Skocz do zawartości

donGURALesko - Projekt Jeden Z Życia Moment


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszane odczucia mam. Z jednej strony momentami 'starszym' guralem (mam na mysli drewnianej malpy rok i pozniejsze elpolako) zajezdza i mniej pajacuje, bity rzeczywiscie sa kozackie i to jakos moze wygladac. Z drugiej strony, po co te fity wackow z poznania, znowu bedzie pyerdolenie o szpadyzorni i brak jakiegokolwiek sensu w tekstach. Anyway, ciekaw jestem, sprawdze

 

.// czekam na post Roziego ktory napisze, ze to jest chvjowe, dla buractwa i on wraca sluchac kendricka lamara tasujac sie do rapgeniusa

Edytowane przez FARMEROS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozi, wyzwij gurala na dissa!!!! Kto w delegacji pojedzie na forum Gurala i opowie o wielkim raperze Rozaliuszu opaslym, o jego EPce i o tym, ze uzytkownik tego forum zniszczy go 3 linijkami?

 

A poza tym to sprawdze ta plyte, licze tylko na dobry kawal roboty i wiecej niz 30% tlusciochow na plycie; ostatnio niestety 3 na 10 jego kawalkow to ogien.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ten singiel ostatni gurala tam gdzie mega sztos rzucił(rzulici? ch.uj wie) Tasty Beats to całkiem słuchalny. Ale jego teksty i rym dla rymu to full-gimbiarnia

 

A rym musi byc o czyms. Niektorzy lubia przechwalki, podjazdy i jego gre slow. Nie mowie, ze kazdy jego track urywa du.pe ale ma sporo mocnych rzeczy. Dla mnie scisla czolowka PL hiphopu. Tyle, ze ja mam dosyc moralizatorki po przeszlo dekadzie powagi.

Odnośnik do komentarza

Rozi, wyzwij gurala na dissa!!!! Kto w delegacji pojedzie na forum Gurala i opowie o wielkim raperze Rozaliuszu opaslym, o jego EPce i o tym, ze uzytkownik tego forum zniszczy go 3 linijkami?

 

A poza tym to sprawdze ta plyte, licze tylko na dobry kawal roboty i wiecej niz 30% tlusciochow na plycie; ostatnio niestety 3 na 10 jego kawalkow to ogien.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ChymfiRToiY

 

"co mi przypomina, co mi przypomina widok znajomy ten..."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...