Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie to warto przeczytać wszystko co wydał Egmont w Deluxach i nie tylko. Jak przypadnie Ci do gustu "Długie Hallowen" z kolekcji, to kup koniecznie kontynuację "Mroczne Zwycięstwo" i "Catwoman: Rzymskie wakacje" (oba od Muchy). Po Batka Snydera z "Nowego DC" też warto sięgnąć, ale tam dochodzi jeszcze "Wieczny Batman" (3 tomy). Jak lubisz klimat "Husha", to zerknij też na "Batman - Mroczny Rycerz" z NDC. Pierwszy tom jest średni, ale pozostałe są lepsze i nawet dość brutalne (4 tomy to chyba ma). Jeżeli zaś chodzi o sklepy to ja kupuję tylko w Gildii, albo Aros/Bonito (to to samo, ale cny różne). Pierwszy świetnie pakuje, drugi ma ekstra ceny. Poniżej link do tego co wydał Egmont:

 

http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/seria,14.html

Jeśli chodzi o Aros/Bonito to fakt mają dobre ceny, dla przykładu 50% na Narodziny Demona, czy chociażby Shazam. Z drugiej strony jest jeszcze nieprzeczytane.pl, które ma jeszcze lepsze ceny, choć czytałem, że niektórzy narzekają na pakowanie. Nie wiem od czego to zależy, ale ja na naście zamówień za każdym razem wszystko było tip top - a przykład jak solidnie mi zapakowali Incal'a to się jeszcze nigdy z czymś tak trwałym nie spotkałem :)

 

Odnośnie tematu: Mi ostatnio dobrze się czytało Batman - Ziemia jeden, miałem niskie oczekiwania, a się pozytywnie zaskoczyłem.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, drugi tom "Batmana" Snydera jest już dodrukowany, i na dniach pewnie zawita do sklepów. Na Allegro są powystawiane egzemplarze na którym jest nowe logo DC, więc to na 200% dodruk. Zresztą, w Empikach jest tego jeszcze sporo. U mnie są chyba 3 sztuki (stare wydanie), no ale wiadomo - płaci się cenę okładkową, więc średnio opłacalne.

Miałeś rację, Miasto Sów jest znowu dostępne w sklepie Świat Komiksu :)

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie jestem przekonany bo spodziewalem sie innej jakosci wydania chyba. W tej cenie co ma byc to chyba jednak wole pojedyncze zeszyty sobie kupic niz bawic sie w prenumerate. Cienkie to jakies smierdzacy papier jak ktos juz wspominal szalu nie ma.

Odnośnik do komentarza

zabójczy żart -> trybunał/miasto/śmierć rodziny -> azyl arkham/mroczne zwierciadło

 

to tylko moja opinia

"Mroczne Odbicie" taki jest polski tytuł  ^_^. 

 

Sporo mi z tym Batmanem doradziliście, powiedziałbym, że aż za dużo. Od czego najlepiej zacząć ? :)

Może od Batka z N52? tym bardziej, że został zrobiony dodruk a historia z Sowami jest spoczko i przystępna dla nowego czytelnika. A później to już co będziesz chciał Azyl, Mroczne Odbicie, Rok Pierwszy, a jak zainteresuje Cię samo Gotham to kup Gotham Central (to takie dobre :banderas: )

Odnośnik do komentarza

Dzięki jeszcze raz, już mniej więcej się rozeznałem. Teraz pytanie z trochę innej beczki, za 2 tyg dzień Batmana, może warto się wstrzymać i liczyć na jakieś okazje i promocje ?

edit:
zdecydowanie na nieprzeczytane.pl najtaniej, ale czy serio aż tak często przychodzą poobijane itp ?

Edytowane przez zagul
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dostałem wczoraj tą figurkę obiecana do prenumeraty. Miła inicjatywa, figurkę dam chrzesniakowi :)

 

Dostałem też, ale w ramach przeprosin, za opóźnienie prenumeraty.

Nie mam chrześniaka ... opchnę za 50% (25zł + przesyłka) ; to chyba ta seria https://shop.eaglemoss.com/pl/dc-comics-super-hero-collection

(chociaż constantine tam nie ma) ; chętni priv

 

WP2016100_arxpxrw.jpg

 

 

 

edyta: sprzedane

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wciągnąłem niedawno drugi tom Gotham Central, fantastyczna pozycja. Nawet jak ktoś ma uraz do batka to szczerze polecam bo jest tylko cieniem w całej historii. Prawdziwa detektywistyczna robota i zmagania się ze super łotrami z poziomu zwykłych glin.

 

 

Trzeci tom Skalpu, jezuchryste Aaron <3 Obok Ennisa i Brubakera najlepszy scenarzysta aktualnie. Kreska Guery już mi bardziej siadła i pasuje do tej brudnej opowieści.

 

Przeczytałem też Batmana tom 6: cmentarna szychta i słabo. Pierwsze trzy tomy z serii: miasto/trybunał sów i śmierć rodziny kosa ale dalej takie sobie to story. Tylko dla fanów powiedziałbym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...