając patetycznych zwrotów i spłycając grę do poziomu kałuży (tzn. spłycając w jego mniemaniu, bo przecież gra jest płytka :]).

Odnośnik do komentarza

Gdyby Monika była facetem siedzielibyscie cicho a że do waszego samczego ogródka wlazła kobieta, to samce alfa poczuły sie zagrożone. Żalowa ta dyskusja, Monika pisze nie gorzej niż starzy wyjadacze.

nie takie hejty przyjmowali na klate starzy wyjadacze jak Hiv i Butcher, więc twoje feministyczne srutututu to żaden argument. słaby trolling 2/10.
Odnośnik do komentarza

A niech sobie pisze i tak tego nie czytam. Pismo w swojej historii wielokrotnie marnowało papier za który płacę, więc ten jeden raz więcej nie robi mi różnicy. Pewnie za jakiś czas jakiś Jej kącik w naturalny sposób wyewoluuje na taki poświęcony gotowaniu i sprzątaniu, co akurat trochę urozmaici stetryczałą formułę gazetki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie obchodzi mnie jakiś typ piszący w każdym temacie na forum o grach, tylko nie grach. Co widzę Twoje posty, to jeden bardziej suchy od drugiego. Może udzielaj się w tematach kółka wzajemnej adoracji "nierandomów", a jak już napisałeś jakieś suchary w jednym temacie, to chociaż nie powielaj ich w kolejnych postach. Te cycki srycki są po prostu nudne. Dzięki!

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.