Skocz do zawartości

GTA Vice City


Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczony jestem, że ta uważana m.in. przeze mnie najlepsza odsłona GTA nie ma własnego tematu.

 

gta-vice-city1.jpg

http://www.rockstargames.com/videos/video/10391

 

Ależ, nie. Oczywiście. Obchodzimy 10 lecie tej cudnej szpili. Oj, Rockstar odmłodziło ją na komórkach i tabletach. Wygląda nieźle, z zauważalnym progresem jeżeli porównać do prostego portu jaki zrobiono w przypadku trójki.

 

Miło powrócić do słonecznej Florydy lat 80.

 

Nie wiem czy to magia ale gra się równie dobrze jak te 10 lat temu...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale nie da się wygodnie grać na telefonach dotykowych, to jest udowodnione naukowo. Czekam aż Gameklip i DS3 do mnie dolecą, wtedy możemy porozmawiać o tej grze.

 

Inna sprawa, że R* znowu pokazuje swój kunszt w pisaniu gier na inne platformy niż konsole... Wstawili grę do Play Store i prawie momentalnie ją zdjęli, pewnie tyle zgłoszeń o nieprawidłowym działaniu dostali. Może do świąt naprawią co trzeba i na SGS3 będzie można pograć. I trochę lepszą wydajność niż GTA3 poproszę, bo to się cięło na wszystkim, od SGS2, iPhone'a 4 po Nexusa 7.

Odnośnik do komentarza

Różnice między wersją PC na pierwszy rzut oka:

-Nowy, dynamiczny cień Tommiego

-Czytelne rejestracje pojazdów

-Bardziej "plastyczne" oświetlenie

-Nowe drzewa?

-Lepszy model Tommiego

-Nowe, lepsze dłonie w cut-scenkach (palce!)

i wiadomo, HUD, menu itp.

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Tekstury nie są już rozmazanymi plackami, ale mają całkiem szczegółową fakturę.

Racja, ale nie wszędzie.

 

Dodatkowo zmieniony (tak jak w GTAIII 10th Anniversary) został dystans rysowania. Usunięta została "młga" z horyzontu, przez co cały obraz zyskał na ostrości (i sterylności ;/), ale sprytnie maskuje to delikatnie zwiększony bloom.

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W Vice City zagrałem pierwszy raz u kumpla na jego wypasionym PC'cie - szczękę z podłogi zbierałem całą noc. Te skutery, te motorówki, TE MOTORY.

 

Przed zagraniem każdego dnia czytałem recenzję w jednej z gazet (nie pamiętam, czy to było PSX czy N+). Pamiętam tylko fragment z opisem tego, jak to Tony ćwiczy cięcia kataną na tle zachodzącego słońca.

 

Ach, wspomnienia. Chyba najdłużej grałem właśnie w Vice City i chyba jest to też moja ulubiona odsłona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...