Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Za drugim razem musialem biec bo, mimo ze boss zdechl, to... przy zamknieciu petli levelu zamkast na dach budynku zje.balem sie w przepasc. I 70k dusz razem ze mna. Wiec musialem wracac i od ogniska sprint, skok do czerwonej jaskini, sprint i tam na dole przed mgla juz ich zabijalem. Z luku ku.rwa, te pelzajace statuetki bo nie widze jak mialbym to zrobic mieczem. I zeby nie bylo latwo to drugi skok na dach myslalem, ze tez zyebalem ale jakos wyhamowalem na gorze. 

Odnośnik do komentarza

Dopakowalem troche zbroje i polazlem do zimowego dlc. Chyba dopada mnie syndrom sztokholmski. Ale poki co nie bylo tak zle. Wprawdzie zanim dotarlem do trzeciego bf nie mialem juz estusow i zuzylem ok 11 kamykow leczacych, ale dawalem rade w walce. Zaraz po wyjsciu z tego ogniska zgangbangowaly mnie laski magia. Po drodze tam duzo ich siedzialo na murach. Nie atakowalem. Mam nadzieje, ze ich nic nie strigeruje bo z rycerzami z krysztalow jestem w stanie sobie poradzic. W sumie tak teraz mysle, ze chyba dlatego mi dobrze szlo bo nie bylo lucznikow (oprocz rycerzy stzelajacych magia z dystansu). Chyba pojde na niewidzialnego bossa teraz bo mam oczy. Poki co zle nie jest ale mam przeczucie ze tak to sie nie skonczy.

Odnośnik do komentarza

Ivory skonczone... Zajelo mi to jedno dobre popoludnie kiedy nad Sunken meczylem sie pare dobrych dni robiac sobie tygodniowe przerwy. Fajny dodatek, przynajmniej dla rycerzykow. No i przestalem  sie szczypac z zabijaniem kazdego wroga tylko mieczem, w tej grze jest to niemozliwe, wiec naduzywalem luku gdzie tylko moglem. Ponownie nie czuje wyrzutow sumienia. Ciekawa lokacja, zimowy seting, fajnie porobione skroty a szperanie po zakamarkach w koncu wynagradza gracza czyms wiecej niz znajdzkami.

 

Frigid oczywiscie obadalem, zabilem pare koni ale trzem na raz nie dalem rady xD Nie rozumiem ideii takiego designu. Tam jest jakas sztuczka do ogarniecia w tej zamieci czy po prostu trzeba czekac az na 3s zrobi sie czysto i ruszac?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ds2 ng wraz z dlc skoczone. Wszyscy bossowie zabici. Frigid yebniete, iron passage yebniete, droga do sir alone yebnieta. Koty w sumie zle nie byly, po wyuczeniu sie atakow latwo bylo je omijac. Serce jedynie bilo mocniej kiedy byly dwa na raz  bo oczywiscie wtedy gra robila sie losowa. Sir alone i fume night padli za 2-3 razem, lubie takie pojedynki gdzie trzeba sie postarac, czasem wyczekac ale gra cie nie robi w ch.uja. Smelter niebieski mi w tym dlc sprawil nawjwiekszy problem. Samo dobiegniecie do niego, nawet z uzyciem krat to yebana loteria a potem nie moglem wpasc w rytm uderzen. Po ktoryms razem, z twarza w dloniach spojrzalem w lewy gorny rog a tam logo champions covenant xD Zapomnialem wyjsc po farmieniu. Wprawdzie teraz nie zadawalem o wiele wiecej obrazen ale za to smelter zadawal mniej. Wiecej jednak prob konczylo sie na strzele kula ognia w tunelu nic na demonie. Troche przy alonie i smelterze oszukiwalem bo mialem juz 4 korony i nie tracilem paska zycia po smierci. Ale yebac to, gra nie zaslugiwala na to aby byc wobec jej uczciwym. Tak samo w tym dlc juz sie nie pier.dolilem i co moglem to ubijalem z daleka lukiem. Generalne jednak niezly dodatek. Nie wku.rwial mnie jak shulva. Ivory > iron > go.wno sie > go.wno konskie > go.wno nietoperza > shulva.

 

Teraz odpoczynek i pozniej ng+.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie tam sie Shulva podobala nawet. Ale najlepiej to mialem z Fumem ktory padl dopiero gdzies za 30 razem i do ktorego biegalem z tego ogniska przy windach bo nie odkrylem tego z boku kolo niego. Najgorsze jest w tym wszystkim to, ze jakbym nie wyczytal w tym temacie zeby pakowac w adaptability to bym pewnie do dzisiaj sie z nim meczyl.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z przerwami bo z przerwami ale wczoraj DS2 został zaliczony całościowo i wpadła platynka. Ogólnie gierka bardzo dobra a DLCki jeszcze lepsze. O ile po dwukrotnym przejściu podstawki miałem jej już trochę dosyć tak DLC narobiły mi smaka na więcej. Najlepsze poziomy (Shulva, w przeciwieństwie do kolegów wcześniej, podobała mi się bardzo) i większość najlepszych bossów była właśnie w nich. Następne albo DS Remastered albo Bloodborne albo może już Sekiro.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

http://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/

 

Jest cos tak dobrego do dwojki i jedynki? Tutaj jest wg kolejnosci przechodzenia, mozna zalaczyc rzeczy z NG++, wylaczyc zdobyte czy osiagniete. Wszedzie indziej znalazlem tylko listy albo pelny walkthrough gry.

 

Zalezy mi na samej step by step instrukcji do zebrania czarow, piromancji, cudow i hexow bez koniecznosci przelaczania sie miedzy 4 filmami czy przegladania stosu niepotrzebnych informacji. 

Edytowane przez Nyu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Xehanort
W dniu 18.04.2019 o 18:14, Nyu napisał:

http://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/

 

Jest cos tak dobrego do dwojki i jedynki? Tutaj jest wg kolejnosci przechodzenia, mozna zalaczyc rzeczy z NG++, wylaczyc zdobyte czy osiagniete. Wszedzie indziej znalazlem tylko listy albo pelny walkthrough gry.

 

Zalezy mi na samej step by step instrukcji do zebrania czarow, piromancji, cudow i hexow bez koniecznosci przelaczania sie miedzy 4 filmami czy przegladania stosu niepotrzebnych informacji. 

Ja używam tej strony do każdej gry i w zupelnosci wystarczy https://www.playstationtrophies.org/game/dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin/trophies/

Miej na uwadze że jeden czar jest na ng+ i ostatni na ng++

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Black Knight Sword i Black Knight Halaberd trzeba wydropic czy znajde gdzies? No i zwiehander oraz Claymore gdzie znajde? Biegam z halabarda i poltorarecznym mieczem. Build taki jak w kazdych soulsach. Wojak z dobrym udzwigiem. Potem pojde w magie co by dark magia nakruwiac. Olbrzyma i tych dwoch z wiezy plomienia heide rozmazalem po podłodze,nawet czerwony smok przed "ornsteinem" pomimo zaskoczenia padl szybko. Biali Rycerze z Heide jako regularni przeciwnicy-fajnie. 

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...