Skocz do zawartości

Podwórkowa Liga "pod Gruszą"


jakbu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po pewnym czasie nieobecności na forum PE i absencji w GT5 wpadłem na pomysł stworzenia dosyć nietypowej ligi. Cóż, nie będę się zbytnio rozpisywał, przedstawię po prostu założenia w punktach poniżej.

  • Wyścigi tylko danym modelem samochodu, zazwyczaj wersja stock, jedynie możliwość modyfikacji balastu, przełożeń, itd. Opony zazwyczaj komfortowe, chociaż niekoniecznie.
  • Stawiałbym na mniej używane samochody w grze, typu Daihatsu Midget, Caterham Seven Fireblade czy Marcos Mini Marcos.
  • Częstotliwość wyścigów: raz, bądź dwa razy tygodniowo, po 2 rajdy na dzień.
  • Punktacja systemem GT5.
  • Stworzenie strony z rankingiem oraz historią rajdów.

Z racji, iż jest to dopiero początkujący schemat, proszę wszystkich o opinie na jego temat :) Temat równolegle występuje na forum PE oraz GranTurismo.pl.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja po 20 stycznia ponownie kupuję konsolę i po roku niegrania wracam do GT5 - chętnie z Wami zagram :) zobaczymy jak forma po takiej przerwie :)

 

Fatalna, straciłeś cały refleks i wyczucie fizyki w grze. Będziesz musiał zaczynać od najwolniejszych samochodów i podstaw jak choćby chamowanie jeśli chcesz wrócić do dawnej formy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

sprawdzicie mnie online ;) szybkości raczej sie nie obawiam - przez ten rok parę razy odpaliłem sobie GT5 w pracy na krótkie jazdy 2-3 okrążenia w time trial i czasy miałem dobre (ale czy to jest poziom pozwalający o walkę z Wami to nie wiem), więc o refleks i wyczucie fizyki nie obawiam się, bardziej jeśli już to obawiam się o tempo na dłuższym dystansie i o jazdę bez abs którą stosujecie :) ale zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No panowie, dziś już drugi wyścig sezonu, a was jakoś nie widać :> Mam nadzieję, że jednak się pojawicie bo do kompletu w pokoju jeszcze brakuje ;) Zapraszam na dzisiejszy wyścig i na kolejne także, w swoim i innych uczestników imieniu. Szczegóły w drugim poście tego tematu jak wcześniej było pisane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...