Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Soulsy przerabiam w odwrotnej kolejności. Najpierw była trójka, teraz dwójeczka. I... co za gra! Po kilku godzinach i dwóch bossach mam wrażenie, że jeszcze lepsza od trójki. Jest trudniej, level design ciekawszy a zmniejszona dynamika tylko podkreśla wagę pojedynczych, dobrze wymierzonych ataków i uników. 

 

No i ten brak konkretnych podpowiedzi i prowadzenia za rączkę. Do drugiego bossa doszedłem będąc w covenancie Company of Champions bo nie wiedziałem co to jest, bez Estusów bo nie pogadałem z Panią co daje Estusa, no i tym samym bez levelowania postaci. A no i bez tarczy bo chcę od początku uczyć się grać bez niej i używam w ostateczności. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej trolluje, gdyby nie chore hitboxy to bym w ogole nie zginal na zadnym z bossow w podstawce. Level design jak dla mnie duzo gorszy od pozostalych bo naciapane tam wszystkich kolorow teczy i sie przeplata kazdy mozliwy krajobraz co 15 minut. Chociaz ta otwartosc swiata jest spoko, najbardziej nieliniowa czesc.

Odnośnik do komentarza

Tak, z czasem jednak coraz częściej są problemy z hit boxami choć wciąż jeszcze dość drobne, nie uprzykrzające szczególnie życia. 

 

Ból mam o co innego, myślałem, że będzie jednak trudniej :/ Początek był sporym wyzwaniem ale później, grając ostrożnie, nie ginie się prawie wcale. Bossowie też nie są jakimś wielkim wyzwaniem. 

Odnośnik do komentarza

Bede. Pamietalem, ze polecales juz wczesniej.

 

Nie rozumiem jednego, jak klasa rycerz moze w grze souls zaczynac bez... tarczy :reggie: Biegam ku.rwa z jakims wyfarmionym kawalkiem drewna przez ktory przechodza ciosy przeciwnikow. Zaraz tez poj.dzie wpiz.du kolejny miecz bo sie po prostu polamie jak poprzedni. A jestem dopiero na poczatku lasu gigantow (czy jak to tam, widzialem spadajacego rycerza). Gangbangi to rozumiem norma w tej czesci? Nie no ku.rwa nie moge z tej tarczy xD.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, messer88 napisał:

 

nie zapomnij o levelowaniu adaptability

 

Ja bym rzekł, leveluj co uważasz za słuszne. Sam dałem cały jeden, może 2 punkty w adaptability. Rozwijam głównie siłę i vitality (dla equipment load) i idę jak po maśle z ultra great swordem +10. Po rozpaleniu dwóch pierwotnych ognisk, od trzeciej lokacji do której uderzyłem (Heide's Tower of Flame) przeciwnicy padają na 1-2 strzały, bossowie na 5-7. 

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brolin napisał:

Ja bym rzekł, leveluj co uważasz za słuszne. Sam dałem cały jeden, może 2 punkty w adaptability.

 

z bazowymi iframes gra jest praktycznie niegrywalna tym bardziej jak jesteś przyzwyczajony do innych części, to oczywiście moje odczucia. Jak ciśniesz jakąś puszką to może jeszcze się da, jak chcesz grać normalnie z unikami to startowe wartości adaptability są katorgą. 

Odnośnik do komentarza

Przydzbanilem dzisiaj troche bo po Gigancie poszedlem na tych 3 sentinelow i dostalem mocno wpier.dol chyba z 10x. Ok, moze zle poszedlem. Laze jak poyeb no i obwachalem wszystko i ch.uj no chyba jedyna droga. Pyerdole, zagladam do internetu a tam, ze w pomieszczeniu w ktorym bylem 5x jest jakas dzwignia :reggie: Zgangbangowali mnie ci duzi zolnierze wiec po prostu za ktoryms razem przebieglem prosto do mgly, pokonalem bossa i teraz laze po porcie. Dojechaly mne oczywiscie dwa te potwory dziwne bo od razu bleeding a ja nie mam kwiata zeby zezrec (czy co tam leczy krwawienie nawet nie wiem). Ehh.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...