Skocz do zawartości

13 Posterunek


McTomass

Rekomendowane odpowiedzi

7375217.5.jpg

 

Nie wiem czy jest taki temat, ale szukalem i chyba nie ma. Troche się dziwie, bo to jeden z lepszych polskich sit-comów. Ostatnio sobie odświeżyłem i troche mi brakuje tego typu seriali. Cezary Pazura według mnie był fundamentem dla tego filmu, ale inni aktorzy też dali swoje, dzięki czemu powstał wspaniały serial komediowy. Polecam !

Odnośnik do komentarza

Widzę, że założyłeś dzisiaj konto i spamujesz we wszystkich działach. Tematu o 13 posterunku nie było, bo to staroć i każdy oglądał ten serial 10 lat temu. Pewnie jesteś alterem i desperacko starasz się zwrócić na siebie uwagę. Ciesz się kontem, bo coś czuję, że niedługo będzie Ci dane zaśmiecać forum.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Widzę, że założyłeś dzisiaj konto i spamujesz we wszystkich działach. Tematu o 13 posterunku nie było, bo to staroć i każdy oglądał ten serial 10 lat temu. Pewnie jesteś alterem i desperacko starasz się zwrócić na siebie uwagę. Ciesz się kontem, bo coś czuję, że niedługo będzie Ci dane zaśmiecać forum.

 

Czemu jesteś taki niemily?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Stępień nie żyje? :( O śmierci Janosika z zespołem metabolicznym to wiedziałem, no ale on? :( Serial dobry, a na tamte czasy genialny, a patrząc teraz- kultowy. Będziemy go kiedyś puszczać naszym dzieciom tak jak nasi rodzice puszczają nam Alternatywy 4 albo Karierę Nikodema Dyzmy.. Jedna z ostatnich dobrych ról PAzury więc dodatkowe propsy ( nie wiem co to znaczy, ale chyba pasuje). A Kasia pamiętam wygrała gdzieś kiedyś plebiscyt a najładniejsze nogi w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Genialny serial, niesamowita różnorodność w scenariuszach poszczególnych odcinków. Był nawet niemy odcinek, coś a'la filmy z początków XX wieku. W niektórych odcinkach są też cycki :D

 

Moje ulubione odcinki to wybory Miss i z gościnnym występem koszykarzy z drużyny Pekaes Hoop Pruszków. Niedawno '13 Posterunek' był też emitowany na Canal+.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi tyle o klimat co o pomysł na scenariusz - teraz nie mają pomysłów na scenariusze i każdy możliwy polski serial to dno i gó.wno moim skromnym zdaniem. Gdyby mieli teraz robić kontynuacje nie miałoby to najmniejszego sensu (nie bez Stępnia i komendanta zresztą).

Odnośnik do komentarza

Genialny serial,nagrywałem wszystkie odcinki na kasety wideo. Sporo tego było ;) Najlepsza była ta pierwsza seria.13 Posterunek 2 też dawała radę ale brakowało mi starej Zofii i Luksusa. W jednym z odcinków wystąpił producent tego serialu Lew Rywin,słynny do dzisiaj z największej afery korupcyjnej w Polsce :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...