Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 694
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Kalel ty podobno przeczytałeś "Final Crisis"? Bo jak obecnie jestem w trakcie i już się gubię. Zacząłem od odliczania czyli "Countdown" ale, że nudny to tylko kilka zeszytów zaliczyłem. "Countdown to Final Crisis" już sporo lepszy (tak od momentu gdzie wszyscy lądują na Apokolips). No i w tym momencie mam problem

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach miał na celu zmniejszenie ilości światów do jednej (jak dobrze pamiętam). Czemu więc jest ich teraz 52? I skąd wzięli się Monitorzy? W KnNZ był jeden i był Anti-Monitor. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnie nabytki

IMG_0764.jpg

The Killing Joke - super wydanie ale...nie wiem, może czegos nie zrozumiałem, może jestem już za stary na Batmana. Historia jest dla mnie zbyt krótka żeby z niej cos sensownego wywnioskować i wychwalać ten komiks pod niebiosa. Spodziewałem się czegos lepszego, może czegos więcej. Nie rozumiem tych wszystkich zachwytów.

The Knightfall - tu akurat jest odwrotnie. Po otwarciu szok! Papier rodem z TM-Semica :D ! Wiecie, toaletowy... Nie zrażając się tym zacząłem czytać. Historia narodzin Bane'a bardzo mi się spodobała. Resztę pamiętam szczątkowo, wszakże drukowali to nam 20 lat temu (całego zresztą i tak nie przeczytałem). Dla mnie hit, może dlatego, że mam więcej tekstu niż w Zabójczym żarcie (który podobno mają dodrukować po polsku w tym roku).

 

edit: Do tego kupiłem 2 częsci polskiego wydania "Ligi Sprawiedliwosci"(lol). Głównie ze względu na rysunki Jima Lee ale jak się później okazało ogólnie było warto się w to zaopatrzyć bo historia (w drugim tomie) była całkiem ciekawa.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kurde knightfall to jest komiks.

 

a do mnie dzisiaj przyjdzie 'powrot mrocznego rycerza'. tez dobra rzecz.

Dark Knight Returns jest wspaniały, Jest do tego sikłel Dark Knight Striges Again również Millera, moim zdaniem również warto.

Jak Year One nie czytałeś to kupuj w ciemno, takie dzieło czytać w .cbr to grzech.

Odnośnik do komentarza

Liga Sprawiedliwości za mną. Po pierwszej części niezbyt byłem przekonany do kupna drugiego tomu, więc zrobił to brat. Muszę powiedzieć, że zrobił dobrze, dobra historia, kreska bez zmian, czyli świetna, teraz czekam na trzeciej część. Polecam.

 

PS. Dziś mi przyszło Catwomen: Rzymskie Wakacje, od twórców Długiego Halloween, więc wysoki poziom raczej pewien. Kocham ten zapas świeżego tuszu/druku. ;)

PS2. Jeżeli kogoś to interesuje, to w czerwcu pojawi się Imperium Pingwina z serii Detective, w lipcu 3 tom Ligi Sprawiedliwości, w czerwcu Batman: Zero Year, a w grudniu Mroczny Rycerz. Sierpien to Wonder Woman, październik All Star Western, listopad Szpon, ale te tytuły mnie nie interesują.

 

ok4v02ll66ej.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Przed momentem skończyłem czytać Długie Halloween, chyba ostatni z tych mega wielkich dzieł o Batmanie, którego wcześniej nie miałem okazji zaliczyć. I kurna najlepszy! Kreska to sprawa dyskusyjna i np. dużo bardziej przypadły mi do gustu rysunki z Vengeance of Bane czy takiego Venom, choć z czasem przyzwyczaiłem się do dość dziwnego wyglądu co niektórych postaci, a i znalazło się kilkanaście dużych kadrów, które w odpowiedniej rozdziałce można sobie ustawić jako tapetę. Jednak solą tego komiksu jest fe-no-me-nal-na fabuła. Absolutna rewelacja, kapitalne pomysły na włączenie do akcji najsłynniejszych złoczyńców, choć kręgosłupem jest tutaj świetna kryminalna intryga z bombowym twistem na ostatnich stronach (w sumie to z dwoma). Najlepsza opowieść z udziałem Batmana. Kropka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.