Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, dla mnie oba projekty świata są równie udane - owszem, diametralnie się różnią, ale każdy ma swoje plusy i minusy. W pełni się zgodzę, że w Demon's S lokacje były bardziej klimatyczne (nie to żeby w Dark S brakowało klimatu - Tomb of Giants, Sen's Fortress, Painted World of Ariamis, yummie). W kontynuacji mamy za to genialnie zaprojektowany niepocięty "świat" - liczne skróty, połączenia etapów, duży teren do eksploracji. Koniec końców dla mnie remis ;)

 

Co do samego artykułu - takie głaskanie się po jajkach trochę: Miyazaki jest wręcz zadowolony, że odsunięto go na boczny tor, a Shibuya na razie rzuca puste słowa. Czekamy...

Odnośnik do komentarza

A mi się dużo bardziej podoba klimat i eksploracja w Dark Souls właśnie:) Nie ma Warp Roomów, tylko musisz sam poznawać świat, lokacje są w ciekawy sposób ze sobą połączone, no i cały świat jest jedną całością :) Samo to jak widać jedną miejscówkę będąc w drugiej - chociażby Lost Izalith z Tomb of Giants; Duke's Archives z Anor Londo itp.

Edytowane przez Yuhas
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

No nie trudno o poprawę skoro to już ich trzecia gra z "Souls" w tytule wiec progres musi być. Ja zbytnio dużo nie oglądałem ale to co widziałem mnie póki co satysfakcjonuje.Oby tylko w ostateczności nie okazało się, że coś uprościli bądź ułatwili bo powinni jeszcze troszkę wręcz podkręcić wyzwanie. Szykuje się kolejny genialny rpg od From Software i pewnie jedna z lepszych gier przyszłego roku.

Cóż jak to mówią...

 

Prepare to die!

Odnośnik do komentarza

No nie bardzo - z komercyjnego punktu widzenia ingerencja w wizytówkę, jaką jest tytuł, nie jest najlepszym posunięciem (dlatego między innymi ciągle mamy absurdalne PSX Extreme). Zmiana, która zaszła przy okazji sequela, była nieunikniona z uwagi na własność prawa do tytułu. W skrócie - multiplatformowe Dark Souls nie mogło nazywać się Demon's Souls 2...

 

Obejrzałem filmik i napisze krótko - jest to ostatni materiał związany z DS][, jaki będzie mi dane obejrzeć/przeczytać.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

A czy zmiana nazwy z Demon'S S. na Dark S. (mimo iż konieczna) miała wpływ na rozpoznawalność tytułu. Niebardzo. Gracze i tak traktują obie gry jako serię. A w pierwotnych założeniach gra ma trafiać do grona graczy dla którego od reklamy ważniejszy jest hype, więc na długo przed premierą nazwa Dragon's Souls zakorzeniła by się w umysłach graczy. Dla potencjalnych klientów nazwa była by aż nadto rozpoznawalna. I była by trylogia, a tak będzie seria Dark Souls i Demon's Souls jako osobna gra.

Odnośnik do komentarza

Macie problemy ludzie, naprawdę :confused:

Ja tam też już nie mam zamiaru nic więcej oglądać. Zresztą rzadko kiedy oglądam więcej niż 2-3 materiały video z nadchodzących gier, za dużo w nich pokazują.

No chyba, że dadzą materiały z mechaniką gry to wtedy się zobaczy co pozmieniali, a tak poza tym to nic by sobie nie psuć przyjemności i radości z odkrywania nowej odsłony.

Mam nadzieję, że w nowej części dodadzą jeszcze więcej rynsztunku by jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Zwłaszcza dla maga mogliby dać ciut więcej szmat i mioteł :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Tak jakby ten limit w przypadku PC był jakąś barierą nie do obejścia. W parę dni po premierze już wypuszczono fix'a na odblokowanie fps'ów.

From Software akurat zawalił troszkę sprawę z tym portem ale na szczęście scena modderska uratowała sprawę.

Skoro tym razem piecyki mają mieć też "normalną" wersję więc może obejdzie się bez tych wszystkich problemów. Na plus trzeba dodać też brak padacznego Games for Windows Live, może FS poszło po rozum do głowy i zauważyło, że liczy się tylko Steam, a nie jakaś pokraczna platforma M$.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.