Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

@Mejm Z tego co czytam poszedłeś do lokacji, od której jest najtrudniej zacząć i której ścieżka ciągnie się najdłużej. Kiedy ja tam się udałem, miałem już zamknięte dwie inne ścieżki (każda z Primal Bonfire na końcu) i ta trzecia była duża łatwiejsza. Zawsze możesz spróbować te pozostałe :)

 

@messer88 Szczerze to kompletnie nie orientuję się w założeniach iframes i wielu innych "technicznych" aspektach walki i może dlatego tak mi nie przeszkadzają ;) Z unikami jakie są jest ok, nie przysparzają trudności. Jestem właśnie po ubiciu Smelter Demona, który z tego co kojarzę, jest jednym z bardziej wymagających bossów. Poszedł za drugim podejściem. Niedługo może wrzucę fotkę ze statystykami mojej postaci, ewentualnie jakiś filmik to mi powiecie jak oceniacie. 

Odnośnik do komentarza

Zabilem sentinele i lost sina. Jakos idzie, chociaz nadal kazdy element ekwipunku z innej parafii. Ale ku.rwa ten gang bang bo odkamienieniu Rosety xD. W sumie lokacje poki co spoko, ciemno jak w du.pie ale zamkowy klimat wiec ok.

 

3 godziny temu, Brolin napisał:

@Mejm Z tego co czytam poszedłeś do lokacji, od której jest najtrudniej zacząć i której ścieżka ciągnie się najdłużej. Kiedy ja tam się udałem, miałem już zamknięte dwie inne ścieżki (każda z Primal Bonfire na końcu) i ta trzecia była duża łatwiejsza. Zawsze możesz spróbować te pozostałe :)

No ja poszedlem Gigant Forest, zabilem bossa, dostalem iron key, zabilem Rycerza i orzel zabral mnie do lokacji z Sentinelami. Druga opcja bylo otworzyc drzwi-tame i dostac sie do portu. Jest jeszcze 3 opcja z Majuli?

 

A propos, o co kaman z tymi 3 swiniami w Majuli? Niby spokojny hub ale cos musi w kostki gryzc. I o jakiej pannie gada kowal ze zna sie na kamykach? Nikogo tam nie mam.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mejm napisał:

No ja poszedlem Gigant Forest, zabilem bossa, dostalem iron key, zabilem Rycerza i orzel zabral mnie do lokacji z Sentinelami. Druga opcja bylo otworzyc drzwi-tame i dostac sie do portu. Jest jeszcze 3 opcja z Majuli?

 

Orzeł? o_0 Kurczę nie widziałem tam żadnego orła. Ja poszedłem najpierw tam co odkamienia się Rosabeth (chyba o nią Ci chodziło a nie o jakąś Rosetę) a później w tą dziurę co jest na środku Majuli. 

Odnośnik do komentarza

A skad miales kamyk ktory odmienia skamieniala panne? Ja go zdobylem dopiero po ubiciu Lost Sin.

 

Po tym jak zdobedziesz soldier key idziesz do lokacji z takim wielkim kamiennym mieczem (na kotrego koncu stoi jakis przeciwnik), tam sa niedaleko drzwi ktore prowadza do walki z Persuerem. Po ubiciu idziesz dalej i jest biale gniazdo z ktorego orzel zabiera cie do Bastylii.

 

O dziurze zapominalem, fakt. Ale poczekam az mi gdzies wpadnie cats ring, jak nie to kupie od kota.

 

Teraz pozwiedzam sobie jeszcze Bastylie bo chyba ominalem gdzies te rzezbe z twarza co ujawnia sekretne przejscia.

Odnośnik do komentarza

To coś co odmienia kupiłem. Chyba u tej z gratami na plecach, w Cardinal Tower. Podobnie kupiłem pierścień od kota aby wskoczyć do dziury. Przeoczyłem zarówno gniazdo, o którym piszesz jak i wajchę prowadzącą do tunelu do Heide's Tower of Flame. Masakra, chyba ze 4 razy byłem tam jak ta wajcha zanim zdesperowany co robić dalej w końcu ją zobaczyłem.

 

Bastylia jest fajna do zwiedzania ale na rzeźby z twarzą nie ma specjalnie co liczyć, rzadko coś odkrywają.

 

Co do dziury w Majuli to możesz póki co grać dalej i poczekać jak pojawi się przy niej koleś, który za drobną opłatą postawi tam drabinę. Taki Soulsowy odpowiednik Joela.

Odnośnik do komentarza

W Cardinal Tower jeszcze nie bylem.

 

No z wajcha masakra, tez tego nie ogarnalem i musial pomoc poradnik ;/

 

W Bastylii o ile dobrze sie orientuje to ktoras z rzezb odslania lokacje z bossem ale moze cos pomylilem. Tak czy inaczej mam 2 nieodsloniete rzezby. I w Bastylii jest tez kolejna skamieniala osoba tym razem blokujaca dojscia do ogniska, wiec pewnie odslonie ja dopiero jak kupie item do odkamieniania.

 

 

I musze powiedziec, ze w sumie podoba mi sie ta pogmatwana nieliniowosc. Zawsze jest okazja zeby wrocic do lokacji i jeszcze raz polizac sciany.

Odnośnik do komentarza

I baba nie ma kamyka. Mam wersje scholar of first sin na ps3 ale to tylko podstawka + dlc. Zmiany w itemach/przeciwnikach weszly dopiero na ps4.

 

Gargulce DPS poki co mnie bijo. A nie mam kamyka zeby ulepszyc miecz. Bede musial polazic gdzies indziej.

 

Swoja droga ku.rwa te ukryte komnaty w boss roomie 3 sentineli :reggie:

Odnośnik do komentarza

Rydwan umar, szkielety tez. I zaczyna mnie to juz meczyc. Natluklem dobry tuzin bossow ale nic z tego nie wynika. Nie czuje jakiegokolwiek progresu fabuly. Mam zdobyc 4 dusze czy cos a mam tylko jedna. To ile jeszcze mam jeszcze szefow mordowac? W ogole cos kolo 20h na liczniku a juz 85lvl xD Ds1 juz by sie konczylo, demonsy od paru h na ng+, a tu nawet polowy nie widac. 

Odnośnik do komentarza

@Mejm musisz rozpalić 4 Primal Bonfire, wtedy możesz iść dalej. I tak, to będzie dopiero nieco ponad połowa gry. Progresu fabuły jest niewiele przez całą grę, takie życie.

 

Ja już po NG+, na razie odpuszczam. Za jakiś czas wrócę aby zrobić NG++, dlc i trofea. @KOMARZYSKO ten Sir Alonne to chyba z dlc? Pytam bo rozwalił mnie motyw jak dwa razy przeszedłem grę po czy pomagając komuś przy ostatnim bossie okazało się, że

 

Spoiler

jest jeszcze opcjonalny trzeci, Aldia

 

Odnośnik do komentarza

Crystal lizardy w tej czesci to jest ch,uj i malaria. Fajnie, ze sie respawnuja jak nie ubijesz, ale niemozliwosc zabicia takiej mieczem d l u g i m  to jest jakas designerska martwica mozgu.

 

 

Pomeczylem sie troche z meduza. Spoko ku.rwa, ze potem dowiadujesz sie tego, ze basen mozna oproznic z trucizny. Z jutuba :reggie:

 

Slabo tez mi idzie wpadanie na npcow. Nie zauwazylem babki w Heide tower jak i typa od drabiny. Oboje pojawili sie z doopy a Majuli.

 

I czy mi sie wydaje, czy w tej czesci juz nie trzeba upgradowac broni do np. +7 i dopiero z tego wykuwac bron specjalna z uzyciem duszy bossow? Po prostu teraz traduje z typem za samego soula?

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam rozmieszczenia ognisk w tej grze. Przed banalna walka z chmara szczurow bonfire jest zaraz przed mgla. Ale po zdobyciu 4 dusz nie dosc, ze trzeba ze Shrine of Witer biec chwile do zamku, to jeszcze po drodze zabic dwa mamuty, ze 4 srednich rycerzy, i kilku mniejszych. No i trafic w dobre drzwi.

 

Ta wioska na wodzie, ktora pewnie ma imitowac Ash Lake bardzo klimatyczna. Co z tego jednak kiedy 3 rycerzykow tak szybko macha bronia, ze nie jest sie w stanie nawet wyprowadzic ciosu bo ciagle stun. W dalszej czesci tej lokacji z kolei je.bia mnie magowie spamujacy homing arrow. Jakby z dwom bylo malo roboty to jest 4 i 2 rycerzykow. Ja pier.dole. Te jeden za drugim zolwie w iron keep tez ch.ujnia (no i oczywiscie ten sam problem z ogniskiem. Chociaz jest jedno ukryte ale z jakiegos ku.rwa powodu trzeba zapier.dalac po dwoch drabinach no bo czemu by nie, jedna to za szybko by bylo).

 

Jestem w tej wiosce pod zamkiem. Daleko jeszcze? W ogole nie wiem co sie stalo ale przy wyborze lokacji do teleportu zaczelo mi pokazywac puste, zacienione pola wraz z iloscia ognisk w danej lokacji. Wczesniej widzialem tylko te, ktore odwiedzilem.

 

1 minutę temu, Rozi napisał:

A byłeś w Frigid Outskirts? To jest najgorsze chujostwo.

Nie. Ale jak jest gorsze od iron, zamku i tej wioski na wodzie to ja pier.dole.

 

 

e: to jest z dodatku, dlc poki co nie tykam.

 

e2: wpisywanie "lokacja z ds2" + fucked w google i te strony postow na forach xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...