Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 694
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Od siebie polecam aktualny crossover w świecie Zielonych Latarni pt. New Gods. Historia rozbita jest pomiędzy poszczególne tytuły bardzo fajnie, miłe dla oka są okładki (pierwszy raz taki pomysł widzę - dużo tekstu, mało obrazka) a historia wg mnie jedna z najlepszych od czasów Brightest Day.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z Flashem to jestem akurat przy pierwszym spotkaniu  z Reverse Flash. Czyli idealnie się wpasowałem do serialu :)

 

tk___tk, zestaw za(pipi)iaszczy jednak chwilowo nie na moją kieszeń. Wolałbym też żeby dostać w łapy na święta. Chyba poza aledrogo nigdzie nie wychaczę poniżej tych 60-70 zł, c'nie?

Odnośnik do komentarza

Z Flashem to jestem akurat przy pierwszym spotkaniu  z Reverse Flash. Czyli idealnie się wpasowałem do serialu :)

 

tk___tk, zestaw za(pipi)iaszczy jednak chwilowo nie na moją kieszeń. Wolałbym też żeby dostać w łapy na święta. Chyba poza aledrogo nigdzie nie wychaczę poniżej tych 60-70 zł, c'nie?

 

chyba nie. na multiversum mają tera promo 68 z kawałkiem:

 

http://multiversum.pl/p/1014/42074/batman-vol-03-death-of-family-hc-new-52-pierwsze-wydanie-ze-specjalna-zdejmowana-okladka--dc-new-52-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

 

set z maską za 110:

 

http://multiversum.pl/p/1014/53623/batman-vol-03-death-of-family-book-and-joker-mask-set-sc-new-52--dc-new-52-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

 

btw, z nowości około-nietoperkowych polecam gotham by midnight. opowiada o specjalnym oddziale który zajmuje się para-normalnymi sprawami w gotham. w rolach głównych detektyw corrigan aka the spectre, a całość rysuje znany chociażby z 30 days of night czy ten grand ben templesmith. jest też arkham manor w którym wayne podszywając się pod więźnia stara się wyjaśnić zagadkę morderstw w nowym arkham które aktualnie znajduje się w jego posiadłości (po szczegóły odsyłam do batman eternal ;)).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Breaking news! Egmont szaleje!
 
Dosłownie przed sekundką dostałem to od Egmontu - aż usiadłem z wrażenia!

 

Wydawnictwo Egmont Polska z wielką przyjemnością informuje o podpisaniu nowej umowy z wydawnictwem DC Entertainment, rozszerzającej współpracę pomiędzy obydwoma wydawnictwami na skalę bez precedensu w historii medium komiksowego w Polsce.
 
W nadchodzących latach w ręce polskich fanów komiksu trafi rozbudowana oferta ze wszystkich trzech imprintów (DC Comics, Vertigo, MAD) największego anglojęzycznego wydawnictwa komiksowego na świecie. Katalog Świata Komiksu Egmontu będzie w praktyce źródłem wszystkich tytułów DC Entertainment kierowanych do polskich fanów.
 
okladki_DC_2015.jpg
 
Obok stale poszerzanej linii wydawniczej Nowe DC Comics, pod nowym logiem DC Deluxe Egmont zaprezentuje klasykę z Uniwersum DC, przybliżając czytelnikom kanoniczne, nigdy wcześniej niepublikowane w Polsce opowieści z Batmanem, Supermanem, Ligą Sprawiedliwości i wieloma innymi herosami, a także wznowienia najbardziej poszukiwanych przez fanów tytułów. Jednocześnie wydawnictwo poszerzy ofertę z literackiego imprintu DCE – Vertigo, oraz zaprezentuje, po raz pierwszy w historii, uniwersalny humor i satyrę z legendarnego amerykańskiego magazynu MAD.

W ramach nowego programu wydawniczego na rok 2015 ukaże się ponad 40 tytułów z różnych linii DC.

 
 

DC Deluxe – wydarzeniem roku będzie nowa linia wydawnicza prezentująca najbardziej znane, klasyczne komiksy DC, w eleganckiej edycji i powiększonym formacie. Komiksy będą się ukazywać od kwietnia 2015 z częstotliwością jeden miesięcznie. W kolekcji znajdą się takie tytuły jak: Batman – Earth One, Idenity Crisis, Superman – Red Son, Batman – Black Mirror, Lobo – Portrait of Bastish, Batman – Azyl Arkham, New Fontier.
 
Nowe DC Comics – w ramach cyklu prezentującego najnowsze przygody superbohaterów DC kontynuowane będą takie serie jak Batman, All Star Western, Wonder Women, Szpon. Planowane są także komiksy z nowych serii: Shazam, Justice League of America, Superman – Unchained. Wydarzeniem sezonu będzie linia wydawnicza Justice League (Liga Sprawiedliwości) prowadząca do finałowych albumów Trinity War i Forever Evil.

Vertigo – w literackiej linii DC zaproponowany zostanie restart 2 doskonałych, klasycznych serii: Amerykański Wampir i Baśnie. Oprócz wznowień od dawna niedostępnych tomów początkowych tych cykli, Egmont będzie publikował nowe, nieznane jeszcze polskiemu czytelnikowi tomy (z częstotliwością 1 tom na kwartał). W roku 2015 zostaną też dokończone dwie znakomite serie Vertigo (Sandman, Lucyfer), dzięki czemu od początku roku 2016 zostaną uruchomione nowe serie z przebogatej kolekcji Vertigo.

 

źródło: informacja prasowa

http://www.polskigeek.pl/2015/01/breaking-news-egmont-szaleje.html

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.