Skocz do zawartości

Zielony w sprawach telewizorów


Kszaqu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Kupiłem tv z mpeg4 i tym całym ustrojstwem do odbierania cyfrowej tv. Powiedzcie mi, co jeszcze potrzebuję ? Anteny do podłączenia?

Czy może kabel antenowy mi starczy ze względu na fakt, że w ścianie (blok) mam wyjście do tv +radio (obstawiam, że to zbiorowa antena)

Pomóżcie, bo żona seriale chce oglądać :<

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Mam następujący problem. Kupiłem tv z mpeg4 i tym całym ustrojstwem do odbierania cyfrowej tv. Powiedzcie mi, co jeszcze potrzebuję ? Anteny do podłączenia?

Czy może kabel antenowy mi starczy ze względu na fakt, że w ścianie (blok) mam wyjście do tv +radio (obstawiam, że to zbiorowa antena)

Pomóżcie, bo żona seriale chce oglądać :<

No to bierzesz kabel, podlaczasz to wejscia tv od anteny , pozniej do tv (wersja dla noobow :D)

a tak serio, no wiadomo, pozniej programowanie czyli wyszukaj z sygnalu naziemnego cyfrowe i analogowe, znajdzie, wybierasz kanal, ogladasz i po sprawie :)

Jak bedzie slaby sygnal, to zglos do spoldzielni by zrobili antene na cyfrowe kanaly, a jak bedzie ok , to po prostu sie ciesz, bo mozliwe,ze juz jest gotowa do odbioru kanalow cyfrowych naziemnych, powinna :)

 

Kupujesz dowolną antenę, podlączasz kablem i działa. Zbiorcza antena raczej odpada, chociażby z tego względu, że w 99% przypadkach nie działa

Po co mu antena skoro juz ma :D LOL

co jak co, jezeli to zwykla, to przeciez zglosi do spoldzielni i ją uaktualnia po prostu, u mnie tak zrobili :)

Bo w koncu niedlugo zwykla bedzie zbedna, bo powoli wylaczaja juz sygnal analogowy i zostanie tylko cyfrowy.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...